Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Postać się loguje, ale interface nie. S4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Postać się loguje, ale interface nie. S4
Serwer: S1
Nazwa postaci: Zawihost
Czas: 17:00
Opis:
Przedziwny błąd, podczas próby wejść do kowala postać się zablokowała w ten sposób jakbym miał laga. No to nic, szybki relog rozwiąże sprawę. Ale po relogu problem przybrał inną postać, otóż wszystko ładnie się ładuje, widać górny panel a w momencie jak się załadowuje, panel znika i widać tylko background jak na screenie. No to nic, kolejny relog po czym zostaję przywitany komunikatem, że "postać jest zalogowna" czyli fizycznie była na serwerze, tylko u mnie się interface nie ładował. Pomyślałem, że to może błąd przeglądarki, ale na 2-ch innych sytuacja wygląda identycznie. Próba zalogowania na drugą postać na tym samym koncie daje identyczny efekt, także nie jest to winna lokacji z kowalem..
Co ciekawe zalogowanie się na inne konto się udaje, ale wizyta u kowala kończy się tym samym!

Jakieś pomysły o co chodzi? Na pewno nie jest to winna przeglądarki, może flasha...z tym, że do tej pory wszystko śmigało w porządku.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


29 Sty 2012, o 18:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać się loguje, ale interface nie. S4
Update: problem rozwiązał się sam, bez mojej ingerencji czyli wina leżała ewidętnie po stronie serwera.
Najwidoczniej problem był globalny :D


29 Sty 2012, o 18:15
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać się loguje, ale interface nie. S4
Szkoda, że do tej pory nikt nie pokusił się o wyjaśnienie tej sytuacji, a wiem, że nie byłem jedyną jej ofiarą...ale co tam.


30 Sty 2012, o 01:16
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Postać się loguje, ale interface nie. S4
Gdy zobaczylam pierwszy raz ten temat napisales juz drugi post, wiec sadzilam, ze sprawa zamknieta, ale skoro prosisz o wyjasnienie, to napisze co wiem.

Czesto zdarzaja sie zawiechy konczace sie komunikatem "Utraciłeś połączenie. Zostaniesz wylogowany." niemal zawsze rozwiazuje to czyszczenie przegladarki / reinstalacja flasha.

W przypadku komunikatu "Wybrana postać jest zalogowana." mamy do czynienia z zawieszeniem sie postaci. Choc wylapalismy juz wiele rzeczy powodujacych takie zawiechy wciaz mozna je sporadycznie spotkac, jak uda nam sie znalezc nowe przyczyny, to administracja je naprawia.

info o tym masz tutaj viewtopic.php?f=84&t=2174


30 Sty 2012, o 01:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 147 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron