Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Podklasa dla barby Berserker 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Lis 2010, o 09:23
Posty: 591
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
Podoba mi się pomysł uderzenia które zabiera HP - coś nowego :)
Boof o którym pisałeś - z tego co mi mówiłeś na prv - niemożliwe do wprowadzenia - ale pomysł też ciekawy.
Reszta skilii już się gdzieś przewijała - nie oferują w zasadzie nic nowego.
Oceny balansu tej podklasy się nie podejmuje (tj. obrażeń, zużycia kond itd) bo obecnie mija się to z celem :)

_________________
Lorgan 100 lvl - Druid s1


6 Lut 2012, o 19:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
Sam gram barbem, ale mając takiego koksa, jak w propozycji autora wątku, bałbym się sam siebie. Zdecydowanie za duży steryd, a obrażenia rzędu 430% graniczą z absurdem.
Same propozycje skilli - bardzo interesujące. Wartości dodane - do ponownego przemyslenia/przeliczenia.

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


6 Lut 2012, o 20:20
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
Jak pisałem kłuciłem się z 2-gim autorem i dlatego dałem to na forum aby mu pokazać, że to jednak za dużo nawet jak dla barby
Zmniejszył bym damage Uderzenia Berona o jakieś 50-70% wtedy powinno być troche lepsze od krytyka ale nie aż tak aby zabijało hitem

_________________
Image
Image


6 Lut 2012, o 22:42
Profil WWW
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
7niebo napisał(a):
hmm... wieksza wiedza to wieksza celnosc :)
A ja jz pisze swoje do luka i vd

tylko przy profach magicznych lecz głowy sobie nie dam uciąć czy działa to przy fizolach, ale na pewno nie sumuje się ze zręcznością

Kuroh napisał(a):
hmm dopowiem, że brakuje tu jeszcze wzorów na obrażenia...
Ale biorąc pod uwage taką walkd drut vs bersertker druid wrzuca wiadomo korzenie a barb daje to swoje oczyszczenie i drut pada na hita... A jeśli obrażenia ostatniej umiejki mają takie zostać to moim zdaniem powinna chociaż zostać zmniejszona jego celność

weź pod uwagę to że druid też będzie miał jakąś podklasę

Co do pomysłu autora który się wysilił jako jeden z nielicznych w tym dziale to tak jak już poprzednicy pisali, nazwy umiejętności klimatycznie pasują, zmniejszyć obrażenia i jak najbardziej miałoby to wszystko sens.

_________________
We are all the same, players in the game.


7 Lut 2012, o 15:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Lis 2011, o 22:52
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
moze i faktycznie 400% to sporo ale ryc z poswieceniem nie bije duzo mniej od barbarzyncy a zachowuje celnosc ataku

spalanie kondy na poziomie 70 po rozwinieiu skila (a rozwinac trzeba bo znowu celnosc i tak niska)- masakra - zatrucie czy aura by zjadlo i barba by sobie powalczyl uklonami

poklasy fajna rzecz-kazdy swoja profe chcialby dokoksic ale nie przesadzajmy z dmg bo nikt nie ustoi do 2 rundy i hp bedzie na wage zlota- sila i zreka pojdzie w odstawke i zamiast tego tylko hp i konde trzeba pompowac czyli skil sie zamieni w to co bylo tylko nazwa inna efekt by zostal taki sam po resecie umek i rozlozeniu wiecej w hp bo po uruchomionych tak niszczacych podklas kazdy by przelozyl pkt w hp

podoba mi sie atak obszarowy jako pomysl w podklasie barby

rownie dobrze moza dodac umke "dekapitator" :D-zart

a co powiecie na taka umke jak "korzenie" z tym ze barb trzyma fizycznie wroga, jest wylaczony z walki a szansa obrony-ataku wroga spada do minimum:D
oczywiscie skil nie do pvp w pojedynke ale na bosikach typu valdarog bylby pomocny
zam uscisk powodowal by utrate hp oraz kondy trzymanego oczywiscie sam barb tez by tracil konde co tura na utrzymanie przeciwnika


7 Lut 2012, o 15:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podklasa dla barby Berserker
Jeden z lepszych opisów podklas jakie widziałam. Aż mnie zainspirował do napisania podklasy dla sheeda. Co do Uderzenia Berona faktycznie, jest bardzo silne, ale nie taki jest mój główny zarzut. Na 7 poziomie celność wynosi 135%, jest to więcej niż np. Chi u sheeda (przy znacznie większych obrażeniach). Pisałeś też, że barb uderzając miałby tracić 11-40 HP. Moim zdaniem to za mało (jest to opinia potencjalnego przeciwnika barbarzyńcy, więc mogę być nieobiektywna). Wydaje mi się jednak, że skoro taki kombajn będzie uderzał po ok 700-1000 to powinien tracić więcej niż 40...

Ogólnie widziałam znacznie bardziej przypakowane propozycje podklas (włącznie z MO leczącym ogniem) więc myślę, że po przytemperowaniu może być.

Swoją drogą wiecie jak ma wyglądać wprowadzenie podklas? Czy każdy dostaje wtedy 5 nowych umiejętności i x nowych punktów do ich uzupełnienia, czy same umiejętności?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


7 Lut 2012, o 17:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 333 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron