Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Mar 2012, o 12:28
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Takie gadanie nie ma sensu, ja chcem tylko wiedzieć ile czasu muszę czekać, aż będe mógł wejść w grę.... Powinno byc wiadomo co się dzieje i kiedy to ustąpi. :arrow:


1 Cze 2012, o 22:09
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Mar 2012, o 04:08
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Nie przesadzajcie. Była dobra zabawa, dostaliście HH i trwał on godzinę. W mojej drużynie przez całą godzinę nikt nie miał problemów z łączem, nikogo nie wyrzuciło z gry, dopiero po (około 21:10) zaczął się "chaos". Co do "zachęcania" ludzi, wydaje mi się, że to była forma żartu, sprawdzenia możliwości, każdego kusi aby przekraczać granice, a że było to lekkie przegięcie to nie można zrzucać tego na konkretne osoby. Ok, zdarzyło się, trudno. Po prostu cieszcie się tym, co macie. Nikt nie musiał dawać drugiej godziny hh tego samego dnia, ale dał. Ze względu na prośby graczy. Tak więc dajmy spokój, poczekajmy i expimy dalej :)

_________________
Serpentsya [S4] - 70lvl (druidka)
Nymfetamina [S4] - 29lvl (barba)


1 Cze 2012, o 22:15
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 7 Gru 2011, o 17:07
Posty: 54
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Serpentsya napisał(a):
Nie przesadzajcie. Była dobra zabawa, dostaliście HH i trwał on godzinę. W mojej drużynie przez całą godzinę nikt nie miał problemów z łączem, nikogo nie wyrzuciło z gry, dopiero po (około 21:10) zaczął się "chaos". Co do "zachęcania" ludzi, wydaje mi się, że to była forma żartu, sprawdzenia możliwości, każdego kusi aby przekraczać granice, a że było to lekkie przegięcie to nie można zrzucać tego na konkretne osoby. Ok, zdarzyło się, trudno. Po prostu cieszcie się tym, co macie. Nikt nie musiał dawać drugiej godziny hh tego samego dnia, ale dał. Ze względu na prośby graczy. Tak więc dajmy spokój, poczekajmy i expimy dalej :)


U tych, co jak ja, chcieli po prostu zrespić np. Icha, krzyżaka (relog), to po 20 minutach eventu był koniec i tyle z expa. :/ I serwer nie podołał.


1 Cze 2012, o 22:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Ojku, no to trudno stało się i tyle... Po co już teraz płakać? Odrobisz straty...

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


1 Cze 2012, o 22:32
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Mar 2012, o 04:08
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
No ale nie ukrywajmy... było to trochę do przewidzenia. Dlatego wolałam nie wylogowywać się na ten czas. :) Nikt przecież specjalnie nie wchodził na serwer aby go zapchać. A przynajmniej mam taką nadzieję... Pozostaje wrócić teraz do gry i na przyszłość expić podczas HH na czymś, gdzie relog jest niepotrzebny. Może to Ci pomoże ^^

_________________
Serpentsya [S4] - 70lvl (druidka)
Nymfetamina [S4] - 29lvl (barba)


1 Cze 2012, o 22:35
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Idź na DZ :D ja na HH jestem na DZ i na s3 nie widziałem problemów - a probowales/as ( nie chce mi się myśleć i patrzeć jak pisales/as ) wyłączyć GG może to był problem, i fb? XD


3 Cze 2012, o 23:17
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Lut 2012, o 18:14
Posty: 62
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Mnie z kolegami zacieło a potem nas wywaliło w czasie walki na dz więc nie ma mowy o relogu. Prosiłbym o załatwienie/kupienie lepszego serwera


5 Cze 2012, o 06:09
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poprawa Serwerów / zapobieganie takim klapom
Serwery same w sobie są ok, ale podczas takich imprez jak HH wielu ludzi leci do instancji na bossy + otwierane jest xx instancji w tym samym czasie na jednym serwerze + zwiększone obciążenie RAMu poprzez owe instancje + głupi żarcik o logowaniu się na drugie konta żeby było xxx graczy = koniec RAMu + koniec gry bo serwer nie wytrzymuje.

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


5 Cze 2012, o 10:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 427 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: