Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Zamiana GM'ów na serwerach 

Zamiana GM'ów na serwerach
Ankieta zakończyła się 12 Lut 2012, o 00:28
Tak 54%  54%  [ 42 ]
Nie 46%  46%  [ 36 ]
Razem głosów : 78

 Zamiana GM'ów na serwerach 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
jakoś mi to nie wygląda na dobry pomysł.

pomijając argumenty które padły wcześniej, że to też gracze, mają swoje postacie, gildie itd, to przecież taki gm zna swój serwer od podszewki, wszystkie stare sprawy, konflikty, kojarzy sprawiających kłopoty i ich 'historię' na pierwszy rzut oka. zanim nowy gm ogarnie to wszystko, na pewno minie sporo czasu.

poza tym o ile mi wiadomo, przy większych czy bardziej kontrowersyjnych problemach gmi konsultują się i między sobą, i z 'górą', więc to nie jest tak że totalna samowolka i rządzą sobie swoim serwerem jak na własnym podwórku.

może skoncentrujcie się na grze, zamiast doszukiwać się wszędzie jakiejś stronniczości i innych spisków;)


29 Sty 2012, o 02:01
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2011, o 22:36
Posty: 182
Miejscowość: Bochum
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Czego jeszcze nie wymyślisz? Jestem za NIE w tym pomyśle z wymianą GM, to jest bez sensu, od niektórych osób słyszałem że my Testerzy też jesteśmy stronniczy.... co będzie itd. wcale tak nie jest i jak by nadeszło takie coś to też będziemy musieli zmienić specjalnie serwer przez czyjąś głupotę że rzucił hasło "taaak testerzy są stronniczy i żądamy by zmienili serwery lub odebrano im uprawnienia Testera"..... Jak ja już słyszę o stronniczości GM'a, S-Moda to już wiem co wymyślicie za kilka dni/tygodni, to są bzdury co ludzie wypisują a wy im naiwnie wierzycie......

_________________
S3 Ofikos 93 łuk ciągle rośnie ^^
Image

Taern to gra PVP, nie płacz gdy padniesz tylko powstań i graj dalej
Falanga
TOP 17 Gildia na S3


29 Sty 2012, o 02:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Wrz 2011, o 04:03
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Pomysł nie wypali...
Po pierwsze:Fakt,że gm gracz wypadłby z obiegu ze szkodą dla siebie i swojej gildii.
Po drugie:Większość graczy gra na kilku serwach,więc gwarancji niestronniczości nie ma żadnej,bo wszędzie się ma znajomych...
Być może troszkę by to ograniczyło domniemaną stronniczość,ale kosztem graczy funkcyjnych,a to niezbyt fair w stosunku do nich.

Nie podoba mi się pomysł,ale nie jestem mu przeciwny...Mnie nie dotyczy :)


29 Sty 2012, o 05:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Ja predzej zrezygnuje z funkcji GMa, niz sie wyniose z s1. Nie wazne jak duzo osob bedzie sie tego domagalo i jakie argumenty beda mieli.


29 Sty 2012, o 07:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 20:27
Posty: 20
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Może być :P

_________________
BosMan519


Somnus(s3)- Druid (off)
Vixona(s3)- VooDoo (on)
Na kolana padam tylko przed Bogiem więc nie licz że klęknę na glebę przy tobie...


29 Sty 2012, o 10:47
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Wrz 2011, o 21:53
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Rodzia zapominasz o smodach i modach, 90% pracy na serwie oni wykonują, i głównie oni kneblują:D Ich też chcesz wymieniać??


29 Sty 2012, o 11:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2011, o 23:40
Posty: 164
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Qetsiyah
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
ironka napisał(a):
jakoś mi to nie wygląda na dobry pomysł.

pomijając argumenty które padły wcześniej, że to też gracze, mają swoje postacie, gildie itd, to przecież taki gm zna swój serwer od podszewki, wszystkie stare sprawy, konflikty, kojarzy sprawiających kłopoty i ich 'historię' na pierwszy rzut oka. zanim nowy gm ogarnie to wszystko, na pewno minie sporo czasu.

poza tym o ile mi wiadomo, przy większych czy bardziej kontrowersyjnych problemach gmi konsultują się i między sobą, i z 'górą', więc to nie jest tak że totalna samowolka i rządzą sobie swoim serwerem jak na własnym podwórku.


Dokładnie tak. Każdy Gm zna swój serwer jak własną kieszeń, wie kto do czego jest zdolny i może od razu, bez zastanawiania czy sprawdzania historii, wymierzyć karę danej osobie, rozstrzygnąć konflikt. A w razie problemu z rozwiązaniem jakiejś sprawy, na każdym serwerze jest 2-3 Gm'ów, więc myślę, że nie ma co mówić o stronniczości, gdyż większość decyzji podejmują wspólnie.
Nie mówiąc już o tym, że Gm jest jak inny gracz, ma swoja postać, w którą wkłada wiele wysiłku, pracy i czasu.
Pomysł kompletnie bez sensu jak dla mnie, więc NIE.

_________________
Na grze jako: Qetsiyah, Ithlinne.


29 Sty 2012, o 11:31
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2011, o 19:35
Posty: 73
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
DaGarth napisał(a):
Rodzia zapominasz o smodach i modach, 90% pracy na serwie oni wykonują, i głównie oni kneblują:D Ich też chcesz wymieniać??


dokładnie, my też mamy zmienić serwer, w końcu DaGarth ma rację, że zapomniałaś o smodach i modach, że to oni w większej mierze dają kneble.

_________________
s2 - Eruanna [druid 62 lvl] i Vendeaa [VD 34 lvl]
s4 - Laite
s5 - Hastina

moderator czatu s2: 06.12.2011-22.02.2013 ;]


29 Sty 2012, o 11:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Chyba nie wszyscy do końca rozumieją, co mam na myśli. Przeniesienie funkcji GM'a na inny świat nie zabrania mu grać na swojej postaci na której grał dotychczas. Co ma tester do supportu i przyznawania kar, czy też prowadzenia eventów ? Tu nie chodzi o to, żeby kogokolwiek przenosić na stałe, tylko żeby na razie przetestować, czy takie rozwiązanie cokolwiek wniesie do gry. Na każdym ze światów narzeka się na GM'ów, więc dlaczego nie można zrobić roszady ? GM przychodzący z innego świata nie ma być zapoznany z tematem, tylko spojrzeć na to wszystko "świeżym okiem". Poza tym propozycja dotyczyła tylko przenoszenia po jednym z GM'ów a nie całej ekipy. Zawsze zostanie ktoś, kto w razie wątpliwości może wyjaśnić lub oświecić w danym temacie, chociaż uważam, że takiej potrzeby nie będzie, bo lista kar graczy mówi sama za siebie.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


30 Sty 2012, o 00:18
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zamiana GM'ów na serwerach
Tylko pytanie takie: jak będzie grać na tej postaci, jeśli będzie musiał pilnować innego serwera? Trochę się to wzajemnie wyklucza.


30 Sty 2012, o 00:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 506 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron