Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Znikajacy prestiż 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Znikajacy prestiż
Serwer: S1
Nazwa postaci: Gildia
Czas: od 01.16.2012 do 01.03.2012
Opis:
Gildia Sapientia et Virtus od momentu wbicia 40k presta to jest 01.16.2012 ponosiła co dzień stratę 30 prestiżu, które było obcinane przy resetowaniu liczników o północy, tracenie prestiżu ustało po którymś restarcie serwera na początku marca, nie wiem dokładnie którym, przeoczyłem to.
W dniach 18.01 do 01.03 stratę presta mam udokumentowana ss-ami
Prosił bym o zwrot prestiżu, skoro to sie działo za sprawa błędu w grze, a wszystko na to wskazuje, skoro się nagle naprawiło


Pozdrawiam

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


14 Mar 2012, o 22:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Z tego co wiem tracenie prestizu jest zabiegiem celowym.


14 Mar 2012, o 23:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
tez myślałem ze to zabieg celowy, ale skoro na początku marca , po którymś restarcie serva prest przestał być tracony, wobec tego uznaje poprzednie straty jako błąd gry

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


14 Mar 2012, o 23:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Rozmawialam z adminem, nie byl to bug, tylko zabieg celowy, w takich przypadkach zwrot nie przysluguje, co wiecej zabieg ten powroci :)


15 Mar 2012, o 15:59
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Mystheria napisał(a):
Rozmawialam z adminem, nie byl to bug, tylko zabieg celowy, w takich przypadkach zwrot nie przysluguje, co wiecej zabieg ten powroci :)


Czemu ma niby sluzyc taki zabieg ? Gildie ciezko pracuja na SWOJ prestiz, a tu nagle zabiera sie go i to bez powodu. Moze mi to ktos wytlumaczyc bo ja juz sie gubie w tych Waszych bezsensownych/nielogicznych pomyslach. Niedlugo dojdzie do tego, ze zaczniemy tracic exp i zaczna cofac nam sie lvl'e... ? xD Itemy, zloto, platyna etc. tez zaczna znikac bo admini maja taki kaprys ?


15 Mar 2012, o 18:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Byl to zabieg utrudniajacy zycie malo aktywnym gildiom, mialo to tez zachecic do wszczynania wojen, ktore sa lepszym zrodlem prestizu. Niestety wojny w obecnym systemie nie zdaly egzaminu i poki nie zostana poprawione prestiz nie bedzie odbierany.


15 Mar 2012, o 22:58
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Znikajacy prestiż
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=76&t=17231&p=115822&hilit=odejmowanie+presti%C5%BCu#p115822

Dokładnie tak jak piszecie, celowy zabieg :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


15 Mar 2012, o 23:55
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Szymdaro popraw linka, bo nie taki jak trzeba

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


16 Mar 2012, o 00:03
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Mystheria napisał(a):
Byl to zabieg utrudniajacy zycie malo aktywnym gildiom, mialo to tez zachecic do wszczynania wojen, ktore sa lepszym zrodlem prestizu. Niestety wojny w obecnym systemie nie zdaly egzaminu i poki nie zostana poprawione prestiz nie bedzie odbierany.


Nie ma to jak isc na latwizne, prawda ? Zamiast pomyslec nad jakims sensownym rozwiazaniem, ktore zachecilo by graczy do aktywniejszej dzialalnosci na rzecz gildii, czy tez wojen to Wy postanowiliscie zabrac to co nielatwo sie pozyskuje. Gratuluje :) Nie na tym polega system motywacyjny. Poza tym gdzie jest napisane ,ze musze prowadzic gildie w taki, a nie inny sposob ? Jak bede chcial to wydam kase i zaloze sobie gildie jednoosobowa, ot bo takie mam widzimisie. Nikt nie moze mnie do niczego zmuszac, a na pewno nie w taki sposob. Jak chcecie (na sile) ozywic wojny pomiedzy gildiami to zabierzcie pozostale statusy i zostawcie tylko agresywny :) Nie wszyscy zakladaja gildie po to, zeby maniakalnie wbijac prestiz czy to na bossach, czy poprzez wojny. Sa gildie, ktore skupiaja osoby, ktorych nie obchodzi ani wyscig szczurow, ani zadne wojny.


16 Mar 2012, o 01:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Znikajacy prestiż
Nikogo do niczego nie zmuszamy, po prostu bez wojny (mowie tu o sensownym systemie wojny, jaki planujemy wprowadzic) nie rozbudujesz dobrze gildii, tak jak prowadzac gildii samemu. Gildie od poczatku mialy zachecac do wojen i lepiej sluzyc zgranym zespolom. Po prostu nie ma byc czegos takiego, ze ktos juz sobie rozbudowal porzadnie gildie i postanowil juz nie rozwijac jej w zaden sposob to pomimo to do konca zatrzyma wszystko. Jak sie nad czyms przestaje pracowac, to sie to powoli traci.


16 Mar 2012, o 02:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 148 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron