Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
 Trener Zwierzaków - Thortal 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:47
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Pomysł powinien być wzięty pod uwagę i wprowadzony w Grę .
Brawo TheDaQ :)


9 Kwi 2012, o 20:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 21:01
Posty: 232
Miejscowość: Świniarsko
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Pomysł jest super. Ale żeby np. zwykły piesek 8lvl nie był w końcu lepszy od np. motylka to może by było żę PU i pkt dostaje np do 50 lvl.... czy jakos tak bo jak caly czas bedzie koksic to bedzie za dobry pet

_________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Matyasek-Barbarzyńca 87 lvl - W stanie spoczynku
KebabButche-Mag Ognia 57lvl - Ciągle w grze


9 Kwi 2012, o 20:55
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Łe ; d

Nie ma co wykokszac dalej petó, ostatnio walczylem z kims, i mial peta gildyjnego (chochlika jakiegos :D) i walil we mnie po 600, wiec wprowadzanie ulepszen do petow jak najbardziej nie.

Wiem ze sie napracowales, bo to widac po dokladnosci screenów, tez sie napisales- ale jak dla mnie - lipa .


Mozna by wprowadzic kupno lvl swojemu Petowi, np 1 lvl 50k, i w zaleznosci od lvl zwierzaka, cena by sie tez zmieniala :P

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


9 Kwi 2012, o 20:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
@ I Ci którzy sprzedają platke miali by super, hiper przekokszone koksy ...


9 Kwi 2012, o 21:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2011, o 11:26
Posty: 37
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Myślę że ta modyfikacja była by dobrym urozmajceniem gry,nie była by ona taka monotomna i nudna:)_pozdro

_________________
Człowiek jest tym co wie a nie tym co posiada!
Dejunior s.3-On

Plenti s.4-Off


10 Kwi 2012, o 00:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Pomysł dobry, choć wymagający dopracowania:) O ile dyńka wydaje mi się ok, o tyle gruboskórność u ogara to już delikatne przegięcie (choć trans na gracza, to juz pasuje bardziej). Myślę, że dodanie 1 nowej umki nie wpłynie zbytnio na siłę peta (dalej będzie czymś więcej niż epik, ale nie zastąpi ani nawet nie dorówna żywemu kompanowi) za to kombinowanie w jego buildzie z pewnością pomoże nam stworzyć pomocnika bardziej odpowiadającego naszym potrzebom a przez to urozmaici rozgrywkę, bo dziś faktycznie pety (zwłaszcza te stare) są potraktowane nieco bez pomysłu. Z tego co pisał Drygu zmiany w petach nie są jednak planowane.

Podsumowując: świetny materiał do dalszej obróbki i wprowadzenia w okolicach Święta Zmarłych. Mimo wszystko duży +.

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


10 Kwi 2012, o 00:45

Podziękowali: Tonarii (10 Kwi 2012, o 02:13)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Mar 2012, o 08:10
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Znając podejście dev. to święto zmarłych będzie również świętem pomysłów...
Wracając do meritum - pies nigdy nie zastąpi gracza (chyba, że ma sztuczną inteligencję). Dodatkowo tzw. "wykokszone" pety w większości przypadków stają się tez utrudnieniem dla gracza. Wspominam tylko druida - dla innych profesji pies padnie i tyle, ot to mięso armatnie. Druid natomiast ma sporo do leczenia biorąc pod uwagę dmg jaki zbiera pet...na pewno nie jest to tzw. "balans".

Taern jest grą zespołową... szkoda, ze duża część graczy nie ma na tyle zasobów czasowych by organizować team na bosa. Urozmaicając peta zgodnie z pomysłem autora tematu oraz wprowadzając dynamiczny system dropienia i expienia można dużo więcej osiągnąć pod kątem uniwersalności gry - a chyba na tym dev. zależy najbardziej.

Przepraszam za offtopic... ale pytanie samo mi się nasuwa na język: Po co pchać się na Taern.com jak .pl nie działa dostatecznie konkurencyjnie pod kątem dynamiki gry...

Budowa peta jest świetnym pomysłem. zwierzak będzie konkurencyjny dla gracza oraz zmotywuje do dalszej gry. Dodatkowo umożliwi grę indywidualną. Jeżeli równolegle zostałby wprowadzony dynamiczny system walki, rozbudowa peta nie dawałaby przewagi nad grą drużynową. Wystarczy by dmg oraz exp gracza były zależne od liczebności drużyny (włącznie z petem).

Osobiście uważam, że gra jest świetnym pomysłem. Bardzo mi się podoba wiele rozwiązań, natomiast upór dev. uniemożliwia dopracowywanie gry zgodnie z zaleceniami najlepszego specjalisty w tej dziedzinie - graczy, którzy sami wiedzą co im naprawdę przeszkadza i co należy usprawnić. A definitywnie nie widzę tu pojęcia "ballans", co najwyżej zaczyna się "bilans" finansowy...

Pzdr i szacunek dla autora tematu za wkład.


10 Kwi 2012, o 02:09

Podziękowali: 3 Calipsis (10 Kwi 2012, o 17:06), Gildartz (10 Kwi 2012, o 09:43), konan (1 Cze 2012, o 12:45)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
jestem ogólnie za wprowadzenie nowych umiejętności petom ale już nie za przyznawaniem statystyk bo i tak z karzdym levelem pet więcej zabiera hp więc nie rośnie mu tylko hp.


10 Kwi 2012, o 08:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Z tego co pamietam przy wprowadzaniu petow odbyla sie takze dyskusja w zamknietej strefie co do rozdawania statystyk i stwierdzono, ze powinna sie ona odbywac w sposob automatyczny, bez mozliwosci interwencji gracza.
Bardziej w tej kwestii nastawialabym sie po prostu na wprowadzenie nowych "pozagildyjnych" petow, niz na rozwoj systemu tych obecnych.

Co do "pchania sie na taern.com" to tu nie ma sensu dyskutowac, bo decyzja juz zapadla, a serwer angielski wystartuje juz niebawem :)

Co do samego wykonania, po prostu super :)


10 Kwi 2012, o 08:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
@Mysth
Może i lepiej, jak są rozdawane z automatu, ale te staty petów są ukryte dla nas i nie wiemy w co przydzielił, gdy wbił kolejny poziom.
W większości gier też staty są rozdawane automatycznie(gdzieniegdzie nawet u gracza występuje automat), ale grający ma wgląd, jak się rozwija jego pet, staty dla właściciela powinny być odkryte moim zdaniem, bo MY go expimy i chcielibyśmy wiedzieć jak się rozwija.


10 Kwi 2012, o 10:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron