Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Zbiór przemysleń i propozycji 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011, o 01:29
Posty: 32
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
apropos Transu u psa - podobnie jest z nieto, jeszczenigdy ( nieto 34lvl) nie rzucił zatrucia na początku walki, tylko zawsze w 3,4 rundzie :roll:

_________________
koniec gry.1 konto innych nie będzie.z podziękowaniem dla kurczątka( pokaż ssy przełożonym)za przyspieszenie decyzji o końcu.


31 Sty 2012, o 03:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 31 Gru 2011, o 01:25
Posty: 36
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
karbadreg napisał(a):
apropos Transu u psa - podobnie jest z nieto, jeszczenigdy ( nieto 34lvl) nie rzucił zatrucia na początku walki, tylko zawsze w 3,4 rundzie :roll:

Odpowiem Ci jak Mystheria - to byłoby za duże ułatwienie. :lol:

Ja do tej pory miałem dwa psy: groźniejszego wilczura i czarnego ogara. Pierwszy ginął 64 razy!!! drugi "tylko" 33 razy - razem psy kosztowały mnie przeszło 200 platyn i ponad 400k złota !!!!

Obecnie gram nową postacią i oznajmiam wszem i wobec ;) nie kupie już nigdy żadnego zwierzaka - żeby nie było za łatwo :lol:


31 Sty 2012, o 13:19
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
karbadreg napisał(a):
apropos Transu u psa - podobnie jest z nieto, jeszczenigdy ( nieto 34lvl) nie rzucił zatrucia na początku walki, tylko zawsze w 3,4 rundzie :roll:


Chodzi Ci zapewne o zakazenie. Otoz ten skill moze zostac rzucony (z powodzeniem) tylko wtedy gdy przeciwnik ma aktywne krwawienie.


31 Sty 2012, o 14:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
Czepiliście się tych petów...
Zrozumcie, że pet nie może być w walce zamiennikiem dla drugiego gracza (gra ma polegać przede wszystkim na wspólnej grze z innymi ludźmi). Idąc tym tokiem myślenia pet musi być słabszy, a więc na tym, na czym gracz by sobie poradził, pet już niekoniecznie, tak więc niewykonalne jest, by pet sprostał wyzwaniom, które stawia sobie gracz. Poza tym pet nie jest dobrym towarzyszem każdej klasy. Podczas, gdy dla druida jest to nieoceniona pomoc, dla MO będzie on tylko wiecznie zdychającym balastem. Jak się chce wyexpić peta, to trzeba się do niego dostosować, a nie lecieć na hura wszędzie, gdzie dusza zapragnie. Można też peta kupić, by go wykorzystać w strategicznych miejscach (tu już prawie daje rade sam, więc z petem powinno mi się udać). Trochę za dużo od petów oczekujecie i trochę za dużo się po nich spodziewacie.


1 Lut 2012, o 09:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
jestem ciekawy ile osób chcących zmian w petach, grało, kiedy ich nie było. Pety zostały wprowadzone w zasadzie z marszu, bez zapowiedzi i od początku były narzekania i pseudopomysły jak tu ulepszyć pety... Wybaczcie, ale to nie pokemony, żeby nasz pet walczył za nas, on tu jest tylko i wyłącznie pomocnym dodatkiem, a skoro ktoś zabiera go na walki, ponad jego możliwości to sam jest sobie winien jego śmierci.


1 Lut 2012, o 14:04
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
hm... tylko z moich obserwacji wynika że walki w których PET może przetrwać coraz bardziej go cofają do tyłu.

Jakieś trochę ponad miesiąc temu udało mi się Druidem na 27Lv + zwierzak na 26Lv pokonać Ihitona (przy czym na tym Lv ubiłem go chyba z 10razy i piesek zginął 2 razy).

-> krótko po tym nastąpiła lekka zmiana z naliczaniem zadawanych obrażeń i prawdopodobieństwem trafienia , w efekcie moje wyprawy na Ihitona kończyły się już dużo częściej zgonem zwierzaka.

-> niedawno doszył jeszcze uderzenia krytyczne, i pomimo że zwierzak ma prawie 1200HP to zdarza mu się dość często paść w pierwszej rundzie. Bo jaką miał by mieć wytrzymałość kiedy od jednego uderzenia krytycznego dostaje ponad 600 obrażeń?

Wniosek:
PETy - przynajmniej te podstawowe zostały osłabione ;)
Mi osobiście to nie przeszkadza ale różnica jest dość znacząca, między tym co było a tym co jest.
Pprzepraszam, że uczepiłem się PETów , ale ktoś musi je bronić ^^

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


1 Lut 2012, o 14:21
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
3siu napisał(a):
jestem ciekawy ile osób chcących zmian w petach, grało, kiedy ich nie było.


Grałem zanim wprowadzono pety. Chcę zmiany. Jestem dziwny?


1 Lut 2012, o 15:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
3siu napisał(a):
jestem ciekawy ile osób chcących zmian w petach, grało, kiedy ich nie było.


jestem ciekawa ile z osób, które upierają się że zmiany nie są potrzebne, rzeczywiście grało z petem przez 20, 30 czy więcej lvli i próbowało go wyekspić na sensowny poziom (najlepiej na koncie premium) ^^


1 Lut 2012, o 18:42
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
ktoś tu chyba przeinacza moje słowa. kiedyś dawało się radę bez petów. po wprowadzeniu petów nagle wszystko idzie gorzej? Dlatego potrzebne są zmiany? Mam premkę, 68 lvl i ogara na 36 - wcale źle mi się z nim nie gra, robię z nim wszystkie bossy do smoka (tak jestem druidem).I powtórzę się, jeśli ktoś chce, żeby jego pet pokonywał bossy za niego, to chyba pomylił się chyba z ich przeznaczeniem.

PS
peta mam od mojego 40+ lvlu (nie pamiętam dokładnie). więc wiem ile to zabawy z nim.


1 Lut 2012, o 19:02
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Zbiór przemysleń i propozycji
3siu napisał(a):
ktoś tu chyba przeinacza moje słowa. kiedyś dawało się radę bez petów. po wprowadzeniu petów nagle wszystko idzie gorzej? Dlatego potrzebne są zmiany?


Ktos tu chyba nie mysli logicznie. Wziales pod uwage ile od tego "kiedys" wprowadzono zmian w grze ? Moby sa coraz bardziej inteligentne i trudniej je trafic, a pety nadal sa slabe i glupie. Pomijam juz fakt, ze denerwujace jest jak mob trafia na 20% kilka atakow po rzad, a ja mam problem trafic na 70% i wiecej i niech mi nikt nie proboje wmawiac, ze to kwestia pecha czy innych wymyslow z Waszej strony bo testowalem trafialnosc swoja jak i mobow wielokrotnie. To samo tyczy sie urokow, gdzie czesto moby wbijaja mi uroki na 19%-31% (jako druid posiadam sporo wiedzy i jeszcze odp. na uroki), a ja mam problem wbic osy czy korzenie na blisko 90% czy tez nawet 100% i nie mowie tu o jakichs silnych mobach.

Zauwazylem tez ostatnio ciekawa rzecz na Grzesiu. Majac 2pa w obrone psychiczna, rzucil na mnie urok majac 100%. Nie wiem jaki to byl urok bo jeszcze nigdy mu nie wszedl.


2 Lut 2012, o 22:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 391 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron