Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Bogatsza fabuła 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
So true. Dlatego rozbudujemy tę część gry -> nowe lokacje, questy, odkrywanie, itd. itp. :D. Uwaga o nagrodach za questy - cenna.


13 Mar 2012, o 15:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
To i ja 3 grosze
Torgerd czy jest możliwość rozgraniczyć w qestach, tak żeby było wiadomo kiedy sobie spacerujesz i rozgryzasz zagadkę, a kiedy już idziesz na konkretna walkę? chodzi mi o dokładniejsze info, wiem ze są q robione specjalnie w ten sposób, ze nie możesz zwiać, i jest realna szansa ze padniesz jeśli jesteś nieprzygotowany, i ok, kara ma być.
Chodzi mi o to, ze jak ktoś wcześniej napomknął, jak juz zbierzesz ekipę, to qestow nie poczytasz, bo jest ciśnienie, wielokrotnie mnie poganiano psując zabawę z qesta, bo sie wszystkim spieszy, wiem ze jak sie uprzesz to poczytasz, ale statystyka jest taka ze większość tych co by chcieli się pobawić klimatem wybiera jednak szybka realizacje, bo ekipa juz jest wiec klik, klik i zrobione. To tak z luźnych przemyśleń pod kolejne qesty.

[Ok. Cenna uwaga. - trgrd]
[Ja tak robię :D - Beron]

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


14 Mar 2012, o 01:23
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
To ja jeszcze dorzuce cos. Jesli tak stawiacie na wspolprace, to moze zrobcie q dla ekip. Ale niech wspolpraca nie ogranicza sie do walki. Tylko niech bedzie wymagana koordynacja dzialan. Ze w miare jednakowym czasie kazdy bedzie musial wykonac jakiąś czesc zadania. NP ktoś musi pokonackogos i nacisnąć wajche i popilnować...wajcha podnosi jakies dzwi i nastepny wchodzi i cos robi. To byloby ok. Taka wspolpraca


[Jest taki plan dotyczący insty bosowej. Jak będzie zaprogramowane, to i w questach zakombinujemy - trgrd]


16 Mar 2012, o 17:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011, o 01:29
Posty: 32
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
No i to jest POMYSŁ!!!!
Q grupowe i Q gildiowe.

_________________
koniec gry.1 konto innych nie będzie.z podziękowaniem dla kurczątka( pokaż ssy przełożonym)za przyspieszenie decyzji o końcu.


16 Mar 2012, o 22:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 06:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
hej to ja znowu :)

No myślę że Duchi tu dał parę dobrych pomysłów. Fajnie bybyło gdyby ten multiplier można było rozbudować. Złożone questy polegające na przejściach, bramach, hmm jakby to powiedzieć, no tak jak tomb rider w dungeonach, że trzeba coś potrzymać żeby się coś otworzyło, albo żeby trzeba było przyjść we dwóch żeby otworzyc bramę(bo ciężka np) no żeby było coś kolwiek oprócz klepania tych leveli.

Większość graczy żyje nadzieją dowiedzenia się co było dalej. Kto się dołączył Czy cesarstwo w którym jesteśmy pomogło jakoś naszym starym generałom odzyskać ojczyznę, jakie przygody spotkały naszego bohatera podczas gdy starał się wrócić do domu.


11 Kwi 2012, o 23:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2012, o 18:14
Posty: 43
Miejscowość: Bździszewo
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
Mystheria napisał(a):
Polecam wykonywanie questow, w niektorych jest nawiazanie do fabuly gry, lub sa one jej kontynuacja.

Moze i tak Mystheria ale kto ci czyta dialogi :D

_________________
Zygfryddo
Mag Voodoo
31 poziom
Swiat 1.


12 Kwi 2012, o 09:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2011, o 15:18
Posty: 92
Podziękowano: 80 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: LecimyTutaj
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
Ja czytam nawet taki co robiłem już na innej postaci( ta pamięć :lol: ) A poza tym lubię czytać :) Polecam czytać dialogi :!:


12 Kwi 2012, o 09:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2012, o 18:14
Posty: 43
Miejscowość: Bździszewo
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
Ja czytam jak jest ciekawa misja :D Czasem

_________________
Zygfryddo
Mag Voodoo
31 poziom
Swiat 1.


12 Kwi 2012, o 10:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 06:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
no cóż widze że już tu nikt nie dodaje nic nowego.
Jestem autorem tego postu(topic). Ostatnio natknąłem się na stronach zagranicznych
że Pride of Taern jest najpopularniejszą grą. Torgard i autorzy powiedzieli że jeszcze nie jest zrobiony powrót do ojczyzny. Jest to planowane ale jeszcze tego nie widać.
Mój temat postu jest właśnie na temat dokończenia fabuły, wzbogadzenia, ale nie ja jeden wpadłem na temat takiego postu. Post" My wciąż w Haligardzie a kiedy powrót?' należy do innego autora a też jest o dokończeniu fabuły. Jest wiele takich autorów któzy mają tematy o dokońćzeniu fabuły. Założę się że wszyscy gracze chcieliby żeby fabuła została dokończona.
Może i Pride of Taern jest najpopularniejszą grą, może rzeczywiście dobrym pomysłem jest niedokańczać tej gry zwłaszcza że ta gra już odniosła taki sukces.
Ja też tworze gry i jeśli stwierdziłbym że opisany w niej świat jest niedokońćzony to wstydziłbym się ją wypuścić.
Ale może autorom chodziło żeby po prostu zrobic coś dochodowego i popularnego, albo przyświecał im inny cel.


22 Maj 2012, o 17:17
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bogatsza fabuła
Dokonczenie fabuly to baaardzo odlegle plany, ale co do samej fabuly, to znacznie blizej jest dodanie nowych questow zwiazanych z watkiem glownym (glownie dla nizszych poziomow, aby quest sie w miare nieprzerwanie ciagnal od poczatku rozgrywki).


22 Maj 2012, o 22:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 422 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: