Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Nowy Quest. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2012, o 14:22
Posty: 84
Miejscowość: Sosnowiec
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: Inese
Post Nowy Quest.
Skąd taki pomysł? Co i jak?
A więc pomyślałem ze można by dodać pewna interesująca historia do fabuły i zrobić quest w którym coś by się wyjaśniło.Pisząc kartę postaci wpadłem w jakiś trans mojej wyobraźni i stworzyłem historie która moim zdaniem byłaby ciekawa.
A więc :
W czasach gdy Taern kwitnął w bujna roślinność i można by rzec ze jest rajem na ziemi.
Vasse był zwykłym chłopcem który miał zostać kowalem a w jego życiu liczyła się tylko rodzina i Cassandra. Kim była postać o tym imieniu?
Córką króla z która owy chłopak miał romans..
Oboje byli w sobie zakochani lecz?
Gdy armia Utoru zaatakowała Taern księżniczkę porwano a chłopak musiał zadbać o bezpieczeństwo rodziny tak Vasse stał się wolny i miłość młodych kochanków legła w gruzach ich ojczyzny.

Co do Questa:
Zadanie byłoby od poziomu = 70
Nagroda/Przeciwnicy? = Pozostawię to członkom ekipy którzy stworzą balans w tym queście. Ale mysle ze mogłoby to byc cos w rodzaju ze spotykasz jakiegos tam podróznego opowiada ze był wiezniem konwoju szpiegów utorskich i z jego opowiadan wynika ze byla z nim takze pewna kobieta nagle bohater pod wpływem emocji traci przytomnosc i budzi sie przy ognisku podróznego.Pierwsze pytanie ze strony bohatera to jak miala na imie ta kobieta? Podróznik mówi mu ze Cassandra.. i tam ble ble ble.. bohater postanawia poszukac tropu dziewczyny i dzieki informacji podroznego wie gdzie szukac.. i tak dalej az wkoncu walczy z generałem utorskim i wyzwala kobiete.

Co by się zmieniło po tym queście? Pomyślałem że można by zrobić jaka chatka w nowej kranie nad którą pracuje ekipa w której owa Casandra wyzwolona przez naszego bohatera stałaby się jego drugą połowa która rozumiałaby ciągła nie obecność męża w domu. Dodatkowo można by było dać coś takiego ze codziennie można by chodzić do Cassandy i dawałaby ona np: 300jedzenia na dalsze podróże męża(czyli nasz bohater dawałby surowiec do gildi). Oświadczam ze nie było by to zlecenie tylko coś w rodzaju:
================================================================================================================
Bohater - Witaj.
Cassandra - Witaj kochanie.
Cassandra - Mam dla ciebie jadło byś nie chodził głodny po zimowej krainie.
Bohater - Dziękuję. Bardzo cie kocham kiedyś pomścimy śmierć naszych bliskich i wrócimy do naszej ojczyzny.
================================================================================================================
Mam nadzieje ze pomysł jest w miarę opisany i będzie ciekawym dodatkiem do fabuły.

_________________
Serwer VGram jako:Inese [Mosiek]Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej. Jeśli pomogłem to "Kliknij Kufelek" :D Czytaj:
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=161&t=9053

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=161&t=16507


Ostatnio edytowany przez Vasse, 21 Kwi 2012, o 17:54, edytowano w sumie 1 raz



21 Kwi 2012, o 12:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Nowy Quest.
Wiesz no ja bym ten pomysł ten tego ale te twoje blablabal i uznałem z nim że ten ale on jednak że coś w tym jest a ja mu na to że jakieś tam.
(pol: Jak zdecydujesz się opisać zadanie to zrób to dobrze. Zamykam.)


21 Kwi 2012, o 18:24

Podziękowali: Dexdex (21 Kwi 2012, o 18:46)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 396 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron