Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Sprzedawanie Itemów 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 15:18
Posty: 19
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Sprzedawanie Itemów
Witam.
Mam pewną propozycje dotyczącą ułatwiania graczom upłynniania swoich przedmiotów innym graczom. Nie wiem czy był już taki temat czy nie ale nawet jak był odświeżenie nie zawadzi. Otóż proponuję wprowadzenie Domu Aukcyjnego bądź nowej lokacji która będzie swego rodzaju targowiskiem.

Dom Aukcyjny - Spotkałem się z tym w wielu grach typu MMORPG i uważam że jest to bardzo dobra koncepcja. Powstaje jeden budynek który będzie posiadał skatalogowane spisy itemów pod względem jakości, rodzaju, etc tu można kombinować.
Pozwolę sobie umieścić tutaj link do właśnie takiego przykładowego domu aukcyjnego. Nie jest to w żaden sposób reklamowanie gry w której to udogodnienie występuje.
Ułatwiło by to sprzedawanie i kupowanie itemów i pozwoliło cieszyć się wiekszą płynnością w grze.

http://www.google.pl/imgres?q=cabal+onl ... x=42&ty=55

Drugim pomysłem jest lokacja Targowisko. Wiąże się to również z wprowadzeniem możliwości wystawiania własnego sklepu na danym obszarze. Ustalamy cenę wstawiamy itemik w okienko i czekamy sobie grzecznie aż upłynnimy nasze aktywa. Wystawiamy rzeczony straganik i możemy dalej hulać po lokacjach a gdy się takowy przedmiot sprzeda otrzymujemy wiadomość. Również pozwolę sobie zamieścić przykładowe targowisko.

http://www.google.pl/imgres?q=cabal+onl ... 29,r:0,s:0

To byłoby wszystko z mojej strony proszę o opinie cóż na ten temat sądzą Taernejczycy. Dziękuję za poświęcenie czasu na czytanie.


26 Lut 2012, o 12:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2011, o 12:07
Posty: 281
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: Sprzedawanie Itemów
Temat poruszany poraz kolejny.Uzyj opcji szukaj i poczytaj sobie inne tematy w ktorych wypowiadali sie gm.

_________________
Znany jako:
Farguat Dru 64
SoulKnight Brb 37


26 Lut 2012, o 12:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 15:18
Posty: 19
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Sprzedawanie Itemów
Dlatego już na wstępie pisałem że jeśli nawet taki temat był wymaga odświeżenia.


26 Lut 2012, o 12:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2011, o 12:07
Posty: 281
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: Sprzedawanie Itemów
Targowisko zapewne w dalszej przyszlosci zostanie wprowadzone.Kiedys jak byla jeszcze stara mapka w trentis to targowisko bylo tyle ze nie dzialalo.

_________________
Znany jako:
Farguat Dru 64
SoulKnight Brb 37


26 Lut 2012, o 13:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 28 Kwi 2011, o 17:45
Posty: 63
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Sprzedawanie Itemów
Najpierw profesje potem targowisko raczej tak to bedzie wygladalo.


26 Lut 2012, o 13:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2012, o 12:38
Posty: 36
Miejscowość: Radomsko
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Sprzedawanie Itemów
targowisko bedzie wprowadzone lecz dom aukcyjny tez jest godny przemyslenia

_________________
No to zaczynamy:
prokokxu 14lev sheed


26 Lut 2012, o 13:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 15:18
Posty: 19
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Sprzedawanie Itemów
Dom aukcyjny jest naprawdę dobrym pomysłem który się już w wielu grach sprawdził. Wchodzisz zostawiasz item i śmigasz dalej. Przy itemie masz cenę i kto sprzedaje żeby można było napisać i się dogadać jeśli nie chce się kupować od razu. A chat jest mało wydajny gdyż jest mnóstwo ofert na minute i szansa zobaczenia właśnie twojej przez kupującego jest bardzo niewielka. Poza tym ktoś może napisać że jest zainteresowany ty rzucasz wszystko co robisz i lecisz do depo po itema czy tam gdzie go masz powiedzmy z płaskowyżu do Tirentis i kiedy już stoisz pod murami pisze do ciebie delikwent że jednak już się rozmyślił albo kupił. Dlatego też zaproponowałem dom aukcyjny i przy tej właśnie koncepcji bym się skłaniał. Ale jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.


26 Lut 2012, o 13:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Sprzedawanie Itemów
jak już napisano wyżej, targowisko jest na liście rzeczy do wprowadzenia, ale na dość dalekiej pozycji. po prostu musimy pogodzić się z tym że przyjdzie nam jeszcze długo poczekać na to udogodnienie.

w tym temacie możesz poczytać jakie zdanie na temat kolejności wprowadzania zmian mają inni gracze:
viewtopic.php?f=14&t=3675

na przyszłość używaj opcji szukaj, takich tematów były już dziesiątki. ten zamykam.


26 Lut 2012, o 22:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 424 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron