Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Czy jest rozważane wprowadzenie opłaty w esencji za wstęp na nowe insty? Poza alternatywą dla epików (wykorzystanie esencji) wymienioną wyżej będzie to także powodowało stabilizację cen rarów.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


9 Kwi 2012, o 16:35
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011, o 23:51
Posty: 43
Miejscowość: W. Podleś
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: masart
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Jeśli ciągniecie wątek fabularny wciąż do przodu to fajnie, lecz wciąż nie ma odpowiedzi na pytanie: Czy powrócimy z Haligardu do Taernu aby pomścić swoich przodków oraz odbudować swoje dawne terytorium? Przecie każdy uciekł, by udoskonalić swoje umiejetności i powrócić aby odbić swoją utraconą ziemie.
Co się stało z stworem z qescie "Ku chwale Ojczyzny" ? Pamiętam, że miała być kontynuacja tego qestu lecz już na terenie taernu czy jakoś tak.
Były także pomysły graczy na powrót do taernu lecz zostały one pewnie zapomniane.

_________________
Masart s2


9 Kwi 2012, o 17:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 17:20
Posty: 108
Miejscowość: Dolny Śląsk
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Drygu nieodpowiedziałeś mi na pytanko, dlatego powtórze się. Czy za jakiś czas planujecie w jakimś upku zrobić coś z tłem w czasie walk ? Sądzę że to trochę jest brzydkie jeśli jesteśmy tacy mali do otoczenia np.w zamku jak jest walka to w tle widać ogromne drzwi , walcząc z babadkiem jesteśmy rowni z jakimiś beczkami
PS. Jeśli źle podałem przykłady to sorki pisałem to opierając się na mojej pamięci.

_________________
'Just look at the flowers'


9 Kwi 2012, o 19:47
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Shaimen wydaje mi się ze to celowe, ogromne drzwi to jest brama która występuje na końcu zamku a w beczkach Babadek trzyma jedzenie przecież musi sporo jeść żeby formę utrzymać :D

Ja mam za to kilka pytań do Drygu odnośnie lektury tego tematu :D
1.
drygu napisał(a):
Tak samo trudną sprawą jest wymyślanie mechaniki gry.
Jeżeli ktoś wymyśli jak ciekawie, kompleksowo ułożyć wojny gildiowe to wprowadzimy to natychmiast :) To jednak jest już 100x trudniejsze zadanie od i nikt do tego się nie kwapi ^^

drygu napisał(a):
Wraz z przebudową wojen gildiowych przyjrzymy się jeszcze zwyczajnemu pvp.

drygu napisał(a):
Prestiż:
Musimy coś zakombinowac z prestizem bo obecny system jest kiepski. Nie wiemy jeszcze jednak jak to optymalnie rozwiązać. Mamy trochę pomysłów ale nic nie jest jeszcze konkretnie ustalone.

Jak to teraz wygląda, czy macie jakiś już pomysł na wojny gildiowe /prestiż, co według was powinno się w tym zmienić? Do walk to pewnie zachęcić słabsze gildie bo teraz walczą tylko te co mają samych graczy 80+ (choć mogę się mylić). Za to prestiż to sadzicie ze powinno się go zdobywać szybciej / wolniej, za inne czynności niż za na przykład zlecenia czy może szybciej w przypadkach gdzie wymaga to większego zaangażowania od całej gildii a wolniej w pojedynkę? Najprawdopodobniej zmiana w walkach gildyjnych zmieni tez coś w pozyskiwaniu prestiżu.

2.
W którymś temacie z pomysłami widziałem ze ktoś napisał ze targ (nie czat handlowy ani nie dział na forum tylko budynek / osoba w grze gdzie się na przykład zostawia item i ustala cenę a inni gracze mnoga to kupić) ma być wprowadzony do gry to prawda? Jeżeli tak to jak on będzie funkcjonował? (pytanie ewentualne to Kiedy będzie? ale pewnie nie wiadomo jeszcze)

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


9 Kwi 2012, o 20:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Mar 2012, o 07:27
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
drygu napisał(a):
Póki co jednak myślę, że lepiej poczekać na podklasy. Bo część wymyslonych rzeczy może już być w podklasach. a wtedy pomysł pada :) O podklasach rozpoczniemy dyskusje w ciągu 2-3 tygodni.


Na jakiej zasadzie to będzie działać ? Podklasę się wybierze na danym lvl, czy trzeba od nowa wszystko robic ?

Będzie można wybrać podklasę jedną czy więcej ? Tzn. podklasę, która będzie miała umiejętności pod atak lub obrone. I czy skille czymś będą się różnić ?

drygu napisał(a):
[b]Nowe Epiki i sety:
Będą wraz z nową kraina dla h-lvli. Będą też tzw. psycho rary. Czyli rary, które expia jak epiki i mają specjalne właściwości. Nie będą jednak tak potężne jak epiki. Będzie to alternatywa do zwykłych rarów.


Epiki i sety. A co z rarami ? Czy dojdą nowe... póki co np. 100lv druid ciągle lata w - -Czacha, diabolo, wzorek, które są dla 57 lvli.


9 Kwi 2012, o 23:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
@Drygu
Ja mam pytanie jeszcze jedno odnośnie petów gildiowych.

W zapowiedziach było głośno o tym, że nowe pety będą współpracowały z graczami. Czyli rzucały buffy na siebie i na gracza. Gruboskórność etc to buffy ogólne, więc dostają wszyscy. Ale szum był też na temat tego, że nowe pety będą leczyć, dodawać pa etc, etc. No i niby tak jest. Motyl leczy gracza, przydaje się bardzo, ale taki Papug Kontrolę oddechu rzuca już tylko na siebie. Skoro pet ma być udogodnieniem i niektóre pety nawet leczą, to czy w zamysłach jest poprawienie opcji kontroli u Papuga tak, by rzucał ją także na gracza?

_________________
Image
Image
Image


9 Kwi 2012, o 23:55
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Co do powyższego, czy jest planowane zwiększenie liczby petów w klatkach (3 klatka) na 7 i 8 poziomie, czy nie, bo to też ważne.
Niektóre pety także mało atakują(są leniwe i nie warte swojej ceny) - przydało by się niektóre z nich poprawić, bo wszystkiego się nie dało wychwycić na testach, niektóre zostały zmienione.


10 Kwi 2012, o 00:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Przydałaby się mała modyfikacja petów, dlatego zapodałem taki pomysł:
viewtopic.php?f=121&t=18640

Wcale nie trzeba zaglądać w nieznane zakamarki, mozna zmodyfikowac to co juz się ma...


10 Kwi 2012, o 00:12
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
O, widze, ze na czesc pytan nawet ja moge odpowiedziec :P

@Exiles - Podklasy. Bedzie to tak, ze na danym poziomie (40-60, tu jeszcze nie wiadomo do konca) gracz stanie przed wyborem jednej z trzech podklas. Kazda podklasa to 5-6 nowych umiejetnosci, ktore bedzie sie rozwijalo standardowo. Oczywiscie podklase bedzie mozna zmienic pozniej, ale to juz raczej na zasadzie resetu umiejetnosci (czyli za platyne). Szczegoly moga sie jeszcze zmienic, ale ogolnie tak to powinno wygladac.

@Shaimen ja osobiscie o niczym takim nie slyszalam w zasadzie nigdy. Wiec poki co male szanse, ze bedzie to zmieniane zwlaszcza, ze pan grafik bedzie mial duuzo roboty.

@Dexdex wojny trzeba bedzie bardziej dostosowac do slabszych gildii, nie na zasadzie, ze wszystkie koksy rzucaja sie na ciebie jak piranie, wiec zostana wprowadzone pewne ograniczenia. Najwiekszym problemem byl brak mozliwosci prowadzenia w miare wyrownanej wojny i ten problem bedzie eliminowany.
Targ w planach jest, ale z pewnoscia nie szybko :P

@TheDaQ na Twoj temat sie wypowiedzialam w Twoim temacie :P


10 Kwi 2012, o 10:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Mar 2012, o 07:27
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Mystheria napisał(a):
O, widze, ze na czesc pytan nawet ja moge odpowiedziec :P

@Exiles - Podklasy. Bedzie to tak, ze na danym poziomie (40-60, tu jeszcze nie wiadomo do konca) gracz stanie przed wyborem jednej z trzech podklas. Kazda podklasa to 5-6 nowych umiejetnosci, ktore bedzie sie rozwijalo standardowo. Oczywiscie podklase bedzie mozna zmienic pozniej, ale to juz raczej na zasadzie resetu umiejetnosci (czyli za platyne). Szczegoly moga sie jeszcze zmienic, ale ogolnie tak to powinno wygladac.


Ale jestem podjarany :D elegancko :D czekam z niecierpliwością.

A jeżeli wybierze się podklasę na danym lvl to czy podstawowe umiejętności jakie mamy na początku będą dalej do wyboru ? Czy będą całkowite inne umiejętności ?


10 Kwi 2012, o 14:08

Podziękowali: LoLo (11 Kwi 2012, o 22:00)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: