Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Ogólny stan rzeczy na serwerze 4 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 06:18
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Witam więc po przywitaniu od razu przejdę do rzeczy mianowicie chodzi mi o sprawę supportu na serwerze 4 ,w tej chwili ciągle aktywnym i praktycznie jednym gm na serwerze czwartym jest Inexxx ,był szkoper była piperita była,był? dla czego była i był z tego względu że maja za małą aktywność żeby wiedzieli co do licha się dzieje, może to się wydaje chaotyczne stwierdzenie z mojej strony ale na pierwszy rzut oka widać że coś jest nie tak gdyż jest wiele błędów których natychmiast po dowiedzeniu się powinno być zbadane,naprawione np.sprawa z prestiżem kilka osób opuszcza gildie potem z powrotem wracają do niej prestiżu zdobytego jest o wiele więcej jak to się dzieje, każdy to zauważa ,albo zauważają i z tego korzystają a nikt z tym nic nie robi:P? każdy przytyka oko na to ze względu ze trzeba się w jakiś sposób wybić nie ważne czy to jest uczciwe drugą rzeczą jest wbijanie poziomów w jaki w sposób oni to robią! inexxx, upmidumpi,yiloncia i reszta spółki gram praktycznie cały czas praktycznie z tego względu że mam jakieś tam swoje życie ale jestem czujny i widzę ,bo w grze można tak szybko nabijać poziomy jedynie na dz lub w drodze na smoka lodowego kolejnym rozwiązaniem są gorgony no ale przepraszam powiedziałem że jestem czujny hmm jestem w tym miejscach kilka razy dziennie i tych panów nie widzę na dz nie moge być obecny ale samo to że muszą mieć tam team żeby wejść hmm istnieje program w którym można kierować kilkoma postaciami na raz i jestem w 99% pewny że ta elita prowadząca na serwerze 4 go używa szanowny pan inexxx o tym wie i kryje swoich klegów a i może sam go używa a zresztą były osoby którzy to używali i byli bliscy wybicia się do pierwszej 5 zostali zbanowani" ja żądze tym serwerem to nikt prócz moich kolegów nie może go używać zrobię wszystko by temu panu/pani uniemożliwić granie na tym serwerze"potem jakimś cudem odzyskali konto czyli zostali odbanowani ,nie musieli jak będzie chciał to i doda doświadczenia dla swoich kolegów kto to sprawdzi hmm nikt? kto z głównych administratorów ma na to czas? oczywiście mogą to zrobić póżniej ale... jak już najtrudniejsi rywale zrezygnują z racji tego że zostają zabijani ośmieszani przez elite rządzących podają się i przestają grać ,Przydało by się żeby znalazła się osoba na czwartym serwerze która była by czujna i bezstronna nie dała się manipulować i pokazała swoja wielkość i wyższość posprzątała ten brud który jest na tym serwerze.
Oświadczam że to jest zwykły materiał o swoich przemyśleniach nie oparty na żadnych dowodach.( nie wiedziałem również w jakim dziale to umieścić jak się pomyliłem bardzo przepraszam)

_________________
Obudz się! w końcu nadchodzą nie spokojne czasy ,oby nie było za późno, przejrzyj na oczy wchłoń radość ,ciepło otaczającego dobra, piękna ,czujesz woń pojednania ? jeżeli tak to nie z choć z tej ścieżki.Ja się obudziłem ...:P


Hadess ryc 105 S4


11 Kwi 2012, o 00:44

Podziękowali: Rasengani (11 Lip 2012, o 01:19)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 22:18
Posty: 51
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Polać mu!

_________________
.


11 Kwi 2012, o 01:54
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Noo... z trudem przeczytałem twoją wypowiedź i się zdziwiłem ^^
Jezeli dane osoby siedzą 24/h to nawet w pół roku jesteś w stanie wbić 100 lvl [ przykład s1 ]
Pewnie grają tez nocami, ale to juz nie moja głowa o tym wiedzieć...
Programy na logowanie się na kilka postaci? - ale po co?


11 Kwi 2012, o 06:51
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
eeee tam, 100lvl szybko wbijesz [hi urban :D]
Gm-i to też ludzie i nie muszą siedzieć 24/24 bo mają również swoje życie [przynajmniej większość albo niektórzy ^^] i nie robią tego z przymusu [tak mi się wydaje chyba, że drygu Was tam z batem goni :D]


11 Kwi 2012, o 06:56
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Co do Inexxxa to jak jestem na kompie a siedzę przez 10-12 godzin dziennie to jest w 70-90% obecny a może gra też jak mnie nie ma to ja się nie dziwię że ma taki wysoki level. :P A skąd wiem że tak dłuuuugo siedzi? Odpowiedź jest prosta na wejściu do gry patrzę kto jest z ekipy a potem co jakieś 30 minut do 1h więc mogę Tobie ręczyć że on jest tak często. Ale zgadzam się że przydałoby się aby było więcej GMów na tym serwie dla uzasadnienia kopiuję kiedy ostatnio kto był na serwie /ekipa:

Inexxx 11.04.12 03:50
Drygu4 10.04.12 10:45
Piperita 04.04.12 13:42
MalyKOTT 02.04.12 13:18
Xxeni 30.03.12 02:49
Parpik 17.03.12 14:08
Turbobydyń 16.03.12 16:23
SzkoppeR 07.03.12 20:35
Beronica 01.02.12 13:39
Aby ukrucić komentarze proszę o podanie jak są sprawdzani:
1. Przez system automatycznie
2. Przez kogoś wyżej ręcznie
3. Przez obie powyższe metody
Ps. Nie znam się za bardzo na metodach sprawdzania


Ostatnio edytowany przez kradne, 11 Kwi 2012, o 14:49, edytowano w sumie 1 raz



11 Kwi 2012, o 07:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Napisze szybko i mam nadzieje że to do Ciebie dotrze i poniekad to zrozumiesz^^

Jezeli ktorys z GMow naduzywalby swoich uprawnien zapewne nie posiadalby swojego pieknego pomaranczowego kolorku ^^

Gmi sa sprawdzani przez Administratorow. Kazdy "ruch" Gma - czy to pomoc czy ban itp sa zapisywane i te zapisy sa dokladnie analizowane.

Skad takie duze lvle elity?

Gracze z top 7 (moze i nizej - nie znam ich dokladniej) graja w ta gre od ponad roku ( procz Ylonci, o ile dobrze pamietam, ale szybko sie nauczyl :P ) byli "elitą"z wysokimi lvlami na s3 - wiedza gdzie expic , poswiecaja grze duzo czasu i skutek jest taki ze lvle same sie nie wbiły ^^

chociaz temat w stosunku do mnie jest obrazliwy a oskarzenia sa bezpodstawne zostawie go otwartym :) piszcie co myslicie - zale , pytania itp.

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


11 Kwi 2012, o 09:53

Podziękowali: kradne (14 Kwi 2012, o 21:15)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 09:32
Posty: 80
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Versir
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Czytając twój post nieźle się uśmiałem :lol: Skąd takie dziwne podejrzenia ???
Oskarżanie Inexx'a to poważna sprawa :D,możesz podać nam jakieś konkrety ^^ ?

_________________
----------------------------------------------

Leżakowanie w przedszkolu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 h snu w ciągu dnia...


http://screenshot.sh/mFtSsroR8ajRN


11 Kwi 2012, o 11:12
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
A teraz inexx cie zbanuje za to, że nie jesteś z jego ekipy :D


11 Kwi 2012, o 11:16
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Nie podpuszczaj :D

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


11 Kwi 2012, o 11:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2011, o 09:47
Posty: 110
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Hej,
nie wiem o czemu inexx jest niby uważany za aktywnego gracza. Powiem wam prawdę :)
On ciągle afczy! Trzeba się wydzierać do tego mikrofonu, by wrócił do kompa bo ciągle wisi na telefonie. Zmusza nas do biegania na lodowego, bo Istav nie chce mu spaść więc może dlatego wbijamy tak lvl. Z UmpimDumpim to już takie lvlki jak ja nie mają szansy wbić expa. Zdobywa 2x więcej od pozostałej ekipy!


11 Kwi 2012, o 11:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 459 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron