Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Odwołanie od Bana 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sty 2012, o 19:01
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od Bana
Witam bardzo serdecznie! Na wstępie chciałbym przybliżyć moją sprawę odnośnie mojego ,,szczeniackiego'' zachowania która była główną przyczyną zablokowania mojej postaci.
Dnia 28 stycznia 2012 o godzinie mniej więcej 18:05-07 napisałem na (Czacie handlowym)
tekst typu. ,,Kupie postać za realne pieniądze...'' Po chwili zostałem wylogowany i przy próbie kolejnego wejścia ujrzałem wiadomość ,,Twoja postać jest zbanowana przez 291d powód wyżej wymieniony przeze mnie'' Moja postać Beatsy została zbanowana na serwerze (s3) za próbę kupna postaci za realne pieniądze Nie potrafię wytłumaczyć swojej głupoty ani dlaczego to zrobiłem Nie chciałem tego napisać Naprawdę! Zbyt wiele czasu i pieniędzy poświęciłem na tą postać dlatego chciałbym powrócić i grać dalej na niej Prawdopodobnie wynikiem zaistniałej sytuacji były braki w dokładnym przeczytaniu regulaminu co na chwilę obecną nadrobiłem. Przez cały okres mojego grania nie sprawiałem żadnych kłopotów ,pomagałem oraz byłem uczciwy. Z mojej strony byłoby to wszystko. Naprawdę niewiem co mam jeszcze napisać może tylko to że jest mi strasznie wstyd za moje zachowanie. Dajcie mi szansę! Bardzo Was o to Proszę. Myślę że pozytywnie podejdziecie do mojej sprawy. Gorąco Was proszę i Pozdrawiam! Beatsy


29 Sty 2012, o 09:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Przenioslam w odpowiedni dzial.


29 Sty 2012, o 15:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lut 2012, o 11:58
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od Bana
Dnia 21.02.2012r. Bodajże o godz. 20:20. Kolega napisał mi , że mam podejść pod szpital w Trentis i da mi on złoto. Poszedłem tam i dał mi dużą ilość złota. Po chwili widzę na czacie bocznym ,że pisze wyszedł z gry. Gdy już poszedłem gdzie indziej wyskoczyło mi na środku ekranu zostałeś wylogowany z serwera. Gdy próbowałem wejść na konto pisało twoje konto zostało zbanowane. Jeśli zrobiłem coś złego proszę czy możecie odblokować mi konto bardzo proszę dużo pracy włożyłem w tą postać oraz pieniędzy.
Bardzo przepraszam jeśli złamałem regulamin. Proszę dajcie szanse kontynuować grę przeczytam regulamin i będę uczciwy.Ale bardzo bardzo proszę jak możecie proszę czy mogę kontynuować grę. Naprawdę przepraszam.

Dacie mi ta ostatnią szanse ja przepraszam i błagam .


22 Lut 2012, o 21:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
Serwer i nick?


22 Lut 2012, o 23:59
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Odwołanie od Bana
juz sprawa sie zajełem na supporcie :) s3 nick dronkil :)

_________________
Kocham mojego Szopa :D


23 Lut 2012, o 00:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 316 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron