Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
 "Spsuło się" 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Jak najbardziej za, sprostuje czemu, troszeczke później i wrzuce moje widzimi sie jak mniej wiecej by to mogło wygladac :D

_________________
Kocham mojego Szopa :D


25 Mar 2012, o 11:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
reskatorr napisał(a):
moim zdaniem to trochę nie na miejscu, gdyż mam 47lvl i raptem dropłem dopiero może ze 6 rarów i to same badziewia które teraz zalegają depo, żeby wprowadzić takowe zmiany jak opisano rary powinny wpadać znacznie częściej niż dotychczas, bo dojdzie to takiej sytuacji gdzie można zostać bez eq na które wydało się gruba kasę, wiec jestem przeciw choć jakaś zmiana by się przydała

lvl w grze rosna wiec klopotu z low rarami nigdy nie bedzie bo wiecej ludzi chodzi na bosy dyszki itp solo wiec maja tego cale depo jak ty a w tym pomysle nie chodzi o to zeby rar psol ci sie losowo tylko z czasem a tez hilvl musza czasem cos na eq wydac a nie tylko kombinowac na ile dac istav na +7 czy +8 na eq juz nie wydajemy wiec ladujemy7 w ulepszenia itp a to zoze zwiekszyc tylko obrut rarem bo bedziesz mial szanse selnac drop hilvl

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


25 Mar 2012, o 11:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
A może coś takiego, że mają określoną wytrzymałość nie w procentach, a w punktach. Przedmioty niższej rangi mogą mieć mniej punktów wytrzymałości, a większej rangi więcej. Może nawet być coś takiego, że rary mają więcej wytrzymałości, kilka części jednego setu daje wytrzymałość do nich, czyli jak mam Gnaty Reffa i 2 rzeczy z Okowy Snu to tylko na Okowy Snu daje wytrzymałość. Epiki najlepiej jakby miały najwięcej wytrzymałości. Mogłoby być coś takiego, że zabezpiecza przed niszczeniem się ekwipunki, hmm... może coś takiego:
Spoiler:

Jestem na TAK

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


25 Mar 2012, o 11:39
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 12:38
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Ja ze swojej strony powiem że najbardziej uderzyłoby to w nowych graczy, lub tych którzy jeszcze kompletują eq, oni zazwyczaj nie maja nadmiaru złota i ponowne zdobycie popsutego rar-a , pewnie zniechęcało by ich do dalszej gry.

Jedyne co jest pewne to taki krok znowu nabiłby sporo kasy właścicielom gry, na inhibiory lałaby się platynka , low lvle by ja sprzedawali żeby mieć kasę na rary..

Zdecydowanie sie temu sprzeciwiam ! Z gry należy czerpać radość, a nie non stop łazić na bossy i dropić te rary łamiąc sobie zęby


oblivionn napisał(a):
Jak najbardziej za, sprostuje czemu, troszeczke później i wrzuce moje widzimi sie jak mniej wiecej by to mogło wygladac :D


i niech się tu nie wypowiadają Ci którzy nie grają , albo moga sobie biegać w dowolnym eq :) bo z góry temat jest po to aby uprzykrzyć komuś życie(normalni ludzie) a innym polepszyc (czytaj maniaki grający 25/24)


To że nie gram oficjalnie :D oraz moge miec sprzet jaki chce, nic nie znaczy :) - obli


25 Mar 2012, o 11:42
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 26 Lut 2012, o 22:10
Posty: 10
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Polpotek12 napisał(a):
...ale gdyby to zrealizowali to co chwila by trzeba było wracać się do kowala po esencje bo coś się popsuło o 10% ja tego nie popieram... :x :x :x :x :x


1.primo!no tu jest racja, byłoby to nie tyle trudne, co uciążliwe! Ciagle trzebaby miec esencje w zapasie(albo rara jakis) i latac do woberga na ratunek!

Po 2. wczoraj za piro poropnowali mi 40 tys:P, a to jest juz kpina! Ja zacząłem dopiero dropic, ale mysle, ze to bedzie spór high lvli z -mini i -mid lvlami! Konflikt interesów po prostu:) mimo wszystko popieram MalboroMan, jestem na NIE


25 Mar 2012, o 11:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2012, o 11:30
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Bezsensu pomysł - przedstawiacie same zalety z punktu widzenia postaci o wysokim lvlu. Psucie sprawi , że nieopłacalne będzie ulepszanie przedmiotów/rarów bo i tak za chwile to przepadnie. Flaszy i tak nie warto kupować a lepiej je zrobić samemu. Widać tu , że znów próbujecie zrobić ukłon w kierunku wysokich lvli kosztem średnich i niskich. Spotęguje to tylko egzekucje i polowania na niższe lvle w celu psucia im eq żeby mieć potencjalnych kupców (egzekucje , bo różnica 20lvl to już nawet nie walka , a zwykła eksterminacja) . Sugerujecie psucie się po takich atakach. Czyli nie dość , że słabsi stracą expa i złoto to jeszcze dowalicie im zepsuciem się przedmiotów - SUPER POMYSŁ (ironia) . Tylko pogratulować pomysłu na odstraszanie graczy od gry. Kolejna sprawa - zlecenia , żeby poziom wbić to trzeba dużo się natłuc potworków - nieopłacalne stanie się ich atakowanie skoro co 1-3 lvle będzie trzeba eq wymieniać. Zdecydowanie ZŁY POMYSŁ!!! Dobry dla tych z top500 zły dla całej reszty


25 Mar 2012, o 11:45
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Diabeł tkwi w szczegółach... oczywiście przedstawiony tutaj pomysł jest idealny z punktu widzenia wysokolevelowego gracza{edit po przemyśleniu i zapoznaniu się z opiniami innych graczy myślę, że dla HLveli także jest to złe), bo coś w końcu zrobi z zalegającymi w depozycie tężcami, piroklastami, ishrimmami etc.
Niżej mamy 3 grosze od naszego drogiego GMa :) który tym razem miał chyba niezły odlot: drugi tydzień męczę wilki, sprzedaję mięso żeby kupić sobie wymarzone buty z waldka (bo nie bardzo mam z kim iść na smoka), po czym one się psują... Jasne, mogę powtórzyć to wszystko, ale wtedy raczej ze złości odstawię grę. Pomnóżmy te 2 tygodnie przez ilość drogiego sprzętu koniecznego do skompletowania i wyjdzie nam, że jeśli coś miałoby się psuć raz na 3-4 miesiące to tacy gracze jak ja praktycznie cały czas mają siedzieć w wilczej norze, na halicie, czy w inny sposób zarabiać pieniądze tylko po to, żeby koksy miały mniejszy problem ze sprzedażą. Mogę się oczywiście przerzucić na wyprawy na bossy, ale nie dość że narzuci to zmianę stylu gry, to zostanie problem słabszych graczy, którzy nie mają ekipy i nie będą w stanie wyrobić się finansowo. Heaven, bardzo brzydki, niefajny, nieprzemyślany (jeśli przemyślany to wybacz, ale perfidny czy wręcz chamski) pomysł. Jeśli coś chcemy zmieniać to z głową.
Był pomysł przetopu na surowce (bodaj kilka tematów niżej) poza tym można wymyślić inne zastosowania dla esencji.

Jeśli chodzi o uszkodzenia ok, ale stanowcze NIE dla nieodwracalnych uszkodzeń.

Gildartz: wiem, że chciałeś dobrze, ale jeśli to przez przypadek przejdzie to nie właz na czerwone :evil:

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


Ostatnio edytowany przez Calipsis, 26 Mar 2012, o 00:20, edytowano w sumie 1 raz



25 Mar 2012, o 11:49

Podziękowali: 2 ironka (25 Mar 2012, o 18:02), Szymdaro (25 Mar 2012, o 14:17)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
@up

to czy to będą % czy punkty nie ma znaczenia, w moim wyobrażeniu chodzi przede wszystkim o to, żeby raz wydropiony RAR czy set (epiki w sumie też) były zniszczalne. Oczywiście że prawdopodobieństwo zniszczenia powinno być tym mniejsze im wyższy RAR, wyższe ulepszenia (bo ulepszenia mogą przecież zwiększać wytrzymałość) ale przedmioty powinny po iluś tam walkach po prostu się bezpowrotnie psuć - to po jakim czasie by się to działo jest do ustalenia, chodzi o sam mechanizm.

Odnosząc się jeszcze do tego że obecnie jest to bez sensu i może to być tylko na nowych serwerach - no ja się z tym nie zgadzam, to właśnie na obecnych serwerach gdy w depo zalegają rary, co chwila na czatach i forum gracze narzekają że są dramatycznie niskie i historia zawsze się powtarza na każdym serwerze bo brakuje mechanizmu kreującego popyt na rary dla dużej liczby graczy w długim horyzoncie czasowym.

@MalboroMan
proszę nie odmawiaj nikomu głosu - każdy może się wypowiedzieć a Ty nie musisz się z każdym zgadzac i odwrotnie


25 Mar 2012, o 11:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
w kazdej grze tego typu eq sie psuje mozna go uszkodzic to czemu u masz ma tylko przybywac a nie ubywac od pomyslu do wprowadzenia go jest daleka droga wiec zdazysz sie spokojnie ubrac

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


25 Mar 2012, o 11:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Spsuło się"
Przypuszczam całkowite zniszczenie przedmiotu 95% graczy zniechęci do gry.
Jestem w tych 95% i nie wyobrażam sobie żeby przedmioty o które długo się starałem uległy całkowitemu zniszczeniu.
Niewielkie odwracalne uszkodzenia reperowane esencją to dobry pomysł.
Zwiększy zapotrzebowanie na rary, co za tym idzie zwiększy się ich cena.

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


25 Mar 2012, o 12:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 354 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron