Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Czy w najbliższym (małym bądź dużym) update zostanie wprowadzona opcja powiadomienia o nowej aktywności na czacie gildiowym ?

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


6 Kwi 2012, o 15:41
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2012, o 23:34
Posty: 34
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
insta może być fajna jak pokolorują ją z głową:)
ciekawe co za bydle tam na końcu stoi...?

_________________
s3 Angelacn
IVincere aut mori


6 Kwi 2012, o 15:54
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Cytuj:
Drygu, chciałem cię zapytać czy masz jakieś fotki lub rysunki z nowego m2?
Czy będą jakieś nowe moby i bossy?

M2 - czyli Południowe Alaril. Nie rozpoczęliśmy jeszcze prac nad tą krainą. Mamy dopiero przygotowany plan. Będą nowe bossy. Chcemy bardzo urozmaicić i rozbudować tą mapę. Możliwe że przerobimy też stare instance aby były bardziej atrakcyjne. Ale to dopiero jak zakończymy prace nad krainami dla hlvli. Czyli nie wcześniej niż za 2-3 tygodnie.

Cytuj:
Czy w najbliższym (małym bądź dużym) update zostanie wprowadzona opcja powiadomienia o nowej aktywności na czacie gildiowym ?

Postaram się wprowadzić ale nie obiecuję :P


6 Kwi 2012, o 16:06

Podziękowali: LoLo (6 Kwi 2012, o 17:11)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2011, o 14:55
Posty: 45
Miejscowość: Wioska Romana
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A co w sprawie robienia flaszek? Po wprowadzeniu setów, gdy taki np. Rizurul respi się losowo i do tego każdy na niego poluje, to zrobienie WF wiedzy graniczy z cudem. Można liczyć na jakieś zmiany w tej sprawie?
Na potwierdzenie podam fakt, że na s3 WF chodzą przeciętnie po 15-25k, a flaszka wiedzy potrafi kosztować nawet 65k.


6 Kwi 2012, o 17:02
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
drygu napisał(a):
Co do pomysłów:
Gdy było mniej graczy to czytałem wszystko od deski do deski bo pomysły były bardziej przemyślane i nie było ich tak dużo. Wiele z nich wprowadziliśmy do gry. W tej chwili jest tam masa spamu a ja mam listę rzeczy do wprowadzenia na najbliższe półtora roku :D Dlatego tak naprawdę zakwalifikować się do wprowadzenia może tylko i wyłącznie jakiś wybitny pomysł.

Wymyślenie nowego bossa, moba czy krainy to banał. Takich pomysłów mamy w biurze 40 na godzinę. Dlatego w tym pomocy nie potrzebujemy. Z podklasami natomiast jest tak, że wszyscy proponują 1,2 max 3 podklasy. A żeby to trzymało się kupy to trzeba wymyślać kompleksowo. Zaproponować podklasy do wszystkich klas tak aby mieć na uwadzę dobry balans. Z tym już jednak jest masa roboty a do tego nie ma gwarancji, ze całą robota nie pójdzie do kosza.


Chciał bym jeszcze do tego powrócić. Rozumiem, że i bez graczy macie masę świeżych pomysłów. Co jakiś czas czyszczę cały dział czytając wszystkie pomysły i zostawiane są tylko te rozbudowane i cieszące się zainteresowaniem a cała reszta leci do archiwum(nie, nie decyduje które są dobre a które nie, oceniam to po treści i zainteresowaniu pomysłem).
Hmm czyli dział pomysły i propozycje jest w sumie zbędny.
W takim razie może stwórz temat w "Pomysłach i Propozycjach" na co pomysłu potrzebujecie by gracze się na tym skupili zamiast pisać ciągle o nowych bossach i klasach? Czy może lepiej dział ten na jakiś czas zamknąć?


6 Kwi 2012, o 17:16
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
W tym dziale od czasu do czasu wciąż pojawiają się dobre pomysły. Ale można napisać w przyklejonym temacie, że propozycji bossów / nowych krain / nowych klas nie potrzebujemy.

A teraz czas na jakiegoś screena :) Pierwsza instancja dla koxów prawie gotowa - oto jej fragment:


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


6 Kwi 2012, o 17:32

Podziękowali: 6 Buszcik (6 Kwi 2012, o 17:46), EPSI (6 Kwi 2012, o 19:50), masart (6 Kwi 2012, o 20:50), QelDroma (6 Kwi 2012, o 19:52), Szymdaro (6 Kwi 2012, o 17:54), TheDaQ (6 Kwi 2012, o 17:53)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Przecież to jest Mefisto!!!
Image Image


6 Kwi 2012, o 17:42
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Trochę zbaczając z głównego wątku tematu, ale w odniesieniu do postów wcześniej. Ja skromnie na podstawie swoich pomysłów mogę powiedzieć, że są po prostu olewane. Napisałem pomysły raczej poprawiające funkcje gry, motorykę walk, a nie takie, których nie potrzebujecie (jak insty, bossy, umki itp, co napisano wyżej). Ilość osób piszących i głosujących może nie była największa, ale dość miarodajna. Poparcie dla pomysłu w ankiecie raczej spore jak na moje oko (nawet 100%), mimo to odeszły w zapomnienie. Zdarzyło się, że ktoś je odgrzebał, napisał post i znów cisza, znikają na bardzo odległych stronach.

Niżej linki:
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=9082&hilit=notatnik

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=17261&hilit=animacje+w+walce

Martwi mnie ciągle ilość oraz częstotliwość naprawianych błędów (prawie zawsze piszę to samo po każdym update, gdzie poza nowościami mamy nowe błędy) - od dawna występują ciągle te same, a mam wrażenie, że nigdy nie doczekają się poprawki, choć często wydaje się banalna. Zdaje mi się, że jeśli administracja nie chce tracić czasu na pomysły może więcej swoich sił poza tworzeniem skupiałaby na poprawie gry, aby uzyskać ostatecznie produkt bez wad (się rozmarzyłem) :D

Patrząc na pojawiające się tu informacje i screeny jestem coraz bardziej optymistą, bo widać, że coś się dzieje, na co wszyscy czekamy, czyli nowości :D Bardzo ładnie wyglądał troll, ta mapka też świetna, taka mroczna, aż strach się bać :) Oby tylko kolejny tak długo wyczekiwany update nie przyniósł jak to zawsze bywało masy błędów. Liczę tutaj na testerów, chociaż patrząc na forum z błędami w grze to chyba gracze najwięcej testują, gdyż oni grając normalnie napotykając się na błędy czasami je testują i zgłaszają na forum.

Odnoszę też wrażenie, że dzięki temu tematowi notowania administracji wzrosły, po wielu spadkach związanych z kontrowersyjnymi decyzjami czy updatami (często obarczonymi błedami). Sądzę, że im bardziej administracja będzie dla graczy, tym bardziej gracze będą dla administracji :)

Czekamy z niecierpliwością na jakieś konkretne expowisko i wyzwania dla hlvl :D

ps - co z rękawiczkami, o których pisałem? :(

edit: faktycznie podobny do Mefisto :D

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 6 Kwi 2012, o 17:52, edytowano w sumie 1 raz



6 Kwi 2012, o 17:49
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Ja mam takie pytanie - bo do tej pory widze zewszystki insty/bossy sa robione dla h lvl'i.

Moje pytanie brzmi : Kiedy zostanie coś zrobione dla malych lvl'i ? np jakas insta max do 40lvl'a

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


6 Kwi 2012, o 17:50
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Szelest, było pisane wcześniej ze alair będzie malowane na nowo, jak i instancje i "Nowe instancje"


6 Kwi 2012, o 17:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron