Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Ogólny stan rzeczy na serwerze 4 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
hej Urbi,
Jak zauważyłeś s4 przeżywa kryzys jeśli chodzi o aktywność GM, od kilku dni pomagam jak mogę Inexeowi. Może nie widać zmian, ale przyjęto 4 nowych moderatorów w miejsce tych mniej aktywnych.
Kolejna sprawa, tak jak Inex napisał kilka postów wyżej, Mistrzowie Gry są sprawdzani, przez siebie nawzajem i przeze mnie, nie mówie, że sprawdzam ich każde działanie (pomoc w quescie etc.) ale wiem o każdym dłuższym banie, dodanym przedmiocie (crashe). Musze wybronić Inexa z oskarżeń o stronniczość, którymi go obrzuciłeś, dlatego, że są one bezpodstawne, ja mam wszystko zapisane tam gdzie trzeba, widze co pisze Inexx, znam go nie od dziś, jest świetnym GM więc proszę o konkrety.

Używanie botów(?) przez NN (chyba o nich myślisz).
Również się mylisz, mam wgląd w logi każdego gracza, znam ip, czas logowania, jeżeli coś się pokrywa zbyt mocno wiem o tym od razu i moge zacząć szpiegować :P smiało mogę powiedzieć, że są czysci.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


11 Kwi 2012, o 16:13
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 19:32
Posty: 45
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
tekst troche trudny do przeczytania:))

_________________
Basketo s3


11 Kwi 2012, o 16:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 06:18
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
mrr

_________________
Obudz się! w końcu nadchodzą nie spokojne czasy ,oby nie było za późno, przejrzyj na oczy wchłoń radość ,ciepło otaczającego dobra, piękna ,czujesz woń pojednania ? jeżeli tak to nie z choć z tej ścieżki.Ja się obudziłem ...:P


Hadess ryc 105 S4


11 Kwi 2012, o 22:15
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
chodz na s2 do naza i felka to zobaczysz musztre :?:

po 2 GM nie musi byc widoczny po wpisaniu /ekipa gdyz moze to wylaczac zeby ktos se nie pozwolil za duzo bo mysli a GM-a nie ma to mozna

po 3 jak ktos gral wczesniej to wie ze mozna bic DZ non top i expic spokojnie do 70/80lvl w szybkim czasie a tez duzo graczy na s4 to zasiadacze i konto jest w uzyciu 24/7

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


11 Kwi 2012, o 22:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2012, o 18:14
Posty: 43
Miejscowość: Bździszewo
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Człowieku nie kazdy ma czas aby klikac w Taerna tylko zyje w realu i może ma dużo spraw na głowie

_________________
Zygfryddo
Mag Voodoo
31 poziom
Swiat 1.


12 Kwi 2012, o 10:34
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Uwielbiam czytać te bezpodstawne oskarżenia. :)
Biedy Inexx grzecznie pracuje a i tak znajdzie się ktoś kto go o coś oskarża. Jestem ciekawa skąd się takie myśli biorą swoją drogą.

Panowie wyżej wyjaśnili chyba już dość dokładnie jak działa nasz praca. Praktycznie nie możemy zrobić nic co nie będzie skontrolowane.

Jesteśmy tylko ludźmi, Ci co szybko wbijają levele widać mają dużo wolnego czasu i swoje miejsca na exp, i nie ma w tym nic złego. Każdy może szybko zaleźć się w topce.

Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, bo widzę że moja aktywność zostaje poddana wątpliwości.
Tydzień byłam u rodziny na święta, a że rodzice komputera ani internetu nie potrzebują, przez ten oto tydzień go nie miałam.

Na następny raz polecam rozważyć każdy argument, bo te nieprzemyślane bardzo łatwo obalić.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


13 Kwi 2012, o 13:45
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Kto zajmuje się tworzeniem rozpiski turnieji? Czemu jeszcze nie zostały ponanoszone? Nie dajecie wcześniejszych informacji o nich a potem się dziwicie że jesteście atakowani o faworyzowanie swoich kolegów dawajcie informacje najlepiej pod koniec miesiąca aby nie było żadnych niespodzianek a wszyscy będą szczęśliwi. Ja naprzykład mam studia i prace i nie mogę siedzieć po 14h na dobę i pilnować czy jakiegoś hh czy turnieju nie robi Drygu czy ktoś inny hh i inne rzeczy takie jak eventy powinny być ogłaszane w aktualnościach chociaż 24h wcześniej rozumiem że godzina może się zmienić bo życie realne jest warzniejsze i zawsze coś może się wydarzyć ale wtedy wystarczy informacja że hh/ event zostaje przesunięty na godzinę...... i wtedy jest odrazu mniej marudzący i dopytujących obecnych na serwie GM.

Jeśli kogoś niewinnego obraziłem to przepraszam ale terminy turniei odkąd zaczełem je obserwować są dodawane co najmniej kilka dni po rozpoczęciu danego miesiąca.

Nie wiem czy napisałem w dobrym miejscu jak coś to proszę o przeniesienie.


7 Maj 2012, o 01:49
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Tu myślę że chodzi o turniej Gladiatorów zrobiony wyłącznie na potrzeby eventów Majówkowych na s4.
Ten turniej był zapowiedziany jedynie w temacie na forum, w sobotę rano, tak samo jak odbywające się tego dnia HH.

Co do rozpiski normalnych turniejów Mysth wyjaśniła już jak to wygląda.

GM nie mają opcji szperania w aktualnościach, a tym bardziej w mieszczącym się tam kalendarzu.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


7 Maj 2012, o 14:20
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Czasem robicie HH lub turnieje bez zapowiedzi przyznaję że to należy do rzadkości ale jednak się zdarza np kiedyś był pomiędzy 18 a 19 (nie pamiętam dokładniejszej godziny) w niedzielę zapowiedzieliście go tego samego dnia już po południu. Dziękuję za podanie terminów turnieji i mam prośbę o umieszczanie np innym kolorem w kalendarzu hh i eventów. A odnośnie wczorajszego to widziałem zapowiedź na forum.


7 Maj 2012, o 20:09
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ogólny stan rzeczy na serwerze 4
Cytuj:
GM nie mają opcji szperania w aktualnościach, a tym bardziej w mieszczącym się tam kalendarzu.


Czytanie .
HH i eventy zależą od GM'ów danego serwera.
Aktualności podawane są dla każdego serwera.

Zatem nawet jeśli byśmy mogli coś tam wsadzić to wiedziałby o tym każdy serwer i wzajemnie.

O większych eventach próbujemy spamować wam na czatch na pomarańczowo linkiem do forum, które wypadałoby przeczytać, ale niestety nie do każdego dotrzemy.

Nie mamy też opcji wysłania masowego PW więc usiłujemy wykorzystać wszystko aby do was dotrzeć.
Poza tym więszkość eventów jest spontaniczych i ni jak nie da się tego zapowiedzieć wcześniej, event to wydarzenie, nie zawsze powinno być zapowiadane.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


8 Maj 2012, o 13:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 285 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron