Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zegar 

Czy podoba wam się ten pomysł?
Tak 33%  33%  [ 1 ]
Nie(uzasadnij) 67%  67%  [ 2 ]
Tak, ale trzeba dopracować 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 3

 Zegar 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 21:01
Posty: 232
Miejscowość: Świniarsko
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Post Zegar
Witam,mam pomysł.
PIERWSZE UZASADNIENIE.Czasami, gdy rodzeństwo/dzieci grają w np. shakes & fidget wchodzą na YT i widzą HACKIdo tej gry.Zmieniają czas na zegarze, bo myślą, że czas zadania w karczmie(cały czas chodzi o Shakes & fidget)zostanie pominięty.Czasami zdarza się, że czas w prawym dolnym rogu jest inny niz w rzeczywistości.



DRUGIE UZASADNIENIE.Czasami, na telefonie/zegarku/komputerze mamy czas inny niż jest w rzeczywistości.Jest turniej 10-19 lvl.Mam konto np. 18 barbe.Gram w TAERN.PL.Chodze sobie po wyspie i expie sobie na kościejach.GMpisze, że zaczynają się zapisy.Do lvl 19 brakuje mi 12k expa.Expie na wyspie, żeby wbić lvl i wbic furie na 2 poziom.Patrze na zegar w prawym dolnym rogu, mam jeszcze 15 minut.Expimy.Patrze na zegar zostało 5 minut, wbiłem 19 lvl.Cieszę się z tego ogromnie, bo mam duże szanse na wygranie, a tu nagle GMpisze Koniec zapisów.Patrze na zegar w prawym dolnym rogu, a tam czas 18.57.Niektórzy napiszą, że zawsze można sprawdzić na czacie.A jeśli ktoś dostał knebla?Nie ma po co sprawdzać czasu,racja?


Proponuję, żeby do gry wprowadzić zegar, który byłby zgodnie z czasem TAERN.PL.Wyglądałoby to tak:
http://scr.hu/3w1/mrcx7

PS:Nie jestem dobrym grafikiem.

_________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Matyasek-Barbarzyńca 87 lvl - W stanie spoczynku
KebabButche-Mag Ognia 57lvl - Ciągle w grze


14 Maj 2012, o 15:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Mar 2012, o 16:18
Posty: 8
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zegar
bezsensu pomysł:
-zegar wygląda fatalnie graficznie
-to jaki masz czas na komputerze to twoja sprawa
-zapisy trwają 30minut ,więc możesz zobaczyć ich początek i porównać z czasem jaki masz na kompie
-czas w taernie jest środkowoeuropejski,więc bez kłopotu możesz sobie go ustawić
-wbić z 18 na 19lvl można przed turniejem ,a nie na ostatnią chwile-rozpiska jest co miesiąc na początku każdego miesiąca
-zobaczyć godzinę na chacie mimo knebla to nie kłopot-nie widzę,aby Świeciły pustkami
-większy ping=gra chodzi wolniej


14 Maj 2012, o 15:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 21:18
Posty: 23
Miejscowość: Vodevil
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Zegar
Śliczny zegar :D
I zgadzam się z kolegą wyżej, nie ma sensu go dodawać : )

_________________
Now your nightmare comes to life....


14 Maj 2012, o 16:52
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Zegar
Opcja szukaj nie gryzie.


14 Maj 2012, o 17:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 232 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron