Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Trener Zwierzaków - Thortal 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 13:46
Posty: 62
Miejscowość: krater w okolicach Marsa
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Gdy myślę o pecie cholera mnie bierze, tyle platyny się na niego wydaje (nie mówię o gildyjnych) a pada toto jak mucha. Nie każdy jest druidem i może sobie odpicować zwierza.
Gdy kupujemy psa czy tam cokolwiek innego sami decydujemy o tym, że chcemy mieć pomoc. Osobiście nie rozumiem stwierdzenia "bo pet nie może zastąpić gracza" - to nasza sprawa z kim mamy ochotę grać w danym momencie. Nie zawsze znajdzie się party to lekkiego expienia.
Kupujemy coś za złoto i platynę, nie są to jakieś kokosy owszem, ale jak dla mnie to naciąganie osób, które spodziewają się jakiegoś wsparcia - a potem wielkie rozczarowanie przechodzą i rezygnują z takiej pomocy, nie ma co się dziwić.

Z czasem dochodzi się do wniosku, że nie ma to jak gra z kimś a nie czymś - związku z tym nie ma sensu graczy ograniczać. Niech wejdzie taka zmiana bo jest potrzebna i każdy to przyzna.
Ba, Rodzia, jedna z osób, które są na s2, rzuciła kiedyś pomysł, by można było kupować ubranie dla zwierzaka - i to tyż jest genialne.

Mamy kasę, platynę? Chcemy mieć silniejszego zwierza dla jakiś tam powodów - pozwólcie nam spełniać swoje zachcianki by gra była przyjemniejsza, a nie coś kojarzyło się z marnowaniem czy wyrzucaniem chciażby platyny, która na drzewach nie rośnie.

_________________
"Istnieje tylko jedna prawda - administracji/biurokracji".

Przypełzła from Gildia: Radykalne Śpiochy.
VD 100 coś lvl, s2.


20 Kwi 2012, o 08:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Cze 2011, o 22:21
Posty: 42
Miejscowość: Za Granica
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Best Idea On forum for pets :)

jak angielskiego nie umiecie to nauczcie sie bo jest bardzo przydatny :)

--------------------
Jestem 100% za ^ ^
i takze jestem za postem up...

_________________
Obecnie gram na S1

Lucas Soczek Barbarzyńca 40+

:D

Gram rzadko...


21 Kwi 2012, o 14:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lis 2011, o 23:48
Posty: 2
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Super pomysł :D

_________________
Blazei68LvL[s3] :D


2 Maj 2012, o 09:58
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lut 2012, o 13:03
Posty: 72
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Pomysł super, zrób ankietę, ale:

Gruboskórność u piesków nie ujdzie, bo gdyby barba wziął sobie takiego pieska, to zamiast sobie pakować w grubko, daje w co innego, a pieskowi wali w grubke.....

Jeśli coś jeszcze znajdę, dopiszę :D


2 Maj 2012, o 17:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Powiem krótko, a treściwie. Gdyby pety miały większe resy, to skończyły by się płacze.

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


2 Maj 2012, o 18:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Jak dla mnie super , same zalety , w końcu można by kontrolować naszego pupila , i tak go tresować żeby nam odpowiadało ;0


2 Maj 2012, o 20:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2012, o 15:07
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Pomysł godny przemyslenia. Gdy kupiłem swojego pierwszego peta byłem nim bardzo rozczarowany i denerwuję mnie to, że w taernie posiadanie peta to tylko nabijanie mu lvl.
Obecnie pety są w taernie bardzo standardowe, proste, a mozna to zmienić.
pozdro. ;)

_________________
Barba [71 lvl] - s4


2 Maj 2012, o 22:20
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
jestem jak najbardziej za :D


6 Maj 2012, o 13:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 10:27
Posty: 35
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
Witam, chciałem zaproponować nie wielką zmianę, ale widzę, że autor ma bardziej rozbudowany pomysł na nasze zwierzaki. Czytałem wszystkie wpisy i widzę negatywne odniesienie się administracji do pomysłu.. Może gdyby zaproponować kompromis, byli by bardziej skłonni przychylić się do proponowanych zmian? Jeśli nie dwie, to może jedna umiejętność? Takie wtapianie nietoperza, chyba nie zabiło by balansu gry..

Osobiście, chciałem zaproponować taką zmianę, że co 10 lvl zwierzaki dostawały bonus do kondycji i many które pozostają obecnie na stałym poziomie.

Bo dlaczego narzucana mi jest zmiana peta co te ileś tam lvl (bo bądźmy szczerzy.. ile zdziała Nietoperz z 300kondycji kiedy wraz z panem expiąc od 20 będą na tym 50 atakować grupkę misiów czy orków... HP będzie miał sporo, chyba 1750 i jak to się ma do 300 kondy?) Mówcie co chcecie ale to jest wymuszanie zakupu coraz to nowszych petów, a to nie uprzyjemnia gry, bo ja np przywiązuję się do mego nietoperka i mam założenie być z nim do końca. Nie zamykajcie drogi takim odbiorcom jak ja.. A z pewnością jest takich sporo. Wydałem już nie małą sumkę na platynę bo jak narazie gra mnie cieszy(mniej lub bardziej) Póki co, zaczynam mieć wrażenie, że gra robi od dłuższego czasu ukłon w stronę H-lvl. Wydaje się bowiem, że gracze z duża ilością czasu na lvlowanie wydają kupę kasy na grę. Owszem kupują platynę, ale często za gotówkę wirtualną w grze. od kogo ją kupują? Często od tych graczy, którzy nie mają czasu na wbijanie 100lvl+ i siedzą na tych 20-60(w liczbie kilku postaci na konto- po prostu lubią se popykać w różnych sceneriach o róznych poziomach trudności). Ale napewno nie mają ochoty gonić w górę. Chcą bawić się ze swoim nietoperzem powolutku i stąd mój pomysł na modyfikację (bo lvl nie musi być wyznacznikiem tego na ile kto wspiera twórców finansowo grając w ich grę) Trochę odbiegłem...

Wracając, te powiedzmy 100 kondy i many co 10 lvl było by wystarczające. To jest moja propozycja, jeśli propozycja autora tematu jest aż tak nie do przyjęcia. I mam jeszcze pytanie.. CZy statystyki petów przydzielane są całkiem losowo? Czyli, że mój nietoperz może mieć je inaczej rozłożone niż nietoperz kolegi? Tu akurat automatyczna sprawa rozkładu statów nie jest tragicznym pomysłem bo nietoper atakuje na wszystkie sfery skutecznie. Ale pies w tym przypadku jest już poszkodowany(chyba, że ma inny skrypt przydzielania punktów?zre/siła)


1 Cze 2012, o 13:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Trener Zwierzaków - Thortal
jestem na nie, zmienilo by to balans gry
a jesli juz uparcie mialo by to wejsc to jedynie z automatu, aby tutaj gracz nie mial zadnej mozliwosci swobodnego ustawiania sobie, bo na dzien dzisiejszy pety i tak ladne obrazenia zadaja.


1 Cze 2012, o 13:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 403 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron