Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Czy planujecie jakies zmiany w systemie skulli? Jak wiadomo teraz kazda wieksza walka na high lvlu i mozna zlapac rsa co jest dosc uciazliwe.Za jedna walke wpada przwaznie 400-600 statusu :s.Czy to aby nie za duzo ?(tak rozumiem ze pvp i konsekwencje muza byc)

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


7 Kwi 2012, o 00:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Pirek napisał(a):
Rozumiem, że i bez graczy macie masę świeżych pomysłów. Co jakiś czas czyszczę cały dział czytając wszystkie pomysły i zostawiane są tylko te rozbudowane i cieszące się zainteresowaniem a cała reszta leci do archiwum(nie, nie decyduje które są dobre a które nie, oceniam to po treści i zainteresowaniu pomysłem).
Hmm czyli dział pomysły i propozycje jest w sumie zbędny.
W takim razie może stwórz temat w "Pomysłach i Propozycjach" na co pomysłu potrzebujecie by gracze się na tym skupili zamiast pisać ciągle o nowych bossach i klasach? Czy może lepiej dział ten na jakiś czas zamknąć?

Szymdaro napisał(a):
Trochę zbaczając z głównego wątku tematu, ale w odniesieniu do postów wcześniej. Ja skromnie na podstawie swoich pomysłów mogę powiedzieć, że są po prostu olewane. Napisałem pomysły raczej poprawiające funkcje gry, motorykę walk, a nie takie, których nie potrzebujecie (jak insty, bossy, umki itp, co napisano wyżej). Ilość osób piszących i głosujących może nie była największa, ale dość miarodajna. Poparcie dla pomysłu w ankiecie raczej spore jak na moje oko (nawet 100%), mimo to odeszły w zapomnienie. Zdarzyło się, że ktoś je odgrzebał, napisał post i znów cisza, znikają na bardzo odległych stronach.

ładnych parę miesięcy temu, jako całkiem nowy, szary użytkownik forum byłam absolutnie przekonana że ktoś filtruje tematy powstające w dziale 'pomysły' i najsensowniejsze (albo ich streszczenia) podsyła wyżej. skoro jak widać tak nie jest, być może dobrze byłoby pomyśleć nad takim rozwiązaniem?
(bo już nie wiem czy płakać czy śmiać się z tego, że gdyby tych parę miesięcy temu ktoś z kolorowych - zamiast zbywać mnie przez wiele stron mojego tematu - po prostu wspomniał o tym problemie drygowi, to prawdopodobnie już od dawna eksp petów przy koncie premium byłby poprawiony;p to samo zresztą dotyczy ich statusu on/off po zalogowaniu i pewnie paru innych rzeczy)


7 Kwi 2012, o 02:03
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 12:50
Posty: 112
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Wolfheart
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
desacred napisał(a):
MaxMar napisał(a):
Może wstęp za rary/sety/epiki? :D
Nie trzeba by było u kowala opychać z herszta/krzyżaka(oprócz arcana)/ichitiona
mhm


Wstęp za rara to jest nawet fajny pomysł - to coś co podniesie ich ceny i może być lekarstwem na obecny rynek. Alternatywnie może być płatne esencją z rarów ;)
- Może warto się nad tym zastanowić o ile to właśnie nie jest planowane :roll:


Mój pomysł sprzed pół roku:
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=11103&p=79394#p79394


7 Kwi 2012, o 09:14
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
jeszcze co do gildii, gildie na S1(i nie tylko zapewne) zbliżają się do tego progu 85k presta, co skutkować będzie rozbudową na max poziom
Image
w gildii, po najechaniu na budynki, widnieje 8 "kwadracików" oznaczających poziom, czy będzie coś z tym robione?
Image


7 Kwi 2012, o 11:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
raczej zostanie na razie ak jak jest.Za dużo mają prac walki gildiow-nowa mapka.Potem mają być pod klasy.To za nim wprowadzą coś nowego do gildii trochę minie.

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


7 Kwi 2012, o 11:50
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lip 2011, o 14:00
Posty: 13
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Jeśli tak Wam zależy na wprowadzeniu w życie waszych pomysłów to może po prostu będziecie wysyłali Drygowi informacje o nich na PW, żeby do nich zajrzał .( Pewnie teraz skrzynka Dryga będzie wypchana, jak nigdy :) )

Pozdrawiam Hannya

_________________
S.1 - Batto lv. 27+
Grałem w taern zanim ulepszyliście Trentis :P


7 Kwi 2012, o 20:17
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Drygu otworzyl sie na wszelakie dyskusje dotyczace zmian, to az grzech nie skorzystac :P

Moje pytanie dotyczy nowych klas, czy takowe beda planowane w dalszej przyszlosci, czy mozna to dopisac do listy rzeczy, ktorych nie potrzebujemy? Czasem staram sie przegladac pomysly graczy i ostatnio pojawilo sie kilka opracowan nowych profesji, ale tu sama nie wiem, czy jak ktos wydaje sie logicznie rozumowac, to jest sens popychac go do tego, by dany pomysl dopracowywal, czy moze od razu proponowac mu zajac sie czyms innym?


8 Kwi 2012, o 03:58
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
kiedy będą kolejne przedmioty epickie?


8 Kwi 2012, o 12:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 13:03
Posty: 39
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Epiki są tylko jede dla danej profesji i chyba nie będzie więcej

_________________
Image

S1 Garthmogg MO


Prawdziwy wojownik nie dobija przeciwnika lecz pomaga mu wstać

To znaczy, że nie jestem prawdziwym wojownikiem :P


8 Kwi 2012, o 12:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
będą ;)
w połowie strony wypowiedź dryga: viewtopic.php?f=14&t=17168&start=10


8 Kwi 2012, o 12:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 168 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron