Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Nie ma zadania u NPC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 00:49
Posty: 6
Miejscowość: Słupsk
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Nie ma zadania u NPC
Witam. Mam problem z questami "przeszłość wiedźmy" i "wilcza suka" czy jak one tam sie zwą. Sporo graczy zrobilo juz te zadania. Pierwszy quest to zabicie maga w grobowcu, drugiego nie znam ale nie ma tych zadan u npc, wiedzma ma tylko opcje dialogowa ze zleceniem na szkielety. Odwiedzilem wszystkich NPC w pierwszej i na drugiej mapie. Nigdzie nie moge wziac tych questow.

Moja postac ma juz 28 lvl, a gracze zrobili te zadania juz 2 lvl wczesniej.

Postac Azerot s2


19 Gru 2010, o 20:38
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Z tego co mi wiadomo, to:
a) Przeszlosc Wiedzmy mozna wykonac po wczesniejszym wykonaniu zadania od Deona,
b) Wilcza Suka przechodzila update i jest dostepna od 30 lvl-u

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


19 Gru 2010, o 20:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 00:49
Posty: 6
Miejscowość: Słupsk
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Wykonalem wszystkie zadania, włacznie z tymi od deona i nadal nie moge wziac tego zadania z wiedzma, teraz jestem w pt gdzie wlasnie idziemy do grobowca, bo ktos tego questa robi, wiec nie wiem czemu tylko ja nie moge tego quest wziac:\


19 Gru 2010, o 22:16
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Po moich próbach naprawienia problemu wysnuwa się prosty wniosek. Wychodzi na to, że nie spełniasz wymaganych kryteriów. :) Masz 28 poziom, a do Wilczej potrzeba 30. Jeśli chodzi o Przeszłość Wiedźmy, wygląda na to, że nie zrobiłeś prawidłowo (nie dokończyłeś?) questa od Deona.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


19 Gru 2010, o 23:01
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Przecież to samo napisałem w swoim poprzednim poście, tzn. podałem wymagania, więc kolego powinieneś się domyśleć, że jak masz 28 lvl, to suki nie wykonasz, a zadanie od Deona jak widać masz niewykonane. Zadanie się nazywa Próba Deona, sprawdź czy napewno je wykonałeś.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


19 Gru 2010, o 23:22
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 00:49
Posty: 6
Miejscowość: Słupsk
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Sorry moj blad, zapomnialem o tej opuszczonej wiosce gdzie znajduje sie deon, wlasciwie to ja przeoczylem...

W kazdym razie znalazlem 2 bugi przed chwila, nie bede pisac juz nowego posta.

1.Nie zalicza mi orkow przy zleceniu, zabilem z 10 i dalej mam 0/8

2.Bedac PK zabilem innego PK w celu zmniejszenia karmy i dostalem za niego ponad 280 zabójstw, co jest podwojnie dziwne bo zabojstwo rosnie tylko jak zabije lowce albo zwyklego gracza. To bylo jakies 2 godziny temu o 22. Kilka dni temu mialem podobny problem ktory opisalem, gdy pk mnie zabil rosly u mnie ofiary ale to juz zostalo naprawione.


20 Gru 2010, o 01:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Nie ma zadania u NPC
W obu przypadkach może nie być błędów. Wyjaśnienie.

1. Prawdopodobnie masz rozpoczęte Zadanie, którego etap polega na zdobycia łbów orków. Wtedy ofiary ze zlecenia nie są naliczone prawidłowo.
2. Gracz, którego zabiłeś prawdopodobnie nie był PK (player killer).
Czaszka nad jego głową pozostała mu z chodzenia w grupie z zabójcą. Jest to błąd wyświetlania, obecny do przelogowania.

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


20 Gru 2010, o 09:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 00:49
Posty: 6
Miejscowość: Słupsk
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Nie ma zadania u NPC
Tak rzeczywiscie jestem w trakcie zadania z glowami orkow. Juz wiem o co chodzi z tym zabojca, zabilem czerwona czaszke dlatego tak duzo mi naliczylo, myslalem ze to sie zwieksza 1 za kazde zabicie. Jeszcze do konca nie rozumiem systemu pk w tej grze, jestem nowy wiec przepraszam za wprowadzenie ludzi w blad.

Temat do zamkniecia


20 Gru 2010, o 14:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron