Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
2x lempo i trolle są chyba nieagresywne na 100+ i na zielonym, ale pewny nie jestem. Na ogół atakują tam gdzie czerwone.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


21 Maj 2012, o 22:29
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
A ja mam inne pytanie , czy w kolejnych up date będzie zmieniony system tych %.Ponieważ to w pvp jest stosunkowo głupie gdy gracz trafia 5x lodową na 16 % a np. ja nie trafiam przez 6 tur korzeniami na 100.


21 Maj 2012, o 23:55
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
uroki liczy sie inaczej niz zwykle uderzenie


22 Maj 2012, o 11:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Sty 2012, o 12:00
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Tak czy inaczej to jest bzdura niesamowita, że urok który ma 100% wejścia odbija się. Kompletny absurd.

Tak czytałem jak działają uroki i dalej uważam, że jest to bardzo nieintuicyjny system.


23 Maj 2012, o 08:21
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Mam kilka pytań odnośnie tego co zostało wprowadzone i ogólnych założeń tego co wprowadzone ma być:
-jest w planach wprowadzenie instancji dla 70lev+, czego mamy się spodziewać (zawsze wydawało mi się, że taką instancją jest siedliszcze smoka lodowego). Czy więc pod względem trudności mamy się spodziewać czegoś pomiędzy nim a nowymi bossami czy raczej będzie to alternatywa dla smoka?
-nowe rary: sama pisałam, że nie wszystkim da się dogodzić, ale wydaje mi się, że znowu mamy zamieszanie jeśli chodzi o końcową broń dla poszczególnych klas. O ile było jasne dla wszystkich że barbarzyńca z młotem odstaje od reszty i trzeba mu dać coś nowego, a rycerzowi na 100lev nie wypada paradować ze skrzydłem to danie łucznikowi bazooki może nieco zachwiać balans. Czy planowana jest jakaś nowa, rarowa broń dla sheeda/rycerza?
-Na nowych mapkach praktycznie nie da się expić solo (poza gr 2 harpii). Czy pojawi się kiedyś możliwość w miarę szybkiego expa solo dla lev 85+ (za harpie już są naliczane kary do expa).
-Od dawna pojawia się temat targowiska. Wiem, że jest to dodatkowa robota, ale z tego co się orientuję nie trzeba w nią zbytnio angażować grafików (z tym jest zazwyczaj najwięcej pracy) więc chyba nie jest to aż tak trudne do wprowadzenia a bardzo ułatwi życie, tymczasem nie ma nawet wzmianki o targowisku w planach. Kiedy doczekamy się ogłoszenia terminu rozpoczęcia nad nim prac?
-Od dłuższego czasu mamy błędy z zatruciem z uderzenia cienia mimo udanego uniku i wielkością żeńskiej postaci sheeda (jest jakaś duża). Czy jest planowane poprawienie tych błędów?
-Z nowych bossów nie wypadają epiki, czy jest to celowy zabieg?
-Ostatnio mieliśmy zamieszanie z wszelkimi mobami na nowej mapce. Jedni marudzili, że za trudne, inni na to, że jest dobrze... dla jakich poziomów Z ZAŁOŻENIA była robiona nowa kraina?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


23 Maj 2012, o 11:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Dorzuce sie do pytan Calipsis a w szczegolnosci epika, czy nie uwazacie panowie z administracji ze to troche bzdurne ze z np vougha (po 100kroc trudniejszego niz ghadira/grzes) nie leci zaden epik a z takiej wiezy/geo/duszkow ktore jest mega proste leci i potem znowu mamy sytuacje ze 30-40 lvle wystawiaja epika na handlowym i dostaja za niego ~100kk
Co do broni dla lucznika rowniez uwazam ze jest troche naciagnieta 160 obrazen wzgledem 180 obrazen u barbarzyncy? + dmg z energii, a jak wiadomo na energie poza caratem+garnkiem (tylko fizole) malo kto nosi bazowo itemy z energia w roli glownej

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


23 Maj 2012, o 12:38
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
po pierwsze +15 obrażeń więcej w stosunku do virrala to wcale nie jest tak dużo, zawłaszcza, że niektórzy łucznicy mają ulepszonego virrala na +5 do 160 dmg,
po drugie łuk (oprócz sheeda) to postać która nie mają broni epika, więc z pewnością jakiś lepszy sprzęt niż virral się należy

mam pytanie, czy na nowej mapce łuk zadaje większe obrażenia z lodowej czy z ognistej strzały? jaka jest różnica w obrażeniach?


23 Maj 2012, o 12:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Mobki na nowej mapce zazwyczaj maja slabe resy na ogien i sama widzialam, jak wiekszosc lucznikow uzywa przewaznie ognistej (lodowej czasem tylko, by aure wsadzic). Roznice juz musi Ci raczej jakis lucznik podac, ktory ma obie umiejetnosci na tym samym poziomie.


23 Maj 2012, o 13:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lip 2011, o 18:08
Posty: 291
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
folky napisał(a):
Dorzuce sie do pytan Calipsis a w szczegolnosci epika, czy nie uwazacie panowie z administracji ze to troche bzdurne ze z np vougha (po 100kroc trudniejszego niz ghadira/grzes) nie leci zaden epik a z takiej wiezy/geo/duszkow ktore jest mega proste leci i potem znowu mamy sytuacje ze 30-40 lvle wystawiaja epika na handlowym i dostaja za niego ~100kk
Co do broni dla lucznika rowniez uwazam ze jest troche naciagnieta 160 obrazen wzgledem 180 obrazen u barbarzyncy? + dmg z energii, a jak wiadomo na energie poza caratem+garnkiem (tylko fizole) malo kto nosi bazowo itemy z energia w roli glownej



Epik expi na bossach/czempach z których jest szansa na zdropienie epika. Mój żmij normalnie dostaje exp za vougha.
Broń dla barby ma 5% od lodu. Zwróć uwagę, że większość mobów ma resy na kłute, czym łucznik jest poszkodowany. Nasz łucznik nie widzi dużej różnicy pomiędzy Kąsaczem, a Gjolmarem.


@down http://screenshooter.net/4666822/eqsgymk Nie rozumiem, na wiki napisane, że się da. Przedmioty normalnie expią. Skad te pytania, że nie lecą epiki?

Jeśli chodzi o ten post http://screenshooter.net/4666822/pkuyybs to jest to odpowiedz co do pytania o czempiony, bo z bossów lecą na bank epiki.
Zaraz pójde na nowego bossa i zdropie epika, po czym wyślę ss :D

_________________
BloodlineMage s2 86 mo OFF
UndeadMage s4 121 mo OFF
UndeadPonyH Ostlor 123 łucznik
Undi EU 62 druid OFF
Undiii Ostlor 40 Ryc


Ostatnio edytowany przez BloodlineMage 24 Maj 2012, o 14:44, edytowano w sumie 2 razy



24 Maj 2012, o 11:07
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 02:24
Posty: 471
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Calipsis napisał(a):
-Z nowych bossów nie wypadają epiki, czy jest to celowy zabieg?

Podlaczam sie do tego pytania

_________________
Kumple


24 Maj 2012, o 12:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron