Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Nowa Duma Taernu - Mag Lodu! 

za czy przeciw?
Za! 70%  70%  [ 23 ]
Przeciw! 30%  30%  [ 10 ]
Razem głosów : 33

 Nowa Duma Taernu - Mag Lodu! 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
jasiekqq napisał(a):
Człowieku !!! idziemy np. na wendigo , ml rzuca zamrożenie i jedyne co wend może nam zrobić to pogratulować wygranej , a jeśli chodzi o pvp to podobnie , chyba że by ustalić np. że druidzi gdy są zamrożeni mogą się z tego odczarować.Nie trudź się już , nie dodawaj nowych gifów bo to i tak nie przejdzie -,- Dziękuje i pozdrawiam , dobrej nocy amen.
Edit: No przypadkiem nie pisz mi że na np. 200/150 lvl'u nie będziesz miał tyle wiedzy , a jeszcze , w ankiecie zagłosowałem na przeciw :)


Czytanie takich wypowiedzi jest bardziej zabawne niz wpisy w temacie "Gafy z czatu".

Zamrozenie ma swoje minusy, wiec stosowanie go na pojedynczych mobach byloby glupota. Dlaczego ? Postac zamrozona nie moze wykonywac zadnych czynnosci, ale nie moze tez byc atakowana, leczona etc. Takim oto sposobem Twoj argument o gratulujacym wygranej wendzie legl w gruzach, bowiem zamrozenie mialoby sens tylko w walce z wieksza iloscia mobow.

@ironka

Piszac post wyzej mialem na celu pokazac jak moglby dzialac owy skill "zamrozenie", aby nie ulatwiac zbytnio gry. Autor tematu nie napisal nigdzie, ze opisane przez niego skille maja dzialac tak i koniec kropka. Taka krytyka jaka widac w cytowanym przeze mnie fragmencie jest jak dla mnie oznaka debilizmu i braku czytania ze zrozumieniem. W koncu latwiej jest psioczyc niz napisac cos sensownego co pozwoliloby pomysl udoskonalic. Czy polakom tak trudno to zrozumiec ? ;)

Ps:

ironka napisał(a):
jeżeli natomiast pomyliliście tę koncepcję z zamrożeniem którego używa duch ognia


Nie, nie pomylilem tego z zamrozeniem, ktorego uzywa duch ognia xD


Ostatnio edytowany przez Ithuriel 4 Mar 2012, o 22:57, edytowano w sumie 3 razy



4 Mar 2012, o 03:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
panowie wyżej chyba powinni poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem... wg autora tematu owo zamrożenie o które się kłócicie tylko i wyłącznie uniemożiwia wykonywanie ataków dystansowych, nic więcej. jeżeli natomiast pomyliliście tę koncepcję z zamrożeniem którego używa duch ognia, to wasze argumenty nadal są błędne, bo zamrożona przez niego postać jak najbardziej może być atakowana (i leczona, itd). proszę, wypowiadajcie się na temat, bo tak tylko wprowadzacie zamieszanie.

a autor wątku... jeżeli lubisz się tak bawić, to proszę, całkiem przyjemnie się to ogląda (na tle innych pomysłów) - ale chyba nie uważasz naprawdę, że twórcy gry dodadzą do niej profesję, która jest praktycznie dokładną kopią innej, tyle że z obrazkami niebieskimi zamiast żółtych? powtarzaj dalej że taki był cel, ale zamierzona czy nie, to nadal jest kopia.

mamy siedem unikalnych profesji, podczas gdy w innych grach często musi wystarczyć trzy albo cztery... chcieć więcej, to już chciwość;p


4 Mar 2012, o 06:37
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2012, o 14:04
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
Podklasa bardzo dobra ja bym był za ale tu nie nasze głosy się liczą.
Ja jestem za!

@EDIT

Adiq ja o tym wiem że będą inne, ale ktoś musi pochwalić jego starania :D


Ostatnio edytowany przez Gressart, 4 Mar 2012, o 16:08, edytowano w sumie 1 raz



4 Mar 2012, o 15:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
Podkalsy bd inne--zobaczymy :dd

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


4 Mar 2012, o 16:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
Cytuj:
Edit: No przypadkiem nie pisz mi że na np. 200/150 lvl'u nie będziesz miał tyle wiedzy , a jeszcze , w ankiecie zagłosowałem na przeciw


aleś Ty ograniczony... zanim ktoś wbije 150/200lvl minie DUŻO czasu, a co dopiero taka klasa, typie, pomyśl...
to "zaglosowalem na przeciw" mialo mi dogryzc?

Cytuj:
Człowieku !!! idziemy np. na wendigo , ml rzuca zamrożenie i jedyne co wend może nam zrobić to pogratulować wygranej ,


Cytuj:
Zamrożenie – Mag doprowadza kończyny przeciwnika do bardzo niskiej temperatury oraz zagęszcza tym samym powietrze wokół wroga zaburzając jego zmysły, uniemożliwiając tym wyprowadzenie wszelakich ataków dystansowych.


czy czytałeś w ogóle opis umiejętności? widać, że nie, bo zamrożenie BLOKUJE ATAKI DYSTANSOWE I NIE DZIAŁA W PARZE Z KORZENIAMI, więc twój argument legł w gruzach.

Cytuj:
nie dodawaj nowych gifów bo to i tak nie przejdzie -,-


ja przynajmniej coś się staram, nie tak jak niektórzy chwalący się zrobieniem wieży teamem 5vd w tym 1 60+ 8-)

Cytuj:
Podklasa bardzo dobra ja bym był za ale tu nie nasze głosy się liczą.
Ja jestem za!


to miała być klasa, ale dzięki za poparcie/uznanie kolego ;)

@ironka
Cytuj:
jeżeli natomiast pomyliliście tę koncepcję z zamrożeniem którego używa duch ognia

Cóż, jest to tylko pomysł, to co z nim zrobią twórcy gry to ich sprawa, ja tylko staram się pomóc ^^

Pozdrawiam, Kubothyr

_________________
Image


4 Mar 2012, o 20:26
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Duma Taernu - Mag Lodu!
Fajny pomysł, ale to jest za silna umka(ta na 30 lvl) trzeba by ją edytować na coś w podobie do Ukazu bo jest silniejsza od Korzonków co mogłoby spowodować wykluczenie druidów z ekipy ;)


5 Mar 2012, o 15:00
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 348 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron