Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Druga zakładka Umiejętności 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Druga zakładka Umiejętności
Witam.Wilele jest osob ktore lubia pvp i pve, ale i w tym i w tym są umiejętności które sa nie przydatne dla 2 stylu gry.
W mym pomysle chodzi o tym by byla mozliwosc zakupienia 2 zakladki z umiejetnosciami.
Za 250 platyny(badz wiecej) mozna bylo by zakupic 2 zakladke.Jak by to wygladalo:
Zakladka 2A- to ta ktora wszyscy znamy i rozdajamy tam umki
Po wydaniu 250 platyn pojawiala by sie kolo tego zakladka 2 B- mozna bylo by tam rozdac umiejetnosci od zera, tylko ze inaczej.Np
W zakladce 2 A-mam np :zrodlo na lvl7,osy7, korzenie5,odczarownie4,uderzenie1,wtapianie0.Jest to nasz build PvE.
W zakladce 2 B-mam zrodlo 7,osy7,korzenie5 ale odczarowanie7i uderzenie5 oraz wtapianie na 5.Nastawione na pvp.
Jest turniej/walka druzynowa wiec zmieniam By aktywna byla zakladka 2 B przez co mam skille pod pvp.
Natomiast jesli gildia wzywa mnie na jakiesgos bossa wracam znow na 2 A.
Oczywiscie zmiana by nic juz nie kosztowala,zakladki mozna bylo by aktywowac w kazdym momencie gry.
Oczywiscie reset umiejetnosci w przypadku zakladki 2 A i 2b dalej kosztowalby 50 platyny czyli jesli chcialby ktos zmienic obie =100.
Czemu taki pomysl. Otoz rozwinelo by to bardziej wd mnie pvp, ludzie nie roba resetow co chwile wiec 250 platny na 2 zakladke zachecilo by ludzi moze troche bardziej, niz zmiana na chwile.
Mam nadzieje ze pomysl jest dosc zrozumialy, jesli nie postram sie go dokladniej opisac. Mam nadzieje ze nie powtorzylem teamtu,jesli tak z gory przepraszam. Pozdrawiam


12 Lut 2012, o 05:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
No nie wiem jak inni ale ja Twojej propozycji nie zrozumiałem :( Mogę tylko wywnioskować, że chcesz podzielić "umiejętności" na zakładki pod pvp i pod exp/bossy. Jeżeli o to chodzi, to jak dla mnie niepotrzebne, są przecież taktyki (z kontem premium aż 4). Proszę Cię o jaśniejsze przedstawienia swojego pomysłu.


12 Lut 2012, o 09:47
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Lata praktyki w czytaniu ze zrozumieniem umożliwiły mi odczytania tych bazgrołów.

On chce mieć jednocześnie build na PvP i PvM. Znaczy, że w każdej chwili może przełączyć pomiędzy umiejętnościami.
Dla przykładu, jako łucznik mógłbym mieć w jednej zakładce rozwiniętą ognistą na 7, a w drugiej lodową. Mógłbym swobodnie lawirować pomiędzy tymi umiejętnościami, nie potrzebując mieć ich obu naraz. I co najważniejsze, nie płacąc za każdym razem 50 platyny.

Pomysł oczywiście nie przejdzie...


12 Lut 2012, o 09:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Dziękuje Kyth, za naświetlenie tego pomysłu. Oczywiście zgadzam się, że pomysł nie przejdzie, przecież łucznik byłby maszyną do pvp, pomijając fakt, że reset umiejętności zupełnie można byłoby wykluczyć z gry.

Jeszcze raz dziękuję, a co do autora .. marny pomysł :( zero szans na wejście.


12 Lut 2012, o 10:03
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Znowu sie zagubiłem w moim ukochanym dziale :?

_________________
We are all the same, players in the game.


12 Lut 2012, o 10:46
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sty 2012, o 15:15
Posty: 79
Miejscowość: Wiesenbach [DE]
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: NacpionyRob
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Podoba mi sie ten pomysl :) Podobnie jest w World of Warcraft. Mamy dwa drzewka,do wyboru. Z tego jedno moze byc aktywne rzecz jasna:P Podoba mi sie ten pomysl,ulatwi to troche gre i mysle ze ja pokoloruje :)

_________________
”Est Solarus Oth Mithas”

Nick: NacpionyRob
Gildia: WiecznyChillout
Poziom: 60+

Spoiler:


12 Lut 2012, o 14:39
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
wredni jesteście, czepiacie się, i chyba jednak czytanie ze zrozumieniem nie jest waszą mocną stroną jeżeli mieliście problemy ze zrozumieniem tego tekstu.

no musiałam to napisać, bo aż mi się przykro zrobiło jak przeczytałam te komentarze... trochę rozwlekłą retorykę prezentuje autor, i z powodów wymienionych przez kytha pomysł nie należy do najtrafniejszych - ale na tle innych tematów z tego działu i tak wypada nieźle, więc można było sobie to darować...

w zasadzie więcej nic nie mam do powiedzenia, dlatego całkiem możliwe że wyszedł mi offtop;/ przykro mi jeżeli tak.


12 Lut 2012, o 18:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 16:14
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Heh, rozumiem, wd mnie było by to ułatwienie może fakt ze za duze. Co do resetu umj one dalej bybly by w modzie, poniewaz mozna zmienic potem rozklad umij. Fakt jesli ktos to przemysli to jednorazowe wydanie 250 platyny bd dobre , lecz pomysl ile przez cala gre gracz robi resetow:). Co do tamtu w zwiazku ze nie cieszy sie on aprobata, uwazam ze lepiej go w takim razie zamknac. Dziekuje i przepraszam , ja po prostu proboje cos zrobic dla rozwoju gry:p Pozdrawiam


12 Lut 2012, o 18:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
@ironka

To mi jest przykro, że źle odebrałaś mój komentarz. Przyznasz sama, że pomysłodawca za bardzo bujał w obłokach przedstawiając propozycję zmiany. Jednak napisanie przeze mnie komentarzu nie służyło tylko zniszczeniu wszelkich ambicji gracza. Doceniam jego wyobraźnie, jego pomysł na zmiany, który z podstawy był ciekawy, ale to za duże ułatwienie. Po prostu jasno przedstawiłem sytuację, że to, co zademonstrował nam twórca, to przesada.

Mimo wszystko, zgadzam się z Tobą, że na tle innych pomysłów ten wypadł całkiem nieźle :)

@Woltari
Przepraszam za mocniejsze słowa, a zarazem gratuluję wyobraźni oraz weny. Oby tak dalej, pamiętaj o tym, że zbyt dużych ułatwień być nie może. Czekam na więcej propozycji od Ciebie.


12 Lut 2012, o 21:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga zakładka Umiejętności
Takie cos wejdzie, ale z 2 modyfikacjami.
-Nie bedziesz mial gotowych 2 zastawow umiejetnosci, tylko bedziesz je musial za kazda zmiana ustawiac od nowa.
-Nie zaplacisz jednorazowo 250 platy, ale zaplata bedzie uzalezniona od ilosci dokonywanych zmian (250 platyny starczy Ci na 5 zmian).

A teraz uwijamy sie szybko z robota i... juz jest gotowe :) milej gry :D


13 Lut 2012, o 12:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 425 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron