Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Sty 2012, o 22:29
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja
Zapewne jest tutaj kilku fanów DI i DII

W pewnym momencie, po update zaczął pojawiać się złoty napis gdy ktoś dołączał do naszej gry "Słudzy Diablo rosną w siłę".

Wiem, że Taern jest grą nastawioną na grę zespołową, lecz zakładam, że jest grupa osób, która lubi zagrać solo czy to z bossem czy też z misją.

Obecny poziom trudności dla podobnych lvli gracza i moba (szczególnie przy misjach) jest nieporównywalny (moby biorą górę). Oczywiście generalizuje teraz.

Bossy i misje na ogól są dostępne w instancjach z symbolem kłódki. Myślę, że umiejętności, poziom etc mobów mógłby być dobrany do realnych szans gracza/graczy wkraczających do instancji. Na przykład licząc ilość graczy i/lub owy magiczny power postaci. To tylko propozycje, sugestie.

Zwiększy to grywalność solo, a i rozwój gry zyska. Kto chce się grupować proszę bardzo, nic się nie zmieni, a gracze solo też będą traktowani bardziej fair :] i zapewne zachęci większą ilość graczy do, nazwijmy to, rozwijania postaci.

pozdrawiam serdecznie czytając Wasze komentarze


11 Mar 2012, o 18:36
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja
Jak na razie to zareklamowales grę diablo , nie wiem co sądzić o pomyśle drobna zmianka kosmetyczna.Przydalo by sie gdybys umiescil tutaj ankiete.


13 Mar 2012, o 19:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja
Hm, ankieta? a niby do czego? ze jak mi sie znudzi bieganie w 5ke, to pociagam za wajchę i mogę bic wszystko sam? i jeszcze bosy maja sie zniżać do mojego poziomu, żebym czasem nie padł? to akurat niezłe, lepsze od kodow :lol:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


13 Mar 2012, o 21:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Mar 2012, o 08:10
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja
...z drugiej strony medalu lepiej jest rozegrać walkę niż kolokwialnie mówiąc klepnąć kolejnego MOB'a -> eg. klepanie miśków dla expa z "team'em"...
Ciekawsze jest zagranie rozsądnie przemyślanej akcji niż sztampy.
w/w pomysł nie kieruje w stronę obniżenia parametrów bosa do 1 hero tylko wyrównanie poziomu adekwatnie z poziomem team'u (łącznie z expem, szansą dropa, itp...) - czyli dla teamu podnieść poprzeczkę / jednocześnie umożliwić kontakt z bosami dla 1 hero.
Ogólnie - 1 gracz nie powalczy z wyższymi sferami TEARN.

P.S.
myślę, że serii Diablo nie trzeba reklamować:)

Pzdr i popieram pomysł


20 Mar 2012, o 22:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: "Słudzy Diablo rosną w siłę" - propozycja
W diablo gram 9 lat i nie ma potrzeby wprowadzać w taern rzeczy z diablo,

Wymyśl coś oryginalnego.


20 Mar 2012, o 23:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 420 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron