Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Podklasy 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Podklasy
zdradzę ci pewien sekret i liczę na to że zrobisz z niego użytek... wiesz, istnieje coś takiego jak przecinek, tak to wygląda: "," - gdybyś zamieszczał go w pewnych strategicznych punktach swoich wypowiedzi, byłyby one znacznie przejemniejsze w odbiorze...

a co do twoich pomysłów na podklasy... zajrzyj sobie do innych tematów, ostatnio było kilka porządnie opisanych, porównaj i może łatwiej będzie ci zrozumieć krytykę przedmówców. obrażając się o nią nie wystawiasz sobie najlepszego świadectwa...


15 Lut 2012, o 00:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 19:19
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Podklasy
po 1 ja niedalem w wpisie ukazania bo w grze posiada je vd wiec tylko porownalem
po 2 mozna powiedziec ze twoj wpis tez jest przekoksowany
po 3 w grze vd tez da pare urokow w moba da ukazanie i mob lezy i co jest
po 4 u MO widzisz gdzies we wpisie atakki fizyczne?
po 5 jakis dmg z bliska u magicznych postaci?
poczytaj to pare razy to moze rozkminisz


15 Lut 2012, o 00:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Podklasy
Zwykle proponuję, żeby takie rzeczy dopracować, ale w tym przypadku może to nie mieć sensu. Widzę tu zbiór luznych myśli (przyznaj, czerpałeś z Diablo II, nie tylko umiejętności ale nawet nazwy postaci) niewkomponowanych w grę. Jak już coś robisz proszę dopracuj to, inaczej wyjdzie jak powyżej. Administracja jest oczywiście od zbalansowania ewentualnych pomysłów, ale to nie zwalnia Cię z OBOWIĄZKU przedstawienia w miarę solidnego projektu.

Coś mi się zdaje, że umiejętności, które wyżej zaprezentowałeś są zbyt silne, zwłaszcza ochrona przed śmiercią (mam mało hp, wiem że zaraz zginę to ustawiam taki skill i ucieczkę co czyni mnie w praktyce nieśmiertelną). Inne buffy rycerza są moim zdaniem zbędne (niezłe podstawowe uderzenie wzmocnione: rozkazem, transem i poświęceniem chcesz podkręcać czymś takim?). Co do spalenia: pamiętaj, że ukazanie u VD jest znacznie bardziej obwarowane niż tutaj, z tego co widzę chcesz zabijać jednym muśnięciem. Inne może i by uszły gdybyś opisał ich parametry.

Jeśli chcesz opisywać propozycje podklas opisz to przynajmniej tak jak tu viewtopic.php?f=121&t=16158 . Nie wiem kiedy podklasy mają wejść, do tego czasu wszystkie sensowne pomysły są chyba mile widziane, o ile są przedstawione w miarę przejrzyście...

PS okropny styl, ciężko zrozumieć o co chodzi. Popracuj nad tym bo naprawdę ciężko się w tym połapać

PPS rozprucie to mój pomysł! viewtopic.php?f=121&t=16231

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


15 Lut 2012, o 00:13
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Podklasy
Naprawdę, zazwyczaj uważam się za człowieka co najwyżej przeciętnie inteligentnego, lecz czytając tego rodzaju posty jak twórcy tematu... Zaczynam rozumieć, czemu niektórzy kościelni dostojnicy w średniowieczu uznawali człowieka za zwierzę, niekiedy obdarzone rozumem. Tym miłym akcentem kończę dyskusję i pozostawię rozmówców pokroju hitmana w pełnym niezrozumienia milczeniu.


15 Lut 2012, o 00:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: Podklasy
drogi hitman25
po 1 chciałeś krytyki graczy więc masz
po 2 mogę wnioskować że masz około 30 Lvl mo znając życie
po 3 co chcesz od podklasy dla barby ? przekokszona jest tylko ostatnia umiejętność (o która się spieram z lehmarem)
po 4 moim skromnym zdaniem podklas wiele a za przeproszeniem (jeśli cię to obrazi) cienkie.
po 5 musiałem się ostro wczytac aby ogarnąć twoją pisownię

p.s Sorrki za błędy ale jestem z pewnych powodów na Fonie

_________________
Image
Image


15 Lut 2012, o 00:18
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 19:19
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Podklasy
akurat co do postaci ktora gram to sie akurat myslisz niegrywam MO
a jesli cos jest nie tak to tak jak w innych wpisach powiedzcie co poprawic czy cos zmienic


15 Lut 2012, o 00:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Podklasy
jeżeli nie wiesz jak coś ma wyglądać - nie rób tego.
zajrzyj do kilku innych tematów o podklasach, dowiedz się trochę o interpunkcji, postaraj się pisać bardziej przejrzyście i wrócimy do tego tematu.


15 Lut 2012, o 00:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: Podklasy
już zostali wszystko chyba napisane ...
dużo błędów i niedopracowane + ostro przekokszone
moim zdaniem całość do poprawki

p.s czy to nie jest coś a diabłów któregoś? bo mi się kojarzy^^

_________________
Image
Image


15 Lut 2012, o 00:30
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Podklasy
Tak sobie myślę... był już kiedyś temat z ciekawymi propozycjami podklas, ale został (moim skromnym zdaniem niesłusznie) zamknięty :

viewtopic.php?f=14&t=6408 .

Gdyby go tak odblokować i wrzucić tam ostatnie pomysły? Teraz wszystko jest rozsiane po całym forum i ktoś kto nie śledzi wszystkich wpisów faktycznie mógł ostatnie propozycje przegapić. Wydaje mi się, że jedno miejsce gdzie autor jakiegokolwiek pomysłu w którym proponuje nową umiejętność silniejszą od ukłucia lalki może zostać zmieszany z błotem w zupełności wystarczy...

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


Ostatnio edytowany przez Calipsis, 15 Lut 2012, o 00:33, edytowano w sumie 1 raz



15 Lut 2012, o 00:31
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Podklasy
Już chyba wystarczająco było powiedziane co poprawić czyli wszystko... Rzucę pomysł a gm se dopracują a ja się upomnę o nagrodę to jedyne co mi przyszło na myśl po przeczytaniu Twoich wypowiedzi (no dobra kłamię ale inne myśli nie nadają się do publikacji...)... Najchętniej bym zamknął temat ale niech się jeszcze kilka osób wypowie, zawsze to trochę śmiechu...

_________________
Image
Image


15 Lut 2012, o 00:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 397 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron