Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Prośba o odbanowanie bana na konto 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 10:26
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Prośba o odbanowanie bana na konto
Serwer: S2
Nazwa postaci: Xwitcherx
Czas: niedawno
Opis:
Witam chciałbym prosić o odbanowanie konto ponieważ ten ban jest niesłuszny.Nazgull zabanował mi to konto ponieważ dałem je mojemu kumplowi.Ja dałem to konto dobrowolnie i Gm mi niepowinien zabanowac go.Jeśli odbanujecie mi to konto to zgłosze posta o zasiadanie na moje konto mojejmu kumplowi prosze odbanucie mi go!. jeśli pisze w nieodpowiednim dziale to prosze o przeniesienie ponieważ niemoge pisac posta na odwołania od banów.Ten ban jest niesłuszny i prosze o wyjaśnienie tej sprawy.Prosze żeby sie też ktoś inny wypowiedział i działał w tej sprawie niż tylko Nazgull ponieważ on mnie nienawidzi.Pozdrawiam wszystkich!


29 Mar 2012, o 10:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Prośba o odbanowanie bana na konto
Napisz na www.support.taern.pl

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


29 Mar 2012, o 19:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Mar 2012, o 19:01
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Prośba o odbanowanie bana na konto
Witam chciałby odnieść się od tej wiadomości bo chłopak dobrze pisze bo gdy on daje dobrowolnie kumplowi konto to tylko on sam bierze za nie odpowiedzialność.Gdyby zdażyło się coś takiego że on chciałby odzyskać to konto i napisał by do GM to wtedy tak ban mu się należy.Sami wiecie że to jest piękna gra i niemożna się od niej o tak uwolnić,dajcie chłopakowi sobie pograć Pozdrawiam


29 Mar 2012, o 19:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Prośba o odbanowanie bana na konto
Jeszcze jedno odwołanie na forum i zacznę dawać ci warny. Otrzymałeś już odpowiedź Gm w tej sprawie. Jeśli tego nie zrozumiesz zostanie ci również ograniczony dostęp do forum.


29 Mar 2012, o 19:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 126 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron