Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Rozdzielczość w grze 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2010, o 08:56
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Rozdzielczość w grze
Drygu napiszę Ci tylko dwa słowa i w cale nie będą one przesadne, Kocham Cie!! :twisted: . Opcja zoom działa cudnie!. Mi osobiście i zapewne innym graczom powinna w zupełności wystarczyć ;) . Nie wiem jak wy, ale ja lecę pograć!! hyhy (I beck!) :twisted: :twisted:

... Człowiek mający grubo ponad 20lat, a cieszy się jak dziecko :shock: :lol:


Edit.

Drygu, bardzo bym Cie prosił o nie usuwanie w przyszłości tej pożytecznej opcji, bo nie chciałbym któregoś dnia na 200lvlu bawić się z powrotem mróweczką ;)


13 Gru 2010, o 11:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Rozdzielczość w grze
Jak już zdążyłem napisać w innym miejscu, niestety pomniejszanie nie działa za dobrze. Nie wiem, czy ktoś jeszcze używa opcji pomniejszania, ja niestety często gram na lapku. Nie jestem w stanie zmniejszyć sensownie rozmiaru korzystając z nowych opcji tak, żeby zmieścić po jednej stronie czat - okienko się centruje i mam grube marginesy po prawej i po lewej, a chciałbym tylko po prawej. Czy można dodać opcję konfiguracji tego chociażby poprzez dodatkowy parametr w URL i/lub ciacho?


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


13 Gru 2010, o 13:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Rozdzielczość w grze
Nie rozwiązałaby tego np. (tak czy inaczej kiedyś do wprowadzenia) opcja zwiększenia/zmniejszenia literek w czacie? Albo opcja przesunięcia widzianego obrazu który powiększyliśmy, taka przesuwana lupa - i dopasujesz widok, jak chcesz.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


13 Gru 2010, o 13:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, o 19:15
Posty: 245
Miejscowość: W-wa, Targowek
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Rozdzielczość w grze
Alez sobie Drygu bata na samego siebie ukrecil. Dal palec to teraz bedzie kodowal pol roku opcje regulacji wielkosci roznych czesci Taernu... :/

_________________
M3f - s1 - rycek lv. 60
Jezzar - s1 - sock puppet of doom
Veecos - s2 - the other white meat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


13 Gru 2010, o 13:27
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Rozdzielczość w grze
Dokładnie. :D

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


13 Gru 2010, o 13:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2010, o 08:56
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Rozdzielczość w grze
Mikei, co do okienka chatu to możesz je dostosować do własnych potrzeb. np. na moim przykładzie powiększam obraz x3, otwieram okno chatu, zwężam i wydłużam ;)
Na chwilę obecną tylko to bym Ci proponował, może z czasem twórcy dodadzą opcje swobodnego przemieszczania wyświetlanego obrazu.

P.S
Nie sugerujcie się jakością screenu, bo musiałem go poddać lekkiej obróbce w celu zmniejszenia wagi pliku, w rzeczywistości jakość gry prawie niczym się nie rożni od standardowych opcji wyświetlanego obrazu :)

Wracam do gry :twisted:


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


13 Gru 2010, o 13:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 270 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron