Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 regulamin i ogólne uwagi gracza 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2012, o 14:28
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Nygussh
Odpowiedz z cytatem
Post regulamin i ogólne uwagi gracza
Witam,
Na wstępie napiszę o pewnym punkcie regulaminu który mnie zainspirował do założenia tego wątku:

stosowanie słów powszechnie uważanych za obsceniczne / obraźliwe / urażające ludzką godność / wulgaryzmów, również w formie ocenzurowanej (np. za pomocą "****", pozornych literówek itp.);

Chodzi mi o skróty nie ma wykazu zakazanych skrótów i tak naprawdę większość skrótów może być uznana za wulgaryzmy, gracz dostał knebla za JP post wyżej była prośba o pomoc co można dwuznacznie tłumaczyć np. Już Pomagam. Czy odp również nie jest wulgarnym skrótem? Można to zinterpretować dwuznacznie np. odpoczynek lub odpierd.. no nie dokończę ale chyba sens każdy zrozumie.

Druga sprawa to cena za inhibitory wytworzenie jakiegokolwiek inhibitora wiąże się z kosztem a cena za wytworzenia znacznie przewyższ cenę kupna za platynę. Przykładowo Inhibitor Topazowy wykonanie kosztuje 30k złota + czas na zbieranie składników a kupno z platynę 5 platyn = 25k złota. Jest to kompletnie nie logiczne po co robić jak taniej się kupkuje?


2 Maj 2012, o 19:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
Ja osobiście robie inhibitory z itemków, które i tak zdobywam bijąc potworki, tj ide sobie pare x na ichiego, po drodze krabow poubijam no i mam pletwy/szczypce :)

co do skrótów to się nie wypowiadam, rozmawiałem z kolegą o policji, powiedzialem jp, chcialem napisac jp jestem policjantem lecz nie zdazylem, knebelek 24h :)

z tym nic nie zrobisz, trzeba surowo do tego podchodzic i tyle.

_________________
Image


2 Maj 2012, o 20:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2012, o 14:28
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Nygussh
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
mim że surowce zdobywasz "okazyjnie" to za ich przetwożenie przepłacasz i tu moim zdaniem jest paradoks :-)


2 Maj 2012, o 20:55
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
co do 2giego.

Za dawnych czasow kiedy sprzedaz platyny nie byla tak latwa jak teraz ludzie zamiast kupywac platyne z nieznanych zrodel i narazac sie na oszustwo inhibitory poprostu robili. (przed wprowadzeniem paczek dawales komus hajs i liczyles ze osoba ta nie sciemnia i zamowi podana ilosc platy na twoje konto).Wtedy robienie inhi mialo jakis sens bo platyna nie byla tak dostepna jak jest teraz (nie kazdy kupuje ja za realne pieniadze) lecz sytuacja sie zmienila a zmian jako takich w cenach nie uwzgledniono.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


2 Maj 2012, o 21:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
większość skrótów ma z góry wiadome znaczenie. Niestety ludzie, którzy używają skrótów, które przede wszystkim są wulgarne muszą się liczyć z karą. Nawet jeżeli użył go w innym znaczeniu. Nie wejdziemy użytkownikom do głów i nie sprawdzimy o co im chodziło. Dlatego skróty, które uważane są za wulgarne (jak chociażby wspomniane JP) są karane jak wulgaryzmy.


3 Maj 2012, o 07:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
Przelicznik 5k zlota za 1 platyne jest wymyslony przez graczy, bez ingerencji administracji i my nie bedziemy gry dopasowywac do tego przelicznika.


3 Maj 2012, o 15:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2012, o 14:28
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Nygussh
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
więc uważacie że to w porządku że taniej można kupić niż zebrać? mimo że gra umożliwia trwożenie inhibitorów to jet to nie używana opcja. Zawsze możecie obniżyć cenę wytwożenia lub podnieść cenę w placie ( co raczej zniechęci graczy do kupna).


4 Maj 2012, o 00:06
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: regulamin i ogólne uwagi gracza
@up

Ale nie wiem za bardzo o co walczysz z tymi inhibitorami.
Nie pasuje ci ich cena za plate? Zrob sam, nawet jesli wyniesie cie to drozej.
Nie pasuje ci cena w zlocie? Kup za plate wyjdzie taniej.
Nikt nie zabiera ci mozliwosci jakie masz. Mozesz albo wybrac bardziej RPGowe podejscie i zrobic wszystko samemu (nawet jesli wymaga to wiekszego nakladu kasy) albo obejsc zabawe i kupic za plate.
Cena jest dobra moim zdaniem.(a poza tym to co napisala mystheria, cene platyny ustalili gracze nie administracja.jakby platyna kosztowala 10k/szt to bys plakal ze za plate sie nie oplaca robic)

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


4 Maj 2012, o 00:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 371 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron