Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Resztki Reffa - błąd z bonusem 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Resztki Reffa - błąd z bonusem
Skoro juz mowa o bledach w itemach to podaruje sobie zakladanie nowego tematu.

Ostatnio zauwazylem, ze pelen set Resztki Reffa dodaje bonusowe 5 sily, a nie 8 jak ma to miejsce zarowno w opisie setu w grze oraz na wiki. Nie wiem jak przedstawia sie sytuacja z bonusami tego setu, ktore uwzglednione sa w %. Nie chce mi sie ich obliczac :P

[A ja uważam, że jest to na tyle istotne, że zasługuje na osobny temat :) - Mysth]


20 Kwi 2012, o 21:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Resztki Reffa - błąd z bonusem
Ok, sprawdzilam to dzis na s0 i dodaje 8 sily, czyli prawidlowo, ale jesli chcesz, to wrzuc tu screen pokazujacy jak nosisz ten set, inne itemy i stan Twojej sily, to sprawdze, czy sie zgadza.


23 Kwi 2012, o 22:35
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Resztki Reffa - błąd z bonusem
Juz jest ok :) Wszystko naprawilo sie po relogu. Zwrocilem na to uwage, gdy zalozylem set pinari u ryca i tez nie zgadzaly mi sie statystyki, zrobilem relog i bylo ok. Jednak, gdy zalozylem poprzedni set znow statystyki sie nie zgadzaly. Okazalo sie, ze nie dodalo mi statystyk z isverd'a. Zrobilem wiec ponownie relog i wszystko sie zgadzalo.

[Ciesze sie, temat zamykam - Mysth]


24 Kwi 2012, o 19:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 220 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron