Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Druid Full Eq 80 Lvl s3 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 19:08
Posty: 145
Miejscowość: Kielce
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
Druid Bardzo dobry zrobiony pod PVP jak i Pod Bossy świetnie rozdane UM/STATY. EQ świetne Moim zdaniem Wartość tego konta jest wysoka, Bardzoo Wysoka :)


21 Lut 2012, o 16:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
Autko ty to sie nie wypowiadaj bo expi sie kazda profa trudno niektorymi latwiej niektorym gorzej xD a ty nie mozesz sie odnalesc do tej pory ktora chcesz tak naprawde grac tyle wiem ze kazda postac ktora miales pokonalem xD takze twoje zdanie nic tutaj nie znaczy !! A co do ciebei kolego to ten twoj mo jest nie ogarniety tak samo jak i ty xD bo kupic postac moze kazdy ale wiedza o grze to jest podstawa osobiscie tym mo zrobil bym wszystko solo ale co ty wiesz !! tak samo druidem :) a druid na tym lvl to prawda ze zrobi wszystko sam i jest przedewszystkich chetnie brany na bossy ! ale kazdy kto ma druida wie ze ciezej sie go expi jak kogo kolwiek i nikt mi nie powie ze tak nie jest bo ciach wiecie o grze albo zmieniacie hary jak rekawiczki albo kupujecie konta i taka jest prawdda xD pzdr dla kumatych xD !


na forum nie używamy takiego słownictwa - ironka


21 Lut 2012, o 17:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
A co do tego kolegi warman ktory tak koniecznie chce dostac to napisz do mnie na priv z checia ci zloje ciach poraz kolejnym swoim cieniutkim druidem :) ! A o exp druida jezeli sie rozchodzi to wyexp go od 0 do 80 lvl i jak powiesz mi ze jest latwo to jestes kozak xD Zaloz sobie nawet druida i wyexp go tak zebys mogl chodzic na fyo `` ok. 55 lvl dopiero tu sie zaczyna latwiej ale na poczatku jest koszmar !


jak wyżej - ironka


21 Lut 2012, o 17:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
ej trole, czemu smietnik z tematu zrobiliscie?


21 Lut 2012, o 18:54
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
Emenka Jaki ty spanialy i Mądry jestes tylko klaskac ze umiesz i potrafisz i jestes wierny swojego chara. Powiec mi jedno to po co tu oglaszasz ile wart ta postac ? Kto osądza kogo kto zmienia kto nie zdecydowany .Smiac sie potrafisz ale twoj smiech smieszy kazdego xD Jak znam Ciebie to juz miales kilka postaci. Moze przestaw co miales i kim chcesz teraz po druidzie grac ?! A po drugie to nikogo nieobchodzi kim ja bylem i kim ja jestem teraz i czym gram jestem spoko kolesiem na tej grze :P hehe moze przecietnym ale mam to w ciach i pamietaj ze nie ugaduje sie kolegow to nie ładnie wygląda . Myslisz ze klepaniem kogos ze on jest taki Wywysza cie jaki ty mądry . Pozdro dla ciebie nr 1 w tej grze naj lepszy z najlepszych Panie Emenka hhahahaha


dalsze używanie takiego słownictwa skończy się warnem - ironka

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


22 Lut 2012, o 22:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 19:08
Posty: 145
Miejscowość: Kielce
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
hmm Autko Postaci wiele miałeś, wiele się wymieniałeś. Niektóre ogarniałeś, niektóre nie:) Każdy jeden ogarnia np. druida, drugi np.sheeda. Ale o To chodzi, że Emenka ogarniał VD, potem barbe i teraz ogarnia druida. I teraz powiedz tak szczerze ile już miałeś postaci ? 10 ? 15 ? i wymieniałeś czemu ? bo nie ogarniałeś ? chyba tylko dlatego. Emenka już napisał "przyjme platyny jak i zloto ktore rozdam graczom z ktorymi mam wiele wspolnego " więc dlaczego piszesz, że po druidzie bd. grał w taern ? i czy go w ogóle sprzeda. Ta decyzja bd. zależeć tylko od niego więc tyle na ten temat ode mnie. Co do tematu wypowiedziałem się wcześniej.


22 Lut 2012, o 23:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: Druid Full Eq 80 Lvl s3
Hmm moze mialem 5 1O 15 czy ogarniam czy nie to Afera stulecia robicie hehe . Widze jakbys byl pupilkie Emenka bo wiem ze na druidzie gra jego moze nawet pol serwera haha nawet nie wiadomo czy to on czy to ty :P jak ja gram to moja sprawa !!! I niech nikogo to nie obchodzi! Narty ogarnieci :}


koniec spamu, ten temat to oferta sprzedaży/wycena konta; kolejne posty w tym stylu będę usuwać - ironka

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


23 Lut 2012, o 01:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 157 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron