Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Mag lodu 

Jestes za wprowadzeniem takiej postaci ?
tak 25%  25%  [ 5 ]
tak ale potrzebne są poprawki 20%  20%  [ 4 ]
nie 55%  55%  [ 11 ]
Razem głosów : 20

 Mag lodu 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Mag lodu
@up
mi sie wydaje czy ty chcesz się dowartościować i szukasz atencji tudzież pochwał "tak faktycznie są warte uwagi i oryginalne, nie to co te badziewia skopiowane od mo u kubothyra"?
fajnie, są warte uwagi, ale opisów maga lodu było już trochę i niezbyt dużo było napisane porządnie..


Cytuj:
ale jest lepiej zbilansowany

co? zbilansowany?
Cytuj:
Tyle ze jest prawie jak mo , a po co nam 2 profy o prawie tych samych umiejętnościach


jak to jest prawie taki sam? podaj jakiś przykład? jest ROBIONY NA PODSTAWIE MO, OPIERALEM SIE NA UMKACH MO, to nie znaczy ze jest prawie taki sam, to wciąż odrębna klasa, która ma inne cechy, wady, plusy!

_________________
Image


3 Kwi 2012, o 18:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Mag lodu
Wiesz to ty w moim temacie ciągle piszesz krytyczne opinie i najwięcej się udzielasz ! Czy ma to coś wspólnego z twoim magiem lodu ( lodowym magiem ognia ? ) :lol:

Moze zaprzeczysz ze miałem ciekawe pomysły ? Oczywiście wiem ze w temacie jest wiele ortów i literówek ale uważam ze na cały tekst nie powinnom się patrzeć z tej perspektywy ;)

jak to mówią nie oceniaj książki po okładce


3 Kwi 2012, o 18:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Mag lodu
a więc to tu du... pupa boli, chodzi Ci o to żeby ludzie stwierdzili że Twoje pomysły są ciekawe.. Tylko po to zrobiłeś ten opis?


Cytuj:
( lodowym magiem ognia ? )


słucham? znajdź mi tam cokolwiek z związanego z magiem ognia koleś, pogadamy

_________________
Image


3 Kwi 2012, o 19:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Mag lodu
mam w D... twój opis i twoja postać . weź się zajmij czymś innym a nie na moim temacie przesiadujesz .
Jóź cie prosiłem zebys się to nie wypowiadał , ale to ciebie chyba coś boli bo cały czas mi się to wpierniczasz . mam nadzieje ze się opanujesz i nie zobaczę już twojego wpisu w tym temacie :)
A co do MO to było zdanie wielu osób które komentowały twój temat .


3 Kwi 2012, o 19:36
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Mag lodu
Widze, ze troche sie tu rozbrykaliscie, wiec poki co temat zamykam, jakby ktos jeszcze chcial cos sensownego dodac, to PW do mnie, to otworze.


3 Kwi 2012, o 22:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 434 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron