Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Hmm, ale dalej nie wiemy co z petami, kiedy będzie skrócony czas?
to 12h naprawde potrafi wkurzyć, ze się nie chce grać ^^


13 Kwi 2012, o 14:02
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
I Drygu nie odpowiedział na moje pytanie. :(


Gildartz napisał(a):
Ja mam pytanie, czy jest w planach wprowadzenie broni dla rycerza, która byłaby alternatywą dla Lawiny? Jak wiemy, Lawinę ciężko zloocić, teoretycznie jest tylko 12 Wendigo na dobę, a rycerzy z levelem 70+ coraz więcej. Poza tym rycerz ma aktualnie najmniej broni rarowych ze wszystkich profesji.

Łucznik: 3
- Ayol,
- Piroklast,
- Virral.

Sheed: 3
- Rolrak (fakt, że mało kto nosi, nie znaczy, że go nie ma),
- Irkamale,
- Buoriany.

Barbarzyńca: 4
- Tasak,
- Sidun,
- Davgretor,
- Ognisty Młot.

VD/Mag Ognia/Druid: 6
- Derengil,
- Sturprang,
- Tężec,
- Geomorph Core,
- Smoczy Gnat,
- Istav.

Rycerz: 2
- Isverd,
- Lawina.

Nawet, jeżeli rycerz może nosić na zmianę Ognisty Młot czy coś takiego, nie zmienia to faktu, że swoją moc (blok+ochrona), może pokazać tylko z tymi dwiema broniami, poza tym są tylko te dwie stricte dla rycerza stworzone. Stąd me pytanie, czy planowane jest zwiększenie ilości broni dla rycerza dropionych bądź to z bossów dla high leveli, bądź to z bossów z nowego Alaril. :)

@Edit:
Piszę o rarach, nie biorę pod uwagę Epików czy Setów. Interesują mnie tylko i wyłącznie rary. :)

_________________
Image
Image
Image


13 Kwi 2012, o 14:23
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Maj 2011, o 15:51
Posty: 74
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
@up
To samo chyba tyczy się sheeda, bo sam zauważyłeś ze rorlak jest nieużywany poza tym zapomniałeś o setach i epikach a epikiem dla sheeda jest zbroja wiec ma nijako mniej broni niż ryc. Patrząc na ostanie bronie to barb ma "najstarsza" broń względem lvlu, i doszło do sytuacji iż rycerz z lawina ma porównywalne obrażenia bronią jednoręczna co barb 2 ręczna.
Żeby nie było offtopu to pytanie moje brzmi:
Słyszałem że aby wejść na nową instancje jest wymagany koniecznie lvl 90, czy jest to prawda?


13 Kwi 2012, o 14:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
@up i @up, rarem dla rycka jest także derengil, a także tężec, który jest wykorzystywany na modliszcze i robakach... a co do rarów (broni dla rycka, jestem za tym żeby było coś wprowadzone na 16-33llvl nowego dla rycka, ale nie dalej!

i kolejne pytanie: czy zostaną dodane jakieś nowe rzeczy w podręcznym sklepie platynowym :)


Ostatnio edytowany przez Jachu, 13 Kwi 2012, o 15:55, edytowano w sumie 1 raz



13 Kwi 2012, o 15:41
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lis 2010, o 13:12
Posty: 453
Miejscowość: Podniebyle
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To ja dodam pytaie od siebie:
Czy zamieżasz usunąć bug z przeniesieniem do starego trentis? niby to jest jak to napisał 1 z GM'ów jak ktośma farta to wejdzie, no ale teraz juz chyba pół S1 wie jak tam sie przenieść:)

_________________
Image


13 Kwi 2012, o 16:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Przy broniach uwzglednijscie takze sety (epiki to moze nie, bo wydropienie graniczy z cudem) nie trzeba przeciez koniecznie nosic calego setu, jak ktos nie chce, by nosic miecz :P


13 Kwi 2012, o 21:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 04:23
Posty: 65
Miejscowość: Ab'dendriel
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To i ja dodam pytanie od siebie, czy zostanie naprawione dzialanie umietnesci przedstawione w tym temacie: viewtopic.php?f=88&t=11993 ,minelo juz 5 miesiecy a odpowiedzi zero a bug mocno irytujacy w pvp.
[Wrzuciłam to ostatnio na liste bugów do naprawienia, ale kiedy to zostanie zrobione zależy od szefa - Mysth]
Temu pisze tu, Twoje stare odpowiedzi na ten temat sie przeterminowaly, nie daly ani konkretnej odpowiedzi ani przyblizonego terminu.

_________________
I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę.
Nieograniczona władza w rękach ograniczonych ludzi zawsze prowadzi do okrucieństwa.


14 Kwi 2012, o 15:02
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A czy "rozproszenie Holma" lub "Skok Farida" działają z tarczą u rycerza lub ognistą sferą u MO?
Rozproszenie Holma-podwójna tarcza dla rycerza :D

_________________
_______
Image
Image


15 Kwi 2012, o 15:54
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To ja mam kilka dosyć ważnych pytań.

1.
Obecnie instancje robione są tak, że bez druida ani rusz. Jest to jedyna wymagana postać na większość instancji. Czy planujecie coś z tym zrobić? Może jakąś reformę w leczeniu?

2.
Nie wiem czy ktoś to zauważył ale wszystkie instancje z bossami są w jaskiniach lub pomieszczeniach. (oprócz wendiego)
Można wiedzieć dlaczego nie ma żadnej instancji na świeżym powietrzu? Czy stworzenie takiej to jakiś problem?

3.
Wszystkie bossy jakie mamy w grze posługują się -Już istniejącymi skillami. Czyli takimi które posiadają bohaterowie. Po za małymi wyjatkami typu zamrożenie czy błyskawica. No ale niestety i te skille wśród mobów są popularne. Czy możemy liczyć na to, że nowe bossy będą posiadały swoje unikalne skille czy zostaną wykorzystane już istniejące.


15 Kwi 2012, o 21:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Lut 2011, o 22:48
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
To ja tez mam pytanie,od jakiegos czasu gram Vd i irytuje mnie to,ze urok na 100% niewchodzi
I tutaj moje pytanie,czy to jest zrobione celowo?? Aby urok niewchodzil,chociaz piisze 100% Moim zdaniem to jest totalny bezsens,niewiem co i jak,ale mnie w szkole na lekcji matematyki co innego uczyli... 100% to 100% a nie 99,9%

Jak dla mnie to bardzo niszczy gre,bo tluke takiego mobka uderzeniem cienia,zostalo mu okolo 70 hp,chcem go dobic ukluciem bo po co marnowac mane??
A TU ZONG!! 100% i puff... dymek.

Wiec ja sie pytam o co w tym chodzi.


radzę dokładnie zapoznać się z tym tematem:
viewtopic.php?f=102&t=6736
znajdują się w nim odpowiedzi na wszystkie twoje pytania - ironka

_________________
Mors ultima linea rerum


15 Kwi 2012, o 23:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 75 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron