Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Jak zostaną wprowadzone podklasy to mam prośbę o możliwość zrobienia darmowego resetu umiejętności
Nie martw się na zapas, jeszcze troche czas upłynie zanim podklasy zostaną wprowadzone. -Buszcik


10 Kwi 2012, o 14:11
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Cytuj:
Ale jestem podjarany :D elegancko :D czekam z niecierpliwością.

A jeżeli wybierze się podklasę na danym lvl to czy podstawowe umiejętności jakie mamy na początku będą dalej do wyboru ? Czy będą całkowite inne umiejętności ?



Wnioskujac z tego jak przedstawil to drygu dojdzie poprostu 3cia zakladka z nowymi skillami wiec nie widze problemu w tym zeby przejsc na zakladke wstecz i rozdawac w nie punkty.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


10 Kwi 2012, o 15:15
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Mar 2012, o 07:27
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Shorty napisał(a):
Cytuj:
Ale jestem podjarany :D elegancko :D czekam z niecierpliwością.

A jeżeli wybierze się podklasę na danym lvl to czy podstawowe umiejętności jakie mamy na początku będą dalej do wyboru ? Czy będą całkowite inne umiejętności ?



Wnioskujac z tego jak przedstawil to drygu dojdzie poprostu 3cia zakladka z nowymi skillami wiec nie widze problemu w tym zeby przejsc na zakladke wstecz i rozdawac w nie punkty.


Ale to już będzie mega rozrzutność... przydało by się więcej PA...
Ja to bym bardziej widział, że po prostu te skille by był bardziej ulepszone od innych.

Dam to na przykładzie druida.

Po 60 lvl. będzie zakładka na rozwinięcie druida pod względem:
- buffer
- atak
- obrona

Skille będą dopasowne do danej podklasy. Np.
- druid buffer będzie miał zamiast normalnego wzmocnienia to wzmocnienie uniwersalne. Coś jak leczenie grupowe... tyle, że będzie dodawać kondycje i mane grupowo
- druid attak - będzie miał dużo buffow na atak. Czyli np. dana umiejętność na 7lvl doda mu 35% na krytyczny cios
- druid obronny będzie stawiał na zręczność, wiedze i moc. Będzie dobrze unikał ciosy, będzie zadawał obrażenia podobne do ryca, ale też obroni grupę przed śmiercią... będzie miał specjalny skill na 30 poziomie, który na wysokim poziomie doda mu masę hp i będzie mógł przejąć wszystkie ataki wroga na siebie. Przy okazji nie zrobi mu to większej szkody.


Poniosła mnie za bardzo fantazja... :D om om om...


10 Kwi 2012, o 21:30
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
wygląda na to że postacie fizyczne są trochę poszkodowane jeśli chodzi o dostępność do rarów, wobec tego mam pytanie:

Czy powstanie oddzielna instancja dla :twisted: tygrysa :twisted: ?


10 Kwi 2012, o 23:58
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A ja mam pytanie z innej beczki.

Co z taerniakiem :roll: fajnie czasem bylo sobie poczytac na "odpo" i dowiedziec sie co nieco.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


11 Kwi 2012, o 00:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 13:14
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Ptomason napisał(a):
wygląda na to że postacie fizyczne są trochę poszkodowane jeśli chodzi o dostępność do rarów, wobec tego mam pytanie:

Czy powstanie oddzielna instancja dla :twisted: tygrysa :twisted: ?


Dołączam się do pytania przedmówcy.
Postacie fizyczne są również trochę poszkodowane jeśli chodzi o wendigo (3 z 4 rarów są dla fizoli, a możliwość ich zdobycia naprawdę mocno ograniczona dla osób nie poświęcających całych dni na grę). Ponadto w kolejce po rary z tygrysa i wendigo stoją 4 klasy fizyczne:) Pomijając balans umiejętności, znaczne trudności w zdobyciu odpowiedniego sprzętu pogłębiają dysproporcje między klasami postaci.

I drugie pytanie: czy myśleliście nad tym, żeby epik wydropiony przez daną postać był zgodny z jej profesja? Jeśli szansa na epika jest tak mała, to niech chociaż osoba, która go zdobyła, ma szansę w pełni się nim cieszyć:)

Pozdrawiam i cieszę się, że powstał temat tego typu.


11 Kwi 2012, o 10:33
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Fabuła:
Nie zdradzę żadnych szczegółów :) Główny wątek fabularny czeka przede wszystkim na przemalowane Alaril. Wtedy zostanie uzupełniony i pociągnięty dalej.

Tło w czasie walk:
Najstarsze i najbrzydsze tła w walce stopniowo wymieniamy. Widok w walce jest bardzo specyficzny i niestety skala musi być troszkę naciągana.

Pety:
Pety muszą być nieco głupkowate. Trzeba dać szansę na znalezienie party mniej ogarniętym graczom :P Pet musi być 2x gorszy od najbardziej noobkowatego gracza ^^
Póki co nie planujemy udoskonalenia petów. Klatki na 7-8 poziomie zwiększa ilość miejsca w klatkach.

Taerniak:

Taerniak został zawieszony ze względu na rezygnację Vertiego. Nie zgłosił się nikt na jego miejsce więc nowe numery prawdopodobnie już się nie pojawią.

Insta tygrysa:
Nie będzie czegoś takiego. Dodamy jednak nowe instancje dla koxów w nowej krainie oraz kolejne instancje dla low i mid lvli w nowym Alaril (to chwilę zajmie :) ).

Epik dopasowany
Taki był początkowy zamysł. Jednak stwierdziliśmy, że ciekawiej będzie jeżeli gracze będą zmuszeni do handlowania epikami.


11 Kwi 2012, o 15:00

Podziękowali: 2 Damianololx (11 Kwi 2012, o 16:10), Zmijka (11 Kwi 2012, o 15:28)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To o ja zapytam o coś co pewnie nurtuje wielu graczy.

Jak wszyscy wiemy zmiana systemu wojen jest potrzebna i nieunikniona, lecz nawet jeśli by obmyśleć jak najlepszy system wojen to mankamentem pozostaje jedno....Brak balansu klas w pvp. Bo ja osobiście będąc barbem nie wyobrażam sobie bycia w gilldii w stanie wojny z jednego powodu :Będę pewnie piątym kołem u wozu dla gildii z powodu tego ,że w pojedynku 1vs1 mam szanse niewielkie z większością prof na takim samym poziomie ,a niektóre po prostu są mnie w stanie rozłożyć na poziomach niższych i dużo niższych, co sprawi ze będę wolał wyjść z gildii niż siedzieć i im tylko prest tracic.

I tu następuje moje pytanie czy wpierw planujecie przeprowadzić korektę balansującą niektóre klasy,czy wpierw wprowadzić nowy system wojen a następnie modyfikować klasy w zależności jak to będzie wyglądać w "praniu"?Czy też może pozostaje nam czekać na podklasy?

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


11 Kwi 2012, o 16:15
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Balans PVP:
W wojnach gildiowych stawiamy przede wszystkim na walki kilku vs kilku. W takich walkach Barb sprawdza się świetnie. Co do balansu 1vs1 to będziemy nad nim pracować wprowadzając podklasy.

Ateraz czas na jakieś screeny (widok ze scenerii w 3d, z której powstanie widok 2d):


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


11 Kwi 2012, o 16:55
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2010, o 13:18
Posty: 176
Miejscowość: Gdzieś na Podkarpaciu
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
to ja mam 2 pytaia:
1. Czy podklasy będzie sie rozwijało z punktów tych co na I i II karte czy nowe będą?
2. Może nie do końca o zmianach no ale... Czy planujecie więcej konkursów wiedzy o taernie?

_________________
DarkenRall-Barbarzyńca lvl 103[s1]
Rall - rycerz 75lvl s1Postać turniejowa
Jestem duchem twoich ofiar jestem piekelną karmą
Jestem twym najgorszym wrogiem możesz mówić na mnie Arioch.

Wiedza to skarb... ja nie jestem chciwy wiec zostawiam ją dla innych


11 Kwi 2012, o 17:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 86 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron