Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Może po prostu ludzie chcą zbugowany update?
Ogarnijcie się, piszecie jakby drygu robił wam na złość przekładając co rusz update.
A skoro wyszły błędy to logiczne jest że drygu nie wypuści upa tylko najpierw poprawi błędy a dopiero potem wprowadzi update.
Niech po prostu drygu nie podaje wcale dat wprowadzenia aktualizacji i nikt nie będzie marudzić, że up się przesunie.


14 Maj 2012, o 11:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Maj 2011, o 11:06
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
juhu07 napisał(a):
Może po prostu ludzie chcą zbugowany update?
Ogarnijcie się, piszecie jakby drygu robił wam na złość przekładając co rusz update.
A skoro wyszły błędy to logiczne jest że drygu nie wypuści upa tylko najpierw poprawi błędy a dopiero potem wprowadzi update.
Niech po prostu drygu nie podaje wcale dat wprowadzenia aktualizacji i nikt nie będzie marudzić, że up się przesunie.



Jak nie będzie daty to będą marudzić żeby podał przybliżoną do następnego upa więc co to za różnica ludzie marudzą taka ich natura moja odpowiedz...kij z tym niech se marudzą do woli. A jak Cię to denerwuje ...po marudź sobie :P

_________________
Birgitte Silverbow

Physical description
Gender: Female
Height: 5'7"
Hair color: Blonde
Eye color: Blue

Affiliation: House Trakand
Occupation:Warder
Title: Captain-General of the Queen's Guard
Rank:Hero of the Horn


14 Maj 2012, o 12:30
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
i dlatego ty jestes tylko zwyklym graczem a nie administratorem tej gry.


14 Maj 2012, o 13:42
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
bledy i tak beda jak po kazdym upie (po co ci testerzy to ja nie wiem. albo wymienic albo usunac) tydzien pozniej jakies poprawki beda wgrywane pewnie


14 Maj 2012, o 13:43
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
@ dev

Ludzie marudza z prostej przyczyny.
po 1
Update byl obiecywany od grudnia (przez dryga badz nie, ludzie powiazani z administracja bardzo czesto sugerowali owa instancje juz od grudnia).

po 2
Czas. Jak napisalem wyzej insta miala wyjsc od grudnia co sugeruje ze prace nad nia byly rozpoczete wczesniej.Liczac ze jest to okolo pol roku jak nie lepiej ludzie spodziewaja sie dopracowanego produktu po takim czasie.(choc zapewne realny czas byl o polowe krotszy z racji ze zajmowaliscie sie serwerem zagranicznym i jak podejrzewam instancja nie byla priorytetem w tym czasie i zbytnio uwagi nikt do niej nie przykladal).

po 3
Poslizgi. Mysle ze ludzie wybaczyli by jeden, dwa badz nawet trzy przesuniecia O ILE
sama instancja nie byla by obiecywana od tak dlugiego czasu.
Po N-tym przesunieciu ludzie juz nie maja sily czekac i jest to jak najbardziej zrozumiale, wiec nie mozna tez obwiniac tylko nas o ten caly placz.
Czemu nikt nie robil takiego placzu jak wprowadzaliscie gildie czy inne upy? :p z w/w powodow.

Tyle z mojej strony. (do niedotrzymania terminow sie juz przyzwyczailem wiec szczerze nie spodziewam sie upa w tym tyg, ba nawet w tym miesiacu)

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


14 Maj 2012, o 13:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 17:20
Posty: 108
Miejscowość: Dolny Śląsk
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
OMG. Zawiodłem się na taernie.... :cry: Myślałem że będzie Upek już a tu co ?? NIC!! Aktualnie niegram w Taerna ponieważ czekam na te Upki . I dlatego postanowilem zagrać w W.O.T'a . Porównując taerna do wota to w W.O.T zrobili już 3 upki od czasu zapowiedzi Upka z taerna. A najlepsze jest to że tamci już szykują kolejną aktualizacje. Chociarz od Upka minął zaledwie tydzień . Najlepsze jest to że te gry mają po tyle samo lat więc ....


porównujesz przeglądarkowego Taerna, do WoT? Klientowego? Który zarabia tyle, że stać ich na reklamę w telewizji (w dość dobrym czasie antenowym)? Nieźle. Oni pewnie mają do każdego działu więcej osób niż my w sumie.
3siu

_________________
'Just look at the flowers'


14 Maj 2012, o 14:33
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Shaimen napisał(a):
OMG. Zawiodłem się na taernie.... :cry: Myślałem że będzie Upek już a tu co ?? NIC!! Aktualnie niegram w Taerna ponieważ czekam na te Upki . I dlatego postanowilem zagrać w W.O.T'a . Porównując taerna do wota to w W.O.T zrobili już 3 upki od czasu zapowiedzi Upka z taerna. A najlepsze jest to że tamci już szykują kolejną aktualizacje. Chociarz od Upka minął zaledwie tydzień . Najlepsze jest to że te gry mają po tyle samo lat więc ....


W WoT grałem około roku, jeszcze od bety. Z tymi upami u nich to nie przesadzaj, szału nie ma i d nie urywa.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


14 Maj 2012, o 15:58
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 22:57
Posty: 314
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Częstotliwość wprowadzania patchy nie ma nic do ich jakości. Jak chcemy żeby Taern był jak gry klientowe to ten patch tak naprawdę dodatek do gry czyli trzeba będzie zapłacić po 50 zł za możliwość grania tam.
Osobiście grałem w sporo gier viawww jak i tych klietowych mógłbym przytaczać kilkadziesiąt przykładów z innych gier. Sam porównuje Taern do gier klientowych ale tylko dlatego ze Taern konkuruje z nimi co nie zmienia faktu ze jest grą viawww.

_________________
"Warto mieć marzenia" tylko jaka to wartość jak się nic z tego nie ma??


14 Maj 2012, o 23:15
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012, o 13:34
Posty: 58
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
desacred napisał(a):
Shaimen napisał(a):
OMG. Zawiodłem się na taernie.... :cry: Myślałem że będzie Upek już a tu co ?? NIC!! Aktualnie niegram w Taerna ponieważ czekam na te Upki . I dlatego postanowilem zagrać w W.O.T'a . Porównując taerna do wota to w W.O.T zrobili już 3 upki od czasu zapowiedzi Upka z taerna. A najlepsze jest to że tamci już szykują kolejną aktualizacje. Chociarz od Upka minął zaledwie tydzień . Najlepsze jest to że te gry mają po tyle samo lat więc ....


W WoT grałem około roku, jeszcze od bety. Z tymi upami u nich to nie przesadzaj, szału nie ma i d nie urywa.

owszem wejdz teraz na wot i zobacz sobie sa nowe tanki, nowe niszczyciele, nowe dziala, i czolgi premium
teraz kolejna aktualizacja wejdzie i kolejne bonudy do doswiadczenia beda x5
3siu to nie nasza wina ze macie mniej ludzi do pracy, pozatym nie jest to takie pewne ilu wy macie a ile oni, wiec nie ma co odrazu sugerowac ze oni maja wiecej.


15 Maj 2012, o 03:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Wy chyba za bardzo zeszliście z tematu naszej gry, na rzecz innej, co zaczyna powoli przypominać reklamę, więc radze powrócić na poprzednie tory.

Przestańcie ogólnie porównywać Taerna do gier klientowych, bo to całkiem inna liga, a jak ktoś wobec Taerna miał takie oczekiwania, jak wobec wielkich produkcji, to niech się nie dziwi, że się zawiódł, ale wy się zawiedliście, to macie teraz zamiar zniechęcić innych? a co to inni swojego rozumu nie mają, albo są tu na siłę trzymani? bo nie wierze, że nikt nie wiedział, że istnieją inne gry i jest w czym wybierać.

Poza tym odpowiedzcie sobie szczerze, co wy tu chcecie taką dyskusją wywalczyć? Administracja sobie żyły wypruwa, by update był jak najszybszy i jak najdoskonalszy i choćby cała polska się zwaliła na to forum wylewając swoje żale, nic to nie zmieni, jakby admini mogli pracować szybciej, to by pracowali, ale to są ludzie i mają prawo od czasu do czasu pospać te parę godzin, czy nawet zjeść coś. Póki co wywalczyliście tylko to, że zamiast dostawać przybliżone daty update'ów, nie będziecie ich dostawać wcale, a nie zdziwię się, jak się skończy na tym, że tajemnicą zostaną obłożone wszystkie plany na przyszłe zmiany.


15 Maj 2012, o 04:23

Podziękowali: Shimo (15 Maj 2012, o 06:31)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron