Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Podklasa VD 

Podoba się?(napisz co zaznaczasz, jak się nie podoba to dlaczego)
Tak, rób więcej opisów! 40%  40%  [ 16 ]
Tak 10%  10%  [ 4 ]
Nie, precz z tego działu szarlatanie 35%  35%  [ 14 ]
Nie 15%  15%  [ 6 ]
Razem głosów : 40

 Podklasa VD 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
a ktoś tam powiedział o hp? tylko mana-konda :P

_________________
Image


31 Mar 2012, o 21:56
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Podklasa VD
Hmm a jak vd zamieni się z rycem kondą i maną?
Ryc bd miał np. 300many, a vd 1k kondy? Bez spin.

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


31 Mar 2012, o 22:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Podklasa VD
czytaj ze zrozumieniem...
Kubothyr napisał(a):
przykład: biję coś co ma 5k/5k kondy, 2050/2100 many,ja mam 50/1000 many, rzucam tę klątwę, bossowi zabiera 950 kondycji, dodaje 50 many, mi zaś dodaje 950 many)

z tego wynika, że ta zamiana dopełnia manę/kondycję maksymalnie do takiego pułapu, jaki dana postać ma w całości.

co do samej podklasy nie wypowiadam się, postacią voodoo grałam mało i nie będę się mądrzyć. poza tym mocno sceptycznie podchodzę do założenia jakie niektórzy czynią że administracja skorzysta z pomysłów graczy - pamiętajcie, że nie mamy pojęcia co już jest gotowe a co nie.


1 Kwi 2012, o 02:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Podklasa VD
Hmm, te umiejetnosci dosc ciekawe, poki co wpadl mi do glowy pomysl nad ich lekkim dopracowaniem :P

1. Rzut szpila - zmien na rozrzucone szpile, walajace sie wszedzie na ziemi rania kazdego przeciwnika, ktory zaatakuje fizycznie. Niech zadaje baardzo male obrazenia, ale kazdemu przeciwnikowi, ktory zaatakuje fizycznie nawet, jak nie zaatakuje on samego VD (myslcie o tym jak o grupowej ale slabszej tarczy ognia u MO).

2. Szpila w pluco - niech zabiera 1-2 PA

3. Zmienilabym to na procentowa szanse, ze dany atak nie dojdzie do skutku, przykladowo kazdy atak przeciwnika ma 10% szans ze nie zostanie wykonany, czyli moze zostana wykonane wszystki, a moze 5/5 nie wejsc :P

4. Jakos mi rozerwanie duszy z zwiekszona szansa na krytyka nie idzie w parze, bardziej cos w stylu
"Czarodziej Voodoo potrafi niepostrzeżenie wejść do umysłu przeciwnika i zastępować myśli przeciwnika swoimi myślami tak, że ten nawet się o tym nie zorientuje, póki nie bedzie za późno, w ten sposób przeciwnik sam wystawia się na działanie ciosów. Można powiedzieć, że Voodoo sam nadstawia policzek wroga."

5. Niee, VD ma już tego całego osłabiania aż za dużo, tu by się coś nowego przydało...

6. Fakt, zdecydowanie przekokszone, ale z tego zrobić coś w stylu "Zrównanie dusz" czyli jak ja mam bardzo malo HP, a przeciwnik duzo, rzucam czar i stany naszego HP wyrównują się procentowo, po prostu jego HP przechodzi na moje konto do momentu, aż oba nasze paski się wyrównają. Oczywiście mimo to będzie to strasznie silna umiejetność, więc z pewnością będzie trzeba dać do tego warunki np. szansa 10-20%, że dana umiejętność zabije samego VD, lub że osłabi jego celność i siłę.

PS pamiętaj, że to jedna z możliwych podklas, więc aby pomysł się sprawdził musisz jeszcze stworzyć 2 alternatywne i każda z nich rozpisać jak dokładnie będzie wyglądała na każdymn z 7 poziomów.

W spojlerze dam Ci przykład jak to może wyglądać (sama opisywałam podklasy Voodoo ale to bylo baaardzo dawno temu, wyciagnelam jedna z umiejetnosci, jaka opracowalam).

Spoiler:


1 Kwi 2012, o 06:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Podklasa VD
@Mysthieria
viewtopic.php?f=121&t=17129&p=115012#p115012
tutaj tak poopisywalem, ale tylko dlatego, że bazowałem się na umkach MO, VD szczerze mówiąc malutko grałem, jednak dużo gram z voodoo w drużynie więc na tej podstawie robilem umki, a nie znam trudnosci, many,szans trafienia itp w umkach vd, a zawsze dobrze się na czymś wzorować zamiast pisać głupoty:)

z tego co widzę to tylko Ironka i Mystheria są osobami które zrozumiały działanie umek, ludzie, czytajcie dokładniej...

Cytuj:
1. Rzut szpila - zmien na rozrzucone szpile, walajace sie wszedzie na ziemi rania kazdego przeciwnika, ktory zaatakuje fizycznie.

jak taki ryc w virvenach wbiegnie na szpilke to ją zmiecie, a nie oberwie xD

Narazie pracuję nad pomysłem podklasy ryca, chociaż nie wiem czy kontynuować jako że "90% klas wymyslone" i ludzie mnie w ankiecie wyganiają:P

Raczej poprawię to i owo w tym opisie, dzięki za uwagi, peace

_________________
Image


1 Kwi 2012, o 09:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2011, o 12:07
Posty: 281
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: Podklasa VD
Naprawde ciekawie to wymysliles,fajnie ze dodales grafike.Dopracuj tylko troche sile tych umek.Jeden z lepszych pomyslow na podklase.

_________________
Znany jako:
Farguat Dru 64
SoulKnight Brb 37


1 Kwi 2012, o 09:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2012, o 19:41
Posty: 17
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Podklasa VD
Bardzo ciekawa klasa, umiejętności w porządku, tylko co do ostatniego mam wątpliwości, ciut za mocny. Wyjście Mysth było by OK.


1 Kwi 2012, o 09:21
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2012, o 22:29
Posty: 65
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Podklasa VD
Tylko ten ostatni trochę za mocny, ale reszta jest spoczko..

_________________
Seq-66Druid
Image


1 Kwi 2012, o 09:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Lis 2011, o 18:57
Posty: 31
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Podklasa VD
Może jeszcze daj ukaz 100%? żenada vd i tak już jest mocny.


1 Kwi 2012, o 17:13
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:02
Posty: 106
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Podklasa VD
jeszcze troche drobnych poprawek i kto wie ...

_________________
MO Forever ;3


1 Kwi 2012, o 17:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 178 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron