Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Walka i zlecenie na szblozębnych 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Walka i zlecenie na szblozębnych
Serwer: S1
Nazwa postaci: LisarioIII
Czas: 01.05.2012 godz ok 23
Opis:
Witam
Podczas walki nie aktywowaly się ataki - wyglądało tak jakbym ich nie wybrał, natomiast uroki dzialały normalnie. Ponadto po skończonym zleceniu (mając taką informację w karcie zleceń) nie mogłem oddac tegoż Wilczemu. Jak wybierałem że wykonałem zlecenie to się pojawiała pusta karta. Pozostałe dialogi dzialały normalnie. Straty: 2 razy padł piesek, ja raz no i do tego to nie oddane zlec. Sytuacja z atakami powtórzyła się również nieco później na mojej drugiej postaci LisarioII (serwer również 1) podczas walki z wilkami - np: osy zaliczało narmalnie a juz uderzenia nie, nie zaliczało tez części ataków wilków - czasem cała runda przebiegała bez żadnych ataków.


3 Maj 2012, o 00:32
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Jaka bron miales przy sobie podczas tych walk?


3 Maj 2012, o 15:33
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Witam
Broń miałem tą co zawsze kostur
pozdrawiam
LisarioIII


16 Maj 2012, o 11:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Blad dalej u Ciebie wystepuje? Jesli tak sprobuj wylogowac sie, wyczyscic pamiec podreczna i pliki cookies w przegladarce.


16 Maj 2012, o 22:51
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Witam
Przyznam szczerze, że jestem lekko skonfundowany. Nie rozumiałem już sensu w pytaniu o broń, ale ok odpowiedziałem - w sumie po co? I nagle kolejne odpowiedzi zupełnie oderwane od tematu. Nie pisałem że problem dalej występuje. Wszystko mam wyczyszczone i nie oczekiwałem rady na ten temat. Jasno opisałem problem czyli straty z powodu błędnego dzialania gry i chcialbym je odzyskac. To wszystko.
pozdrawiam
LisarioIII


18 Maj 2012, o 00:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Pytalam o bron, bo gdybys takowej nie mial na sobie, to brak atakow bylby calkowicie normalny.

Jesli blad nie pojawia sie notorycznie, a relog z czyszczeniem pamieci podrecznej i plikow cookies pomaga, to jest to wina przegladarki, a nie gry i w takim przypadku odszkodowanie nie przysluguje. Jesli Ci sie powtorzy blad ze zleceniem, to zrob screena, ktory to pokazuje (jest dialog o mozliwosci oddania zlecenia, ale po jego zaznaczeniu nie ma zakonczenia dialogu), wtedy bedzie to dowod, na blad w zleceniu i dostaniesz zwrot.


18 Maj 2012, o 01:57
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Witam
Jak to się mówi "ręce opadają". Mam wrażenie jakbyś rozmawiała z kimś innym. Czy ty naprawdę czytasz to co ja piszę? Nigdzie nie napisałem że po błędzie czyściłem przeglądarkę i robiłem reloga po tym błędzie. Więc dlaczego twierdzisz że cyt:"a relog z czyszczeniem pamieci podrecznej i plikow cookies pomaga, to jest to wina przegladarki, a nie gry i w takim przypadku odszkodowanie nie przysluguje."? Napisałem jedynie że wszystko mam wyczyszczone i nie oczekuję rad w tym temacie (czyt. radzę sobie z moją przeglądarką:)).
Po drugie: po co Wam szczegółowy opis błędu jak go nie czytacie?? Jak ma się np: brak lub obecność broni do braku ataków wilków? Napisałem, cyt:" podczas walki z wilkami - np: osy zaliczało narmalnie a juz uderzenia nie, nie zaliczało tez części ataków wilków - czasem cała runda przebiegała bez żadnych ataków." - czyli co wilki mogły również nie zabrać broni? Jakbyś to przeczytała uważnie to byś się nie pytała o broń. Rozumiem że mogą się zdarzyć gracze którzy zapomną broni a później mają żal o deda (chociaż w sumie z góry zakładanie takiego scenariusza pokazuje że traktujesz graczy - klientów - bardzo protekcjonalnie), jednak mój opis jasno wskazywał że chodzi o coś innego.
Kolejna sprawa cyt:"Jesli Ci sie powtorzy blad ze zleceniem, to zrob screena, ktory to pokazuje (jest dialog o mozliwosci oddania zlecenia, ale po jego zaznaczeniu nie ma zakonczenia dialogu), wtedy bedzie to dowod, na blad w zleceniu i dostaniesz zwrot."
Właśnie po to piszę do Was że chcę uzyskać zwrot start teraz. Rada że mam następnym razem zrobić ps jest cenna jednak nic mi nie załatwia. Tylko dlatego mam nie odzyskać strat bo nie mam screena? Faktycznie nie pomyśłalem o tym rozwiązaniu jednak chyba ten dział służy do tego, że my zgłaszamy błędy a Wy je usuwacie tudzież naprawiacie i/ lub rekompensujecie?
Poza tym jak miałem na screenie udowodnić nie działąjące ataki?
Dla pewności podsumuję jeszcze raz moje straty:

1 ded mój
2 dedy ogara białego
1 zlecenie na szblozębne wykonane i nierozliczone.

Proszę o pozytywne załatwienie mojej sprawy a nie zbywanie mnie jak natrętnej muchy :). Tym bardziej że nie chodzi mi o wielkość straty samą w sobie tylko o fakt, iż ponioslem realne straty w wyniku błednego działania gry i powinienem mieć je zrekompesnowane.


18 Maj 2012, o 14:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Pytanie o szczegóły (w tym broń) ma na celu jeszcze jedno. Sprawdzenie, czy dana kombinacja wywołuje ten błąd.

A jeżeli w logach nie ma takiego problemu (błędu ze strony gry) to niestety nic nie możemy zrobić. Ty mówisz prawdę, ale znajdzie się mnóstwo takich, którzy będą chcieli nas oszukać (nie mam wglądu do logów, piszę tylko ogólnikowo o sytuacji).


19 Maj 2012, o 05:22
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Witaj lisarioIII.

Dziwne pytania pozwalają zweryfikować problem, gdyż niektóre szczegóły nie zapisują się w logach. Jeśli błąd się powtórzy, zrzut ekranu oraz precyzyjny opis szczegółów w zgłoszeniu może pomóc w ustaleniu przyczyny problemu i wgraniu poprawki.

Zwróciliśmy koszt białych ogarów na postać LisarioIII.

Peace & dystans ;).
Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


19 Maj 2012, o 15:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Walka i zlecenie na szblozębnych
Ja tylko dodam od siebie, ze sprawa zostala wyjasniona z graczem na PW, zamykam.


19 Maj 2012, o 16:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 298 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron