Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Zwiecha, literowka 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Zwiecha, literowka
Wczoraj zwiesilo nam sie trakcie "bonusowego" czasu (tego o 23 +/- w polowie, czyli ok.23:10) - po wygranej walce z Zantodemonem. Po padnieciu przeciwnika wyswietlilo tarcze zegarowa, po czym nic sie nie dzialo. Jedyne wyjscie to relog, ale z tego co podliczylem nie dodalo nam bonusowego XP (jak to przy relogu). W razie potrzeby moge sie skontaktowac z pozostalymi graczami, zeby podac wiecej szczegolow.

Sprawa jest taka, ze dolaczylismy do walczacej postaci, w sumie wyszlo nas 4 czy 5 osob (sklad byl chwilowo plynny). O ile w normalnych walkach dawno mi sie takie cos nie zdarzylo, to w ukladzie dolaczajacych do walki (nawet przy 2 graczach) bylo to drugie-trzecie takie zdarzenie przy walce z silnym przeciwnikiem (nie pamietam juz czy poprzednie byly przy zwyklym silnym przeciwniku, przy bosie czy questowym).

Chyba ze po prostu swiateczne przeciazenie serwera.

Druga rzecz
Literowka w zamku - po drodze do misji "Taern plonie" ktorys z przeciwnikow rzuca na siebie czar "Rozkaz" - literowka w opisie - "zwiękczony"


26 Gru 2010, o 12:36
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Zwiecha, literowka
Nie jestem pewien, ale jak wczytuje się ekran (6,443MB) to pokazuje do 3 miejsc po przecinku, ale nie zawsze prawidłowo. Mianowicie "pierwsza setka" nie posiada zera. Leci od 2,000 do 2,99 i po tym następuje 2,100 i dalej już dobrze leci. Po prostu nie pokazuje pierwszego 0 po przecinku, pokazuje 2,54 zamiast 2,054 :)

Jak już wspomniałem nie jestem pewny, bo szybko to leci. I taki błąd to nie błąd :D

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


27 Gru 2010, o 17:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 311 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron