Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Wysysanie życia 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Wysysanie życia
Gildartz co do Twojej wczesniejszej wypowiedzi:
-Gracz pisal, jakoby mialyby byc umiejetnosci pasywne, tak jak teraz jest uderzenie krytyczne z szansa wejscia 3% i to oceniali gracze, fakt drygu nie napisal doslownie, ze pomysl w dokladnie takiej koncepcji, jak przedstawil to autor nie jest dobry, ale dopisal, ze takie cos wejdzie, ale w odpowiednio dobranych wartosciach i bedzie to w itemach, a to juz calkiem zmienia postac rzeczy. Przynajmniej ja to tak zrozumialam, moze mam racje, moze sie myle, jak to drugie, to przepraszam.
-Jesli wartosci zostana rozsadnie dobrane, a przy tym inne epiki beda dawaly inne, ale rownie cenne bonusy to w czym problem? Oczywiscie wiadomo, ze w teorii wszystko wyglada inaczej niz w praktyce i moze wyjsc inaczej, niz planowano, ale to nie znaczy, ze nie da sie tego w pozniejszym okresie zbalansowac. Poza tym przywyklismy, ze zawsze znajdzie sie ktos, komu sie zmiany nie podobaja, ale to nie zawsze oznacza, ze problem jest powazny.
Oczywiscie piszac "rozsadnie dobrane" mam na mysli, ze takie bonusy nie beda w stanie zastapic druida w walce.
-Cios krytyczny wywrocil rozgrywke do gory nogami? te 3% ze wejdzie krytyk? ze zamiast ubic srednio 100 na 100 bossow ubijemy 97/100, bo w trzech przypadkach boss nas zabije krytykiem, to jest to wywrocenie rozgrywki do gory nogami? w takim razie mamy do tego po prostu inne podejscie, bo dla mnie jest to minimalna roznica, a ze ktos przez te hipotetyczne 3/100 zgony bedzie wyklinal krytyki, bo mu sie raz na jakis czas przytrafi umrzec na bossie i bedzie z tego tytulu... niepocieszony, to stawiam raczej na brak dystansu do gry.


3 Mar 2012, o 10:02
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Wysysanie życia
Mystheria napisał(a):
-Cios krytyczny wywrocil rozgrywke do gory nogami? te 3% ze wejdzie krytyk? ze zamiast ubic srednio 100 na 100 bossow ubijemy 97/100, bo w trzech przypadkach boss nas zabije krytykiem, to jest to wywrocenie rozgrywki do gory nogami? w takim razie mamy do tego po prostu inne podejscie, bo dla mnie jest to minimalna roznica, a ze ktos przez te hipotetyczne 3/100 zgony bedzie wyklinal krytyki, bo mu sie raz na jakis czas przytrafi umrzec na bossie i bedzie z tego tytulu... niepocieszony, to stawiam raczej na brak dystansu do gry.


Nie wyklinam krytyków, na mobach mi nie przeszkadzają, przecież nikt normalny nie będzie się wkurzał, że raz na jakiś czas kopnie w kalendarz. Na bossach jesteśmy zwykle w stanie wytrzymać krytyk i jeszcze 1-2 normalne ciosy, potem druid zazwyczaj robi swoje.
Mówię jednak o walkach PvP na arenie, zazwyczaj, gdy dostaniemy 1 krytyk tracimy 1/3, czasem 1/2 hp, a więc zazwyczaj mamy pozamiatane. Oczywiście każdy cieszy się, jak jego krytyk wejdzie, a jest niepocieszony w odwrotnej sytuacji, niemniej jest to zmienna inna niż build czy umiejętności gracza, które moim zdaniem powinny tu decydować (no i szczęście, tego wyelyminwać się nie da :) ). Propozycja wprowadzenia kolejnej podobnej zmiennej jeszcze bardziej uniezależni takie walki od buildu i umiejętności, co jest moim zdaniem krokiem w złym kierunku.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


3 Mar 2012, o 16:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Kwi 2013, o 14:31
Posty: 10
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Renesco
Post Re: Wysysanie życia
Zdecydowanie nie.


28 Kwi 2013, o 11:36
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2013, o 16:29
Posty: 49
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Wysysanie życia
Jestem na nie, a po przeróbkach na tak.

PS. podobno niedlugo pojawia się nowe epiki ^^ dlatego ze sheed w zbroji nie ma jak inni w broni expienia dmg ;)

_________________
s5 | nick Combo | profa Sheed | lvl 43 (postać Turkowa, PvP, również pod bossy, pod expa, pod czat handlowy, pod czempy, POD GRĘ..)
inne postacie to tajemnica, liczy się Combo - PJK


28 Kwi 2013, o 11:41
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Wysysanie życia
Zdecydowanie zamykam.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


28 Kwi 2013, o 11:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 464 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron