Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Bilokacja 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Gru 2010, o 16:31
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Bilokacja
Jak w temacie. Dzisiaj (18.12.10) ,o ogodzinie ~16:40 - 50 spotkałem gracza Xim. Był ,teoretycznie w dwóch miejscach jednocześnie. :shock: Do jednego z nich mogłem dołączyć etc. ,do drugiego nie. Niby nic ,ale denerwujące być potrafi. :P
Załącznik:
Bilokacja.JPG



Ps. W załączniku zaznaczone ,jakby ktoś nie widział
Ps. Nie usunąłem "reszty" tzn. menu start itd. ze względu na to ,że ktoś mógłby wtedy uznać to za fotomont.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


18 Gru 2010, o 18:00
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Bilokacja
Nie wiem jak niepotrzebna część zrzutu ekranu wpływa na ocenę fejka. :P
Taki błąd już się zdarzał, trzeba czekać na admina. Nie wiadomo, jak to powtórzyć?

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


18 Gru 2010, o 21:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Bilokacja
I ja widzialem podobne rzeczy - dzisiaj w 2 krainie, wczoraj w wiezy ( tej, w ktorej siedzi sluga galadhiry (czy jak on sie tam zowie)) Tylko nie wiem czy mi dolaczy obrazek


19 Gru 2010, o 22:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Bilokacja
Przewaznie taka sytuacja konczy sie tym, że osoba ktora się 'sklonowala' po pewnym czasie powraca z expem, lootem itp do momentu gdy ono nastąpiło. Tzn. nastepuje rollback tylko dla tej postaci.

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


19 Gru 2010, o 22:04
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Bilokacja
Uuuu...
Czy to oznacza, że jeśli mnie ktoś widzi podwójnie, albo ja kogoś, to mamy ostro uważać na eq? Bo problem bilokacji często pojawia się na smoku, nie tylko, ale akurat tam najczęściej. Trudno spamiętać dokładnie co się ma w eq jak przez godzinę lub 2 się smoka leje.
Mam jedną wskazówkę, która być może naprowadzi na problem, ale nie jestem tego pewien na 100%.
Mianowicie taka sytuację kojarzę z opuszczeniem grupy przy pomocy ekranu statystyk walki - przycisk "wyjdz" i od razu "opuść drużyne".
Być może jest to kwestia jeszcze czegoś innego, ale jak piszę, najczęściej dzieje się na smoku - gdy prowadzący od wejścia leci w głąb, a ktoś usiłuje magicznie wydostać się z drużyny aby samemu walczyć. Podczas marszu drużyny bardzo trudno jest ja opuścić o ekran podglądu PT zamyka się samoczynnie podczas przemieszczania graczy. Niemniej można wprawną ręką opuścić grupę, ale jeśli ona właśnie zaczyna walkę (serwer o tym już wie) to być może takie opuszczenie (klient) powoduje bilokację. Sprawdzę dziś, może się uda potwierdzić.

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


20 Gru 2010, o 11:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 287 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron