Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Błąd w Czasie trwania turnieju Na S4 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Kwi 2012, o 21:08
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd w Czasie trwania turnieju Na S4
Serwer: S4
Nazwa postaci: Garrow
Czas: Mniej wiecej godzina 21:00 dnia 29 kwietnia 2012r
Opis:
W czasie 2 rundy trwanie turnieju na arenie w moim domu nastapilo krótkie zwarcie.Szybko doprowadziłem sprzęt do porządku i ponownie weszłem na Taern.Po zalogowaniu nie mogłem kontynuować walki ponieważ nie miałem dostępu do panelu turnieju(moja postać wciąż zyła co mogą potwierdzić członkowie drużyny).Na dodatek po zaliczeniu zgonu(cała historia ma miejsce w obrębie areny) został mi zaliczony zgon.

Podsumowanie:
Przez ten błąd po pierwsze drużyna przegrała walke na arenie co spowodowało częściową strate złota oraz platyny i na dodatek odpadnięcie z turnieju.
Po drugie został na moje konto wpisany zgon który według przepisów nie powienien zostać zaliczony gdyż walka odbywała sie na Arenie.

Prosze o rzetelne rozpatrzenie tego podania ponieważ nie ucierpiałem tylko ja ale również cała drużyna.

P.S. Ponieważ nie da sie wybrać opcji S4 zaznaczam że wpomniany błąd wystąpił właśnie na S4.


29 Kwi 2012, o 21:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron