Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Depo z hasłem 

Podoba wam się ten pomysł ?
Tak 51%  51%  [ 40 ]
Nie 44%  44%  [ 34 ]
Tak,ale... ( podaj propozycje) 5%  5%  [ 4 ]
Razem głosów : 78

 Depo z hasłem 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Kwi 2012, o 18:10
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Depo z hasłem
Głupi pomysł to z hasłem nie chce mi się wchodzić do depo i wpisywać hasła
Po co mi hasło na depo jak tylko ja mam do mojego dostęp :?:

_________________
(s3) Firevil Mo Nie rozwija się
(s3) Drutmen Drut Zacząłem Niedawno
(s3) Desperadors Ryc Na turnieje :D


15 Kwi 2012, o 17:21
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Depo z hasłem
Pomysł z depozytem na hasło jest dobry.

Tylko bym dała taki szczegół jak nieobowiązkowe hasło.
Kto chce zakłada, kto nie chce zostawia otwarte, i każdy jest zadowolony.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


15 Kwi 2012, o 22:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Depo z hasłem
Pomysł z hasłem mi się akurat podoba. Na wyższym/średnim levelu mamy 2 lub więcej skrzyń, sama mam kilka,w jednej trzymam flaszki w 2giej flaszki w 3ciej i czwartej materiały na flaszki:) a ostatnia jest przeznaczona na rzeczy cenne (gold/plata, rary), do tej ostatniej zaglądam nieczęsto, dlatego wpisywanie hasła nie stanowiłoby problemu.

Rację ma jednak jeden z przedmówców zauważając, że najcenniejsze przedmioty mamy przy sobie. Pewnie to co teraz napiszę jest idiotyczne, ale może opcja sprzedaży rara w sklepie po wpisaniu hasła pozwoliłaby niektórym spać spokojniej (jako opcja, nie każdorazowy wymóg)? O ile pierwsze chroniłoby nas przed włamaniem i kradzieżą, o tyle drugie przed zwykłym (ciach :roll: )... zwykłą złośliwością. Zaraz pewnie ktoś napisze żeby chronić konto etc, ale przecież są przypadki gdzie np znajomy z gildii zasiada konto (zgłoszone na forum), potem dochodzi do nieporozumień i taki "kolega" z czystej złośliwości robi nam na odchodne figiel. To tylko uwaga, nawet nie propozycja. A teraz możecie mnie wyśmiać:)

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


15 Kwi 2012, o 23:13
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Depo z hasłem
powiem szczerze że kompletnie do mnie nie trafiają takie pomysły i takie problemy. zupełnie nie wyobrażam sobie, żeby dać dostęp do swojego konta osobie, której nie znam na tyle żeby mieć pewność że nawet w przypadku jakichś nieporozumień między nami będzie potrafiła zachować się na tyle dojrzale, żeby takie szczeniackie zagrywki nie przyszły jej do głowy.

nie sądzicie że to jest najlepsze i najprostsze rozwiązanie? przecież jeżeli ktoś znający passy do waszego konta będzie chciał wam zaleźć za skórę, to może to zrobić na tysiąc różnych sposobów - depozyt na hasło nie przeszkodzi mu np. w wysłaniu w waszym imieniu obraźliwych wiadomości do wszystkich znajomych (a dla mnie to akurat byłoby dużo bardziej bolesne niż utrata rarów).


15 Kwi 2012, o 23:37
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Sie 2011, o 09:22
Posty: 45
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: GHOSTpap
Serwer: HardCore
Post Re: Depo z hasłem
oddałem już głos na tak ale jak pomyśleć to głupi pomysł ciągle wpisywać te hasła/ bez sensu

_________________
Już nie gram.


16 Kwi 2012, o 20:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 13:03
Posty: 39
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Depo z hasłem
Piperitae napisał(a):
Pomysł z depozytem na hasło jest dobry.

Tylko bym dała taki szczegół jak nieobowiązkowe hasło.
Kto chce zakłada, kto nie chce zostawia otwarte, i każdy jest zadowolony.

bardzo fajny pomysł Piperitae zawsze to jakiś kompromis :P

_________________
Image

S1 Garthmogg MO


Prawdziwy wojownik nie dobija przeciwnika lecz pomaga mu wstać

To znaczy, że nie jestem prawdziwym wojownikiem :P


16 Kwi 2012, o 20:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2012, o 13:58
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Depo z hasłem
Jak dla mnie pomysl zupełnie nietrafiony. Jak już kilku innych przedmówców wspomniało- dla osób często korzystających z depozytu to by bylo spore utrudnienie i niepotrzebna strata czasu.
Jeżeli ktoś daje komuś niezaufanemu hasło do konta/ wchodzi w niezaufane linki itp. można powiedzieć, że sam jest sobie winny i od osoby, ktorej takie hasło dał może potem domagac się rekompensaty, a nie na całym serwerze poświęcania czasu na jakieś dodatkowe zabezpieczenia.

_________________
Druid 85lvl Frigia
Voodoo 55lvl Friggia
S3


25 Sty 2013, o 09:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lis 2012, o 03:23
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Depo z hasłem
Mam pomysł! Gracz chcąc wejść do depo dostanie wygenerowane hasło na telefon przeznaczone do w pisania w danym okienku i ważne tylko przez 1 minute...

Nie, jestem zdecydowanie na nie. Jestem przeciw samej idei, niezależnie od tego jak zrealizowanej. Jest dobrze tak jak jest i ,jak tu już pisały niektóre osoby, przestrzeganie kilku prostych zasad pozwala całkowicie uniknąć tego problemu.

To jest GRA. Nie ma tu jakiś wielkich wartości - oczywiście poza czasem, pieniędzy też nie - jeżeli ktoś tu nawet wkłada duże pieniądze, to chyba dla niego są względnie małą kwotą. Nikt poza twórcami nie może tu zarabiać, liczy się zabawa. Nie ma sensu wprowadzać różnych udziwnień, trzymając się zdrowego rozsądku nikomu nic się tu nie stanie. Jeżeli do takich incydentów dochodzi to cóż... gracz będzie miał nauczkę, ale to też jest ważnym elementem gier. Zaś kiedy dorośnie (lub tylko dojrzeje), będzie przygotowany by móc obchodzić się z bardziej odpowiedzialnymi kontami. Jego bank pomimo świetnych zabezpieczeń też będzie spokojniejszy o pieniądze klienta\tki.


25 Sty 2013, o 14:03
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Cze 2012, o 12:43
Posty: 58
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Post Re: Depo z hasłem
Hmm, a ja nie widzę absolutnie nic złego, jesli byłaby opcja ( płatnego ) wprowadzenia hasła na daną skrzynke ( powiedzmy 10 platy od skrzynki ).
Dla graczy lubiacych obecne rozwiązanie, nic się nie zmieni, dla tych, którzy lubią czuć się bezpieczniej, byłaby taka opcja. Oczywiście dopiero byłby płacz, jakby ktoś zapomniał hasła do skrzynki, ale to już inna para kaloszy.

_________________
"Plany. Zrobimy te podklasy! Nie ma bata. Ciągle nam wyskakuje coś innego, ale obiecujemy: słowo Taernijczyka! Podklasy będą i to już w przyszłym roku. Słowo!" Torgerd 17.12.2012


25 Sty 2013, o 14:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Depo z hasłem
no tak się obawiałam że jak podam gdzieś link do starego, otwartego tematu to ktoś go w końcu podbije, ale jakoś wyleciało mi z głowy żeby zamknąć...

@Friggia, warna powiedzmy że nie wlepię;p ale sprawdzaj proszę daty i nie odpowiadaj w takich nieaktualnych tematach. a już na pewno nie po to żeby napisać że ci się nie podoba i tak odrzucony pomysł ^^


25 Sty 2013, o 14:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 466 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron