Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 event 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 11:15
Posty: 30
Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post event
witam mam taki maly pomysł na event

event skladal by sie z 2 częsci

p1 częsc polegala by na zabiciu 30 pająków i dostarczeniu ich skór jakiemus npc
(hoberl albo emilka) ta dala by nam klucz ktorym moglibysmy otworzyc 2 poziom w zrujnowanej wiezy tam stały by 4 grupki po 4 ogry ktorych zabicie dalo by nam ich serca i dostarczeniu ich hoberl albo emilce npc dal by nam za to 1k zlota i kolejny klucz ktorego bysmy uzyli w nastepnej częsci

p2 ta czesc polegala by na tym ze po koleji bd musieli zabijac bossy zaczynajac od slabszego herszta do najmocniejszego valdaroga jednak zeby nie bylo tak latwo
mielibysmy ograniczony czas walki po ktorej pojawiał się kolejny boss jeżeli chodzi o te najmocniejsze bossy czas oczywiscie móglby byc zwiekszony
bossy można by umiescic w jednym miejscu najlepiej w tunelu herszta zeby nawet te slabsze lvl mogly wziąsc udzial w tym evencie.
ztego co wiem jest 19 bossów wiec nagrody mogly by wygladac nastepujaco

zabicie 4 bossów 10k zlotka i 10 platynki oraz jakis rar do wyboru (mairot/martumal/rorlak/tasak)
zabicie 7 bossow 15k zlota i 15 platynki oraz rar (piroklast/isverd/isithrim + te za 4)

zabicie 10 bossow 25k zlota i 25 platynki oraz rar (lysmary/khalam/sidun/brunlee/markham + wyżej wymienione
zabicie 12 bossow 35k zlota i 35 platynki oraz rar (irkamale/smocze skrzydlo i wyzej wymienione
zabicie 15 bossów 50k zlota i 50 platynki oraz rary(gathril/czacha/opoka bogów

zabicie 19 bossow 100k zlota i 100 platyny oraz rary(lawina/dracoporis/debba/jednak jaki rar by wpadl nie zalezy od nas móglby to byc nawet mairot za zabicie 19 bossow wiec szansa na dobry rar jest wysoka pozdrawiam abert s2 druid
nocnygość mo s2

_________________
Życie jest jak papier szare długie i do dupy


21 Sty 2012, o 03:34
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: event
Pomysly na event macie fajne, ale przeceniacie nasze mozliwosci, dlatego napisze wam co GM ma mozliwosc zrobic i w oparciu o to tworzcie pomysly:

MOBY:
-moge postawic moby, moga byc to moby w dowolnej kombinacji, lub gotowe, z tych kombinacji, ktore sa w grze.
-moge postawic bossy z rarami, lub bez rarow (ale te z rarami musza miec dokladnie taka sama obstawe, jak te w grze)
-moge w mobach ustawic tylko jak duzo daja expa, zlota i jak od ktorego poziomu gracza sa agresywne

NPC
-moge postawic NPC, ale nie dziala on na takich zasadach jak normalni NPC (nie da sie z nimi gadac, da sie z nimi walczyc, ale nie stawiamy ich, bo maja niedopracowana grafike)

GOTOWE EVENTY
-jest tylko jeden skrzynkowy, polega na tym, ze we wszystkich lokacjach losowo pojawia sie okreslona liczba skrzyn, ktore gracze zbieraja, w skrzyniach jest zloto i kamienie, kto zbierze najwiecej kamieni wygrywa

INNE
-jestem w stanie przenosic siebie i innych graczy w dowolne miejsce
-moge pisac na pomaranczowo jako GM
-moge dokonywac takich akcji, jak inni gracze (handel, zadawanie zagadek, kazanie wykonywania zadan typu "zbierz cos i mi przynies" itp.)
-moge sie stac niewidzialna i obserwowac innych

A teraz info dla tych mniej rozumnych. Wypisze czego sie nie da zrobic:
-Nie da sie w mobach ustawic rodzaju dropionego sprzetu innego niz standardowy
-Nie da sie w mobach ustawic szansy na dropienie rarow i innego sprzetu
-Nie da sie ustawic w mobach, by atakowaly tylko graczy z wysokimi poziomami, a oszczedzaly tych z niskimi
-Nie da sie postawic NPC, ktory gada, albo podejmuje jakiekolwiek inne akcje (handel z graczami itp.)
-Nie da sie w evencie skrzynkowym ustalic co dropi ze skrzynek
-Nie da sie w evencie skrzynkowym ustalic w ktorych miejscach dokladnie skrzynki beda / nie beda sie pojawialy.
-Nie moge sprawic, by inni sie stali niewidzialni
-Nie jestem w stanie ustalic co robi i co zrobil kazdy gracz w kazdym momencie, nie ustale kto ile mobow zabil, kto ile czego zebral (tu wyjatkiem sa kamienie z eventu skrzynkowego), kto gdzie poszedl, a gdzie nie poszedl. Bogiem nie jestem i daleko mi do tego.

I jeszcze na koniec co do nagrod:
Jesli chodzi o platyne i rary to jako nagrody na event odpadaja w 99% przypadkow, to musialby byc jakis wybitny event, ktory ma miejsce raz na rok i to przy cholernie waznej okazji. Nagroda jest raczej to, ze macie event, ze ktorys GM mial tyle dobrego serca, by zrezygnowac z wlasnej gry, by zorganizowac (a eventu wcale sie szybko i latwo nie organizuje) i zrobic to dla was, mimo, iz w wielu przypadkach gracze odplacaja to placzem, marudzeniem i nawet oskarzeniami o oszustwa. Poza tym pamietajcie, ze wbrew temu, co pisza inni my mamy wlasne zycia, wiec jak ktos wpadnie na pomysl, by event trwal kilkanascie godzin, to niech to zrobi dla mnie i sie nie dzieli z nikim tym pomyslem.


21 Sty 2012, o 08:15
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012, o 16:49
Posty: 19
Miejscowość: Oleszyce
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: event
Wiesz 19 bossów i lawina debba itd do wyboru ?? zmień ilość bossów na większą. Dobry pomysł tylko jakbyś podwoił cenę wybrania rarów np masz 19 bossów i lawina debba itd do wyboru daj może 40 bossów agdzie czacha opoka gathril daj 35 bossów bo rary są dość dobre do wyboru. Jestem na tak.

_________________
Nazwa: Narvil
Profesja: Łucznik
Level: 23 - Rośnie
Psinka: PucioPucio 18 lvl
Gildia: Brak narazie


21 Sty 2012, o 13:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: event
Ok, napisze inaczej, Wy nie dawajcie pomyslu na nagrody, tylko na event, my nagrody sami dobierzemy.


21 Sty 2012, o 20:04
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:59
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DarkVentus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: event
GM w zupełności ma racie


26 Sty 2012, o 07:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 381 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron