Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Propozycje 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Propozycje
Witam!
1. Ostatnio robilem quest z kaminiem Aun, wszystko bylo ok az do momentu zejscia pod poklad. Udalo mi sie znalesc mega ichi pogadalem z nim i wybralem opcje"idz za nim na gore" z mysla: "zobacze ile ma hp i jego kompani. naj wyzej uciekne" Uciec sie oczywisice dalo, lecz jakikolwiek ruch byl nie mozliwy, co oznaczalo ze ruch w dowolna strone = atakiem. Moja propozycja jest taka by przy ucieczce w tym quescie postac byla przesunieta troszeczke dalej, by mogla od niego sie w spokoju oddalic

2.Wiele jest sytuacji gdy ktos chce sprzedac jakas rzecz a my w tym momecie nie mamy kasy, lecz uda nam sie pozyczyc/zdobyc za jakis czas. Moja propozyjca polega na tym by powstala dodatkowa opcja w "poczcie" polegajaca na wyslaniu paczek.
Pokaze na przykladzie:
Gracz A- ma na sprzedaz zalozmy Ostoblin ale ma jeszcze 5 min czasu(graczowi zalezy by sprzedac)
Gracz B- Chce go kupi ale brakuje mu 100 tys, i uda mu sie pozyczyc w przeciagu 1.5 godziny.
Gracz A- Wysylka takiej osobie paczke, ktora gracz B bd mogl odebrac jesli bd mial odpowiednia ilosc gotowki/platyny.
Oczywiscie jesli gracz B nie odbierze paczki w przeciagu jakiegos czasu(czas moglby byc okreslony) paczka by wracala do gracza A
Wiadomo ze w tym momecie kazdy by wysylal paczki, i to zepsulo by klimat, ale paczka mozliwa byla by do odbioru po 1-2-3 godzinach od wyslania.
Czyli gracz A wysyla o godzinie 20;00, paczka bd mozliwa do obioru o 22 i bd "lezec w poczcie" tyle ile ustalil gracz A.O dojsciu paczki symbolizowala by tak jak w przypadku wiadomosci swiecaca sie koperta.

3.Kolejna propozycja jest mozliwosc odkupienia od kowala w przeciagu 1-2 minut , do 6 rzeczy(tak jak w przypadku sprzedazy,i po zamknicu "kowala"). W tym momecie szanse na sprzedazy rzeczy przypadkowo byla by tylko wtedy, gdy ktos sprzeda i usnie, lub dziewczyna mu sie wlamie na konto..
Propozycja gracza "Buszcik" jest bardzo dobra,(viewtopic.php?f=123&t=8297) ale w polaczeniu z moja da nam to 99% ze nie zrobimy glupiego bledu. W koncu kazdy moze zapomniec zablokowac item. Lecz szczerze uwazam ze propozycja pana powyzej jest lepsza, ale to zalezy od was.

Pozdrawiam, przepraszam za bledy i mam nadzieje ze takiego pomyslu jeszcze nie bylo.Jesli tak bardzo przepraszam.
Pozdrawiam


25 Sty 2012, o 16:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 92
Podziękowano: 80 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: LecimyTutaj
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycje
Z pewnością popieram propozycję 1. A co do 2 i 3 nie mam zdania.


25 Sty 2012, o 16:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2011, o 12:07
Posty: 281
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycje
2.Dobry pomysl,ale byl juz podobny i w najblizszym czasie to nie przejdzie.3.Niepotrzebne,badz bardziej uwazny ;)

_________________
Znany jako:
Farguat Dru 64
SoulKnight Brb 37


25 Sty 2012, o 17:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycje
1. To jest chyba celowe, ba, w niektorych questach mozliwosc ucieczki jest zablokowana. Ryzykujesz, ze sobie podejrzysz i planujesz uciec? to giniesz, ryzyko czasem konczy sie przegrana.

2. Pomysl byl, ale na tego typu zmiany chyba doczekamy sie przy wprowadzeniu targowiska.

3. Nad tym pomyslem byla toczona ostatnio dyskusja w zamknietej strefie i ogolnie pomysl raczej sie spodobal, chodz admin jeszcze sie tu nie wypowiedzial :)


25 Sty 2012, o 17:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron