Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odwołanie od Bana 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od Bana
Wiata w dniu 27-01-2012 roku o godzinie 18-00 dostałem Bana na postać piekny. Lord napisał mi że bostałem bana za to że miałem kiedyś postać Żuberex i z niego raz oszukałem i dostałem bana. Proszę o odbanowanie konta piekny. Przecież do 3 razy sztuka a ja oszukałem raz i pokutowałem za to. Mam ss wymiany za to konto:
viewtopic.php?f=152&t=14847&p=105822#p105822

Proszę o odbanowanie tego konta :D

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


27 Sty 2012, o 19:15
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Jak oszukasz choc raz, to zbanowac mozemy wszystkie konta, ktore sa w Twoim posiadaniu. BA! zbanowac mozemy nawet wszystkie konta, ktore pozniej zalozysz.


27 Sty 2012, o 22:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Post Re: Odwołanie od Bana
Teraz troche naśmiece ale nie wytrzymam:D hahahahahaha:D (dawno sie tak usmiałem) :P Mysth you are the best:) jakos tak to szło:P

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


27 Sty 2012, o 22:44
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od Bana
Tak możecie zbanować al mi o to chodzi że ja nie oszukiwałem tylko kumpel który mi dał to konto (bez forum) i jest wszystko na mnie więc to nie jest moja wina i zdejmnijcie mi bana

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


27 Sty 2012, o 22:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Post Re: Odwołanie od Bana
Powiem ci tak: moje konto zostalo skradzione dlatego ze wymiana odbyla sie po za forum:) w momencie gdy chcialem je odzyskac konto zostalo zbanowane i wiem ze go nie odzyskam:) wiesz jakie jest podobienstwo??:)

Wymiana odbyla sie po za forum:)

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


27 Sty 2012, o 22:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Czyli tak, kumpel oszukal, po czym dal Ci to konto bez potwierdzenia na forum i chcesz sciagniecia bana? Przykro mi, ale nie sciagamy banow w takim przypadku.


27 Sty 2012, o 23:02
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 29 Gru 2011, o 13:37
Posty: 58
Miejscowość: Nieszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od Bana
Mystheria ale nie hodzi o to kąto które chce odzyskać tylko o konta o nazwie Żuberex
i za to że z tamtego konta oszukał

To konto które odzyskać wymieniałem przez forum :D :D

_________________
mo 44 (wciąż rośnie)
mo 42 of na Jamajce
"rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"


27 Sty 2012, o 23:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Niewazne kto, kogo oszukal etc. Za tamten incydent juz byla kara, wiec z jakiej racji banujecie konto, ktore jest 'czyste' ? To tak jak by skazac kogos za kradziez na dozywocie bo przeciez skoro raz ukradl to po wyjsciu na wolnosc pewnie znow zacznie krasc, wiec lepiej niech do konca zycia siedzi w wiezieniu.

Poza tym skoro macie zamiar banowac mu kazde 'nowe' konto to lepiej odrazu dajcie mu perm bana bo szkoda, zeby chlopak marnowal czas na takich... z s1 :)

Czytajac niedawno o tym jaki to Lord jest zly etc. myslalem, ze to tylko pomowienia, ale widze, ze 'chyba' sie mylilem.

Bijacz napisał(a):
Ktos madry kiedys powiedzial " Sa ludzie ktorzy do wladzy sie nie nadaja... "


28 Sty 2012, o 01:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Ithuriel a co Ty myslisz, ze jak wejdziesz na jedno konto i z niego oszukasz, to na innym koncie jestes czysty? ^^ Twoje porownanie tez sie nijak ma do sytuacji (skazac kogos na prawdziwe, dożywotnie wiezienie za kradziez, to glupota, ale skazac kogos na dozywotni zakaz gry za kradziez juz nia nie jest, jak raz narozrabiasz w jakims klubie, to tez Ci moga dac dozywotni zakaz wstepu).

Nie wiesz jak dziala ban totalny, to nie pisz, bo napisales bzdury.

Ktos notorycznie kradnie konta (bo ta osoba ma dosc duzo kradziezy w historii) i Ty nas posadzasz o nieprawiedliwosc? na podstawie jakich wnioskow tak nas osadzasz? bo tak sie sklada, ze postacie tego gracza nie tylko Lord banowal, ale i ja. Jaka Ty masz wiedze na temat historii tego gracza i jego przewinien, ze w ogole smiesz sie na ten temat wypowiadac?

Moim zdaniem Lord jest jednym z najlepszych GMow, jakich Taern mial i wasze pomowienia i niesprawiedliwy, subiektywny osad tego nie zmiania. Poswieca on najwiecej czasu z nas wszystkich na s1 rozwiazujac problemy setek graczy i surowo traktuje tych, ktorzy na to zasluzyli, by uczciwi i spokojni gracze mogli sie w jak najwiekszym stopniu cieszyc gra.


28 Sty 2012, o 03:28
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Mystheria napisał(a):
Ithuriel a co Ty myslisz, ze jak wejdziesz na jedno konto i z niego oszukasz, to na innym koncie jestes czysty? ^^ Twoje porownanie tez sie nijak ma do sytuacji (skazac kogos na prawdziwe, dożywotnie wiezienie za kradziez, to glupota, ale skazac kogos na dozywotni zakaz gry za kradziez juz nia nie jest, jak raz narozrabiasz w jakims klubie, to tez Ci moga dac dozywotni zakaz wstepu).

Nie wiesz jak dziala ban totalny, to nie pisz, bo napisales bzdury.

Ktos notorycznie kradnie konta (bo ta osoba ma dosc duzo kradziezy w historii) i Ty nas posadzasz o nieprawiedliwosc? na podstawie jakich wnioskow tak nas osadzasz? bo tak sie sklada, ze postacie tego gracza nie tylko Lord banowal, ale i ja. Jaka Ty masz wiedze na temat historii tego gracza i jego przewinien, ze w ogole smiesz sie na ten temat wypowiadac?

Moim zdaniem Lord jest jednym z najlepszych GMow, jakich Taern mial i wasze pomowienia i niesprawiedliwy, subiektywny osad tego nie zmiania. Poswieca on najwiecej czasu z nas wszystkich na s1 rozwiazujac problemy setek graczy i surowo traktuje tych, ktorzy na to zasluzyli, by uczciwi i spokojni gracze mogli sie w jak najwiekszym stopniu cieszyc gra.


Wybacz Mystheria, ale po Twoich poprzednich wypowiedziach takie wlasnie wnioski wysnulem. Teraz, gdy podalas wiecej szczegolow widze, ze sie mylilem. Przepraszam, ze tak ostro zareagowalem. Nie chcialem urazic, ani Ciebie, ani Lorda. Wydaje mi sie ,ze najlepiej w takich sytuacjach zamykac teamty, a 'poszkodowanych' odsylac na support. Wtedy nikt postronny nie bedzie sie udzielal. Ja to wlasnie zrobilem, zle oceniajac sytuacje i zaczal tworzyc sie niepotrzebny konflikt. Jeszcze raz przepraszam i zycze dalszej wytrwalosci w byciu GM bo (jak widac po takich sytuacjach) trzeba miec mocna psychike, zeby to wszystko ogarnac :D Pozdrawiam.

Ps: Wiem jak dziala perm :P

Ps2: Nie napisalem, ze na nowym koncie jest czysty tylko, ze nowe konto jest czyste :)


28 Sty 2012, o 13:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron