Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Łucznik i -6 PA 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Łucznik i -6 PA
Czy nie wydaje wam sie że łucznik odejmuje za dużo PA?

łucznik ma lodową strzałe, zatrutą, ognistą, strzał strategiczny, piach w oczy... brakuje chyba tylko korzeni :!:

Według mnie trzeba usunąć lodową lub strzał strategiczny i dać coś innego ;)

Albo przynajmniej osłabić np. lodową z 3pa na 2pa :)

Nawet bez lodowej łucznik to bardzo dobra profka


6 Maj 2012, o 13:14
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
prawda że łucznik to ciężka profa do pokonania w walce, mocne prcenty i debuffy, ale to nie znaczy że nie da się go rozwalić :] Ja miałem okazje 37 lvl (druidem) walczyć z lukami 43 i wcale im ławto nie szło z jednym 2:2, a z drugim 2:1 dla mnie(z tym na turku) , fakt że wystarczy tylko ich przetrzymać, padnie konda? Game Over :]


6 Maj 2012, o 14:35
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
taa tylko nikt nie zauwazyl ze lodowa wchodzi jakby chciala a nie mogla (czasem i 10-15 lodowych i te "24%" wejsc nie chce).
Do tego luk ma inne minusy o ktorych duzo ludzi zapomina jakims dziwnym trafem.

1 - Dmg kluty - co stawia go na najgorszej pozycji bo wiekszosc innych prof moze walic obuchami ktore maja najmniejszy res w grze w pvm (z wyjatkiem kilku mobow ktore zapewne policzyl bym na jednej rece, no gora 2)

2 - najwiekszy rozrzut w dmg - ba kolejne % na ktore trzeba liczyc bedac lucznikiem. Kolejny raz te 55% krytyka ze zmyslow czasem wchodzi jakby chcialo a nie moglo przez co czasem widac dmg za 300 a raz za 1k+ (czesto tez zdarza sie ze mimo tych 55% krytyk z precyzki potrafi wejsc 1/5 strzalow)

3 - koniecznosc inwestowania w mane - bez many dlugo nie postrzelasz z tych "przekokszonych" lodowych i ognistych a co za tym idzie cierpia na tym inne statystyki.
Nie wspomne ze same debufy zjadaja ogromne ilosci kondy (strateg i stara na max prawie 60 kondy jednorazowo a sama lodowa to tez pochlaniacz kondy i many)

Pograjcie troche dana profesja (nie jakims low lvl a taka 70+) i wtedy narzekajcie bo wkurzajace jest to ze wszyscy tylko jaki to luk mocny nie jest i jakich to on nie ma debufow. owszem ale nie jest tez taki mocny jak sie wszystkim wydaje i bez wad tez nie jest a tych nikt nie widzi

@down

Dokladnie

Jak inne profesje maja szanse z druidem (oczywiscie jesli nie wejda korzonki) bo maja dostateczna sile zeby zdjac dru na runde tak hlvl luk vs hlvl dru 99% szans ze druid i tak wygra bo luk poprostu nie ma szans zdjac go na runde (chyba ze dru jest dupa i lata bez resow). ten 1% z racji tego ze jakims tam fartem moze wejdzie ci krytyk i dru sie zlorzy.
Przy pelnym debufie (stara + okrzyk + strateg + lod + piach) w hlvl druida i tak mam kolo 65-70 % na 2 pa (mimo 380 zreki) i co ? nie mam szans zdjac go na runde bo zazwyczaj i tak przy chociaz 1 hicie kucnie.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


Ostatnio edytowany przez Shorty 6 Maj 2012, o 15:09, edytowano w sumie 2 razy



6 Maj 2012, o 14:56

Podziękowali: 2 Pirek (7 Maj 2012, o 09:34), Zmijka (24 Maj 2012, o 17:03)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
Akurat druidowi najłatwiej jest walczyć z łucznikiem bo nie jest na tyle silny żeby go w 1 rundzie zabic !
Ale lucznik tez nie zawsze trafia jak się do bobrze zbufuje albo jako pierwszy się go poważnie osłabi to i łucznik padnie , ale fakt nie jest z nim łatwo wygrać


6 Maj 2012, o 15:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sie 2011, o 22:06
Posty: 48
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
ja się zgadzam iż lukcznik jest mocną profą ( na turku walczylem 31 lukiem ( IgorBoczoń ) vd 39 druid( Rodzia ) a i tak wygralem pierwsz walke mimo ze mialem na sobie oski i korzenie ( to byl turek 2 vs 2 a ja bylem sam i w 2 walce byl jeszcze 40 luk) ale jednak i tak bym nic nie zmienial,gdyby nie luki to ciezko by bylo robic dz ( nie zawsz kazdy vd jest wolny).najwieksze szanse z lukiem ma chyba sheed,druid i mo,tyle ode mnie

_________________
Iloves-barbarzyńca na s2,lvl 36 OFF
Bigosa sheed s2 36 ON
Hopdance rycerz s2 64 lvl (daaaawnooo zbanowany a na końcu usunięty :p)


6 Maj 2012, o 15:44
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
Jeśli walczylem na pvp to zawsze miałem największy problem z łukiem... :?
Jestem rycem a nawet z druidami wygrywałem

Dziś widziałem walke łuk na dr i łucznik wygrał z poł hp ;)


6 Maj 2012, o 15:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sie 2011, o 22:06
Posty: 48
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
ale tak na serio chyba najwieksze szanse z lukiem i z reszta z kazda profa ma sheed ( uniki,zmniejszanie obrony,krwawienie,odbieranie many,mniejsze zuzycie kondycji,dodatkowe pa,2 strefy atakow,zwiekszenie zuzycia kondycji u rywali)

_________________
Iloves-barbarzyńca na s2,lvl 36 OFF
Bigosa sheed s2 36 ON
Hopdance rycerz s2 64 lvl (daaaawnooo zbanowany a na końcu usunięty :p)


6 Maj 2012, o 15:53
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
Zyzioo napisał(a):
Jeśli walczylem na pvp to zawsze miałem największy problem z łukiem... :?
Jestem rycem a nawet z druidami wygrywałem

Dziś widziałem walke łuk na dr i łucznik wygrał z poł hp ;)


do pewnego czasu i owszem luk da rade z druidem ale na 75+ zycze powodzenia.
co do pvp duzo ludzi ma szanse z lukiem jedynym warunkiem jest ogarniecie swojej profesji i racjonalne myslenie. (oczywiscie sa profesje ktore z lukiem szans raczej nie maja ale dziala to takze w stosunku do innych profek).

Co do sheeda baaaardzo ciezko z nim wygrac choc nie jest to niemozliwe (ostatni turniej 75+ ja 88 luk vs 78 sheed, wygralem na farcie bo akurat wstrzelilem sie w te 30% na ktore niezadzialaly uniki, przez ponad 10 rund stalem robiac 1 strzal na runde bo niestety nie mialem ani kondy ani many a sam przez te kilka rund stalem na okolo 300 hp).

Jak podkreslilem wczesniej moim zdaniem osoby ktore maja ten 40-50 lvl wiedza bardzo malo o profesji (prawdziwa zabawa zaczyna sie na hlvl, tam wszelkie wady i zalety widac najlepiej).

@down

To widocznie druid nieogar byl. Dobrze ubranego (czyt full rar) ogarnietego druida luk nie zdejmie i tyle w temacie (mozesz pytac hlvl lukow wiekszosc odpowie ci to samo)

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


Ostatnio edytowany przez Shorty, 6 Maj 2012, o 16:33, edytowano w sumie 1 raz



6 Maj 2012, o 16:06
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 16:21
Posty: 67
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
Dobrze że życzysz łukowi powodzenia bo to właśnie było 75+ :D

A co do sheeda fakt - ostatnio walczyłem z nim 70 rund ale wygrałem :P (na rycu)


6 Maj 2012, o 16:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Kwi 2012, o 13:37
Posty: 39
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik i -6 PA
Gram sheedem i w Pvp jest nie do zastąpienia ma wiele unek które są typowo pod PVP

uniki są dobre ale w walce 1vs1 jak atakuje grupkę np 5 lutrów to jej nie użyje bo po co tracić 3 pa jak i tak lotry wyprowadza z 10 może 15 ataków , 3 obronie a co z reszta ??Wiec nie nadaje sie do walk z kilkoma przeciwnikami !

Kontrola oddechy w walkach które trwają 1-3 tury tez raczej nie używam

Chi dość mocny atak ale do ataków Mo i barby się nie umywa , są liczone jako Kłute przez co dodatkowo tracą na mocy(są gorzej liczone ) :(

hent bardzo dobrze się sprawdza , ale jak walczę z ichi solo to prędzej użyje kamienia bo hend bierze strasznie dużo many , a rewelacja nie jest .


Musze inwestować w wiedzę i manę !


Sheed nie nadaje się zbytnio to walk przeciwko kilku w miarę silnym mobka ! Ma praktycznie najmniejsze zastosowanie w grupie może nawet jest za barba .

Ale jest dobry w PVP i przeciwko 1 silnemu mobkowi , gdy walczę z ichi solo to niekiedy przy odrobinie szczęścia gdy coś nie wypali i przyjmę na klatę jego plujki i zostanie mi 400 hp z unikami jestem w stanie bez problemu bronic się 4 czy 5 rund nie tracąc już życia

Mialem nawet sytuacje gdy ostro oberwałem w 1 rundzie coś nie wypaliło i ja miałem 347 hp a ichi MAX i jeszcze bylem w stanie to wygrać :)


6 Maj 2012, o 17:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 402 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: