Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Błąd z utratą expa przy dedzie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2011, o 21:44
Posty: 25
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Błąd z utratą expa przy dedzie
Serwer: S1
Nazwa postaci: Luminikol
Czas: xx.xx.xx
Opis:
Witam, mam mały problem, a raczej nie taki mały ponieważ straciłem ~5kk expu przez 3 dni. z tego raczej połowa, jak nie większa to błąd?
Zanim tutaj napisałem rozmawiałem ze znajomymi na ten temat. Każdy powiedział mi abym tutaj o tym napisał więc tak robię.
Do soboty jakoś najwięcej przy dedzie straciłem 97k. Od tego czasu zebrałem 45 - 65 (napewno w tym przedziale) dedów. Najmniejsza ilość straconego expu przez te wszystkie dedy to 70k. Złoto pobiera jak dawniej. Czy dedy w pvp i przy tym -80k exp to normalna sprawa? Przez te 3 dni gry (gram calymi dniami) jestem coraz niżej w rankingu :X Zamiast mieć wiecej exp przez tyle h gry to mam mniej i to o ile...

Dedy na mobach:
Karta masz szczeście: min -70k exp
Karta sprzęt z eq: min -80k exp (prawie zawsze -100k)
Karta dodatkowy exp: min -150k (prawie zawsze -200k)
Karta dodatkowe złoto: min -80k

Z moich obserwacji, doświadczenia, wywiadów to nie jest normalne. Nie widziałem od 45 - 65 dodów nawet :

Straciłeś u śmierci:
50000 exp


Tylko zwykle:


Straciłeś u śmierci:
200000 exp


Proszę o sprawdzenie tego przez ADM. Może podszas jakiegoś upg. coś się zepsuło? Już tak raz miałem że podczas upg skasowano mi gildie (w wyniku jakiegos bledu).

Pozdrawiam....




Dorzucam film..... warto zobaczyć...

http://www.youtube.com/watch?v=-4Huk4DVahU&feature=youtu.be

_________________
MO +100lvl - s1


21 Maj 2012, o 11:19
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 10:24
Posty: 627
Miejscowość: Mokradła .
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Nick w grze: DaQu
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Hm z tego co widziałem na filmiku, za dodatkowe poszło 1XXk a za szczęśliwe 60k, dla mnie to norma, poprostu masz fuxa, lecz mozna tez o tym pomyśleć.

Ja mam podobnie jak ty, ale na odwrót, mam ok. 1,3k dedów, z tego 300 ostatnich to praktycznie 20-26k expa za deda, nie pamiętam kiedy stracilem więcej niz 20k expa, dość dziwne jak na tak ogromną liczbe zgonów.


21 Maj 2012, o 18:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 24 Kwi 2011, o 17:01
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
witam jestem kolega z gildii od lumiego... Prosze administracjie o sprawdzenie przyczyny, poniewaz... ja np zaliczam dedy po 20k , a chlopak caly czas zalicza powyzej 40 wiec raczej to niejest normalne...


21 Maj 2012, o 19:03
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:00
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Hm jak by to powiedzieć możliwe że jest coś nie tak Ja od jakiegoś czasu (nie umiem za bardzo określić) mój stracony exp za ded-a wynosi w przedziale 22-24k a wyższy zdarza się naprawdę rzadko (troszkę mnie to cieszy) ale w Jego przypadku to troszkę jest przesadzone i naprawdę mógł by się KTOŚ tym zająć bo to naprawdę może zniechęcić do gry. Pozdrawiam


21 Maj 2012, o 19:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011, o 21:37
Posty: 2
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Ooo to naprawde coś nie tak, to nie jest chyba normalne. Ja tez mam dedy z rzedu zwykły 20k-40k dodatkowe dośw. 70k-90k. Musi się ktoś tym zająć to nie jest normalne.


21 Maj 2012, o 19:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2011, o 13:53
Posty: 67
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Ja też kiedyś miałam podobny problem i większość dedów zabierała mi powyżej 70k expa ale tak było tylko przez 1 może 2 dni i wszystko wróciło do normy. Z tego co widzę to Lumi ma tak za każdym razem to nie jest za normalne. Sprawdźcie to bo gra nie polega na expieniu do tyłu tak jak on to w tym momencie robi

_________________
Ciocia Quti druid s1 110 lvl


21 Maj 2012, o 19:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Miałem to samo. Padłem na wikingach- dużo dodatkowego doświadczenia i 131k w plecy. Akurat chwilę wcześniej wpadł mi 101 lvl. Myślałem, że taka granica jak od 51lvla +

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


21 Maj 2012, o 19:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2011, o 21:44
Posty: 25
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
-131k exp da sie przezyc, ale gdy sie widzi liczbę trzy cyfrową z pierwszą liczbą 2 to nie jest wesoło ^.^ jak dla mnie to raczej jest coś nie teges.. jakiś błąd... Niech ADMini wypowiedzą się...

A może po prostu zwiększyli po cichaczu podaczas jakiegoś ostatniego upg poprzeczkę pobierania expu dla lvli +90 ? ^ ^

_________________
MO +100lvl - s1


21 Maj 2012, o 20:02
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd z utratą expa przy dedzie
Faktycznie był błąd i Lumi dostawał zwiększone straty. To przez to, że spadł poniżej swojego progu poziomowego.

Przykłodowo do poziomu 100 wymaga się 216 090 000 expa, i jak ktos tyle wbije, to dostaje 100 poziom.

Pozniej jednak poprzez zgony mozna spasc ponizej progu 216 090 000 expa a mimo to zachowac 100 poziom i wtedy straty przy dedach powinny byc mniejsze, a obecnie jest na odwrot, Ci wszyscy, co maja exp powyzej swojego progu maja zmniejszone straty, a Ci, którzy jak Lumi spadli ponizej progu dostaja zwiekszone.

Z radoscia jednak donosze, ze blad ten wlasnie w tej chwili jest naprawiany i kazdemu bedzie zabierac tyle, ile powinno.


21 Maj 2012, o 23:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 301 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron