Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Problem z czarnym Ekranem 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 15:40
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Widze , ze admini spia.
Brak dostepu do gry przez ponad 30 godzin to dla mnie strata (wykupilem premium) i expa i kasy.
Prosze obudzcie sie i dajcie pograc.

HALLO JEST TU KTOS?


13 Mar 2012, o 22:26
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Gra działa nieprzerwanie, a jeśli coś działa tysiącom graczy, a nie działa dziesiątkom... to jakoś wątpię, by to była wina administracji. Polecam czyszczenie ciasteczek/pamięci podręcznej, zmiana flasha, zmiana przeglądarki, ostatecznie sprawdzić czy gra działa na innym komputerze.


13 Mar 2012, o 23:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
jedyną opcją są zablokowane porty na serwerze neta, chyba...


Ale postaram się pomóc w jeszcze jeden sposób, którego nikt tu nie proponował, a więc...

UWAGA!!! TA OPERACJA USUNIE CAŁĄ ZAWARTOŚĆ PAMIĘCI FLASHA ZE WSZYSTKICH PRZEGLĄDAREK NA KOMPUTERZE


klikamy prawym przyciskiem myszy w oknie gry, pojawia się okienko:
Image

następnie, jak na pierwszym screenie, klikamy w "Ustawienia globalne", otwiera się następujące okno, klikamy na zaznaczone opcje: ImageImage

następnie klikamy jak na pierwszym screenie, tyle że w "Ustawienia", następnie jak na obrazku niżej i przesuwamy pasek na "Bez ograniczeń"
Image

Jeśli to nie pomoże to nie wiem


14 Mar 2012, o 00:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 18:39
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Witam , zastosowałem się do powyższych wskazówek ... no i nadal nic ... problem jest ten sam ... ja próbowałem już wszystkiego .. więc nie wiem co mam jeszcze zrobić żeby Taern mi działał ... po pierwsze to gra działała bez problemu od pazdziernika ... nie miałem z nią problemów .. ani z dostawcą internetu .. tak jak to powyżej zostało napisane ... tym bardziej logowałem się do gry rano przed Crashem i też wszystko działało .... nagle nastąpił Crash ... i przestało działać ... ( czyli co dostawca internetu do którego już zresztą dzwoniłem zablokował mi Taern dla jaj żebym sobie nie grał ? ) pozatym wszystko inne działa jak należy loguję się na każdą inną grę na przeglądarkę, więc albo problem jest gdzieś u was .. albo najwidoczniej dostawca internetu sobie ze mnie jaja robi i blokuje mi Taern a zostawił RedTube zebym zamiast grał to oglądał i mówi że wszystko jest ok ... .... czyszczenie ciasteczek reinstalacja flash formaty resety modemu nic nie dają bo problem jest ten sam nadal ... pozatym skoro mogę się zalogować do okna z postaciami .. i dalej też mi wczytuje grę ... pokoazuje się panel sterujący u góry ... który po chwili znika ... i po 2 minutach wyskakuje błąd połączenia z serwerem ... to chyba jakoś możecie to sprawdzić ?


14 Mar 2012, o 08:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
czy jak jesteś zalogowany i masz czarny ekran to widzisz okno czatu? czy możesz pisać na czacie?

jeśli tak to odezwij się do GMa, który będzie on line - napisz mu na której mapce powinieneś być i niech Cie ściągnie na inną - kiedyś miałem podobny błąd - nie mogłem wchodzić na mapkę ruin bo z miejsca mi wyskakiwał czarny ekran ale widziałem panel górny z czatem i mogłem na nim pisać, po jakimś czasie problem sam zniknął...


14 Mar 2012, o 08:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 18:39
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Niestety .. okno panelu znika po chwili gdy się pojawia ... i niestety nie można otworzyć czatu ...wszystko znika po jakiś 10 sek i zostaje tylko czarny ekran ... wkleiłem screny .,, gdzieś wyżej


14 Mar 2012, o 13:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 15:40
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Machette napisał(a):
Niestety .. okno panelu znika po chwili gdy się pojawia ... i niestety nie można otworzyć czatu ...wszystko znika po jakiś 10 sek i zostaje tylko czarny ekran ... wkleiłem screny .,, gdzieś wyżej



Mam takie same problemy i od 2 dni nikt niechce/nie moze pomoc :cry:


14 Mar 2012, o 18:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 18:39
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Ja już mam tak dokładnie od tygodnia ... i na lepsze się nie zapowiada .. wodocznie czas zmienić grę


14 Mar 2012, o 18:28

Podziękowali: Dagomirz (14 Mar 2012, o 18:35)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
Musimy sie zgadac, moze w momencie, gdy sie zalogujecie pomoze przeniesienie waszych postaci w inne miejsce. Bedziecie moze mieli mozliwosc zalogowac sie jutro po 22:00?


14 Mar 2012, o 23:22
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Wrz 2011, o 18:39
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z czarnym Ekranem
u mnie jest taka możliwość


15 Mar 2012, o 08:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 135 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron