Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zawieszona w walce 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Zawieszona w walce
Bład ten powtorzyl mi sie dwukrotnie na krzyzaku [s2]. Mimo iz Aure Cienia mialam ustawiona jako trzeci atak z racji ze jest to urok grupowy powinien wejsc pierwszy (tak sie nie stalo i uroki wchodzily w kolejnosci ustawienia). Na poczatku rundy zyla jeszcze jedna czarna wdowa i uklucie jak i szpila ja zabily. W tym momencie Reszta atakow powinna przejsc na krzyzaka ale postac machnela tylko laska (probujac chyba rzucic Aure Cienia) i walka sie zawiesila (dopiero relog pomogl)
Image


20 Gru 2010, o 12:33
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Zawieszona w walce
Dzięki za zgłoszenie. Jeżeli możesz to sprawdź czy uda ci się wywołać ten błąd specjalnie taką samą kombinacją. Jeżeli udałoby się znaleźć zasadę kiedy n występuje łatwo będzie go naprawić.


20 Gru 2010, o 12:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zawieszona w walce
To nie bug z krzyzakiem bo na innych pajakach tez sie zawiesza. Problem w tym ze jak sie oslabi np wdowe i w 2 rundzie wiadomo ze padnie to Aura nie wchodzi jako pierwsza tylko debuffy leca po kolei. Wtedy gdy od pierwszego debuffu zginie mob (i reszta przeprowadzi swoje ataki) postac macha laska probujac rzucic Aure ale nic sie nie dzieje, pozniej czasem rzuca pozostale czary a na koniec rundy walka sie zawiesza
Image
Ta martwa czarna wdowa na poczatku rundy zyla i zabilo ja uklucie lalki. Pozniej atakowaly inne pajaki i dopiero wtedy postac starala sie rzucic Aure.
Co ciekawe jesli moba nie uda sie zabic w tej samej turze co rzuca sie Aure to Aura wchodzi jako pierwsza nawet jak ustawi sie ja jako np 3 debuff
Podsumowujac jesli wiadomo ze mob zginie w danej rundzie to Aura nie jest rzucana pierwsza tylko tak jakby byla zwyklym debuffem a nie grupowym i na koniec zawiecha. Nie dzieje sie tak gdy przed aura ustawi sie nie debuffy a np ataki dystansowe (nawet jesli mob zginie w danej rundzie)

- I kolejna ciekawostka jesli zastosujemy podobna kombinacje na ostatnim zywym mobie to Aura takze nie jest rzucana jako pierwsza ale walka sie nie zacina


20 Gru 2010, o 13:21
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 20:25
Posty: 152
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Zawieszona w walce
Przetestowałem nawet na komarach :) w obu rundach te same ataki w kolejność - 2X szpilka i aura. w 2 rundzie juz aura nie jest 1 debuffem tylko szpilka wchodzi 1.

ps. śmieci w eq po questach dalej są :flaszka grogu(+ quest którego nie wykonałem), wątroba parobka(zbierałem do questa a po relogu musiałem zbierać od początku)- postać S2 - Theodorus:)

_________________
S1 -Sunny MO-62 , DzikiDr Druid-47 , DzikiVD Voodoo-44
S2 - Theodorus vd-135+ lvl ON,


20 Gru 2010, o 14:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 308 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron