Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wyglądu 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
Ja wiem co tam jest napisane ale jest to kolejny przykład na wyłudzanie platyny :/
A wracając do koloru mojej pelerynki nie macie zamiaru z tym nic zrobić ?? Bo widzę że ludzie za to odpowiedzialni boją się zabrać głos w dyskusji :/ Co jeszcze bardziej mnie przekonuje że lecicie w kulki i to za bardzo :/
Ponawiam moje pytanie:
Niech mi ktoś powie czy jak 2 osoby wykupią konto premium i jedna będzie miała losowania co 24h a druga nie to też będziecie uważali że wszystko jest ok ?? i że jest to wporządku ?


12 Lut 2012, o 13:58
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
I jak ??? ani na supporcie nie raczycie sie odezwac ani tutaj ??? moze by ktos miał odwage napisac co z tym i kiedy bedzie zrobione ?? bo jak narazie to dalej robicie sobie jaja z ludzi i okradacie nas z platyny.


14 Mar 2012, o 13:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
Prosze bardzo, tu masz napisane wyrazne, ze Lesgar NIE przewozi do trentis, tylko na poludniowy kraniec glownego traktu:
Image

Co do zmiany kolorow, to zamiescilismy odpowiednie info na wiki, a do tego oddajemy platyne w kazdym przypadku pomylki, wiec to tez raczej kiepskie wymuszanie z naszej strony :)


14 Mar 2012, o 16:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: S4; zmiana koloru itemu przed przeniesieniem jego wygląd
Albo jestem ślepy albo źle szukam ale z tego co widzę na wiki nie ma żadnej informacji, że zmiana koloru to loteria i jednemu się zmieni drugiemu nie.
Przy okazji znalazłem na wiki takie zdanie:
"Należy pamiętać, że nie ma sensu zmieniać koloru w ekwipunku, który nie jest widoczny podczas walki i przemieszczania się postaci."
z tego zdania jasno wynika że zmianę koloru widać wszędzie nie tylko podczas walki.
Co do zwrotu platyny mam rozumieć że będziecie ją zwracać tak długo aż trafie w odpowiedni odcień ?


14 Mar 2012, o 23:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 268 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron