Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 83  Następna
 W PLANACH - materiały i komentarze 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Z kilkoma przeciwnikami na raz to chyba każdemu jest ciężko :lol: Epik to i tak dar tylko dla tych najlepszych lub najbardziej fartownych. Swoją celność zawsze można zwiększyć debufami lub dodatkowymi PA. Do słabego ataku się nie zgodzę, biłem się trochę z sheedami i chi jest naprawdę silne, w dodatku niszczy manę :p
Nie wiem jak inni ale ja bardzo lubię mieć sheeda w grupie, choćby tylko dla fronta i koncentracji :D

_________________
dr 120


3 Cze 2012, o 10:44
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Mam takie pytanko, czy jako ze w 4 klatce jest wolny slot ale nie ma zadnych petow, czy istniałaby szansa przeniesienia tego 1 slota na 3 klatke? czyli zamkniecie 4 klatki i zwiekszenie z 4 do 5 miejsc w trzeciej
Pozdrawiam
Co do sheeda bardzo fajna profa i bardzo przydatna sprawdzi sie na kazdym bossie w szczegolnie takim gdzie sa fizole to ze ty kolego na 50 lvlu se nie radzisz nie znaczyze kazdy sheed nie ogarnia wiekszosc sheedow znajduje swoje miejsce i nikt im nie mowi nie ide z toba bo jestes kiep

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


3 Cze 2012, o 11:48
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Sty 2012, o 21:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Witam
Widzę, że dużo wagi szefostwo przywiązuje do odpowiedniego balansu profesji.
Ostatnie posty o profesji sheeda pokazują, że jest z tym jakiś problem.
Oczywiście problem nie dotyczy tylko i wyłącznie sheeda, profesja voodo również zaczyna schodzić lekko na dalszy plan. Drużyny wolą wziąć łucznika jako buffera niż przeznaczonego do tego voodo ( to wciąż efekt wprowadzenia dymków - drastyczne osłabienie tej profesji :) ).
Śledząc zmiany w grze można zaobserwować, iż problem ten został zauważony przez twórców ( zmiany w % dymków), jednakże wciąż zmiany te wydają się zbyt słabe.

Myślę, iż nie byłoby takiego dużego problemu gdyby nie profesja DRUIDA, która w sposób drastyczny odstaje od wszystkich pozostałych profesji. Kilka przykładów:
1. Bajki o trudnym expieniu tej profesji :) - druid powyżej 30 lev bije bez większych problemów niedźwiedzie, bosy i tam expi, a pozostałe profesje magiczne mogą sobie tylko o tym pomarzyć. Do 30 lev rozwija się identycznie jak np. voodo.
2. Nie ma takich problemów o których pisał wcześniej sheed z znalezieniem miejsca w drużynie.
3. Expienie zwierzaka jest dużo prostsze i tańsze, ponieważ tak często nie ginie - jest leczony.
4. PVP
5. Epik dający wyssanie many - jedynie brak many był w stanie osłabić druida, tak wiec dostał wyssanie:)

PYTANIE:

CZY PLANOWANE SĄ JAKIEŚ DZIAŁANIA OSŁABIAJĄCE TĄ PROFESJĘ I JAKIE?

Całkowicie zdaję sobie sprawę, iż osłabienie tej profesji może drastycznie osłabić siłę ataku całych drużyn i uniemożliwić ataki na nowe bosy. Proponuję wiec następującą zmianę w umiejętności korzenie:

Wszystko zostaje bez zmian z drobnym wyjątkiem - korzenie nie zadają żadnych obrażeń - zwykły buff jak otępienie.

Zalety :

1. Siła drużyny pozostaje praktycznie bez zmian.
2. Znacznie druida w drużynie wciąż niezbędne.
3. Osłabienie profesji - rzeczywiste utrudnione expienie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


3 Cze 2012, o 18:05
Profil
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Kolejne osłabienie druida LOL ---- ulepszcie sheda i inne profki, a nie oslabiajcie jedną cały czas - jeszcze wam nie wystarcza zbroja Piniari(Set) LOL

- brak dmg u korzeni WTF? To mamy bić tylko oskami(LOL) i uderzeniem - widzę że nie umiesz wygrać w PVP z druidem
-utrudnienie expa - LOL , gram z bratem równolegle i cudem dla mnie 43 lv druid(ja) było znalezienie ekipy na HH dz - mój brat 39 lvl znalazł ja na początku, a na dodatek kiedy ja wbijalem 44 lvl to mój brat wbił 43 rycem, a nie ubilismy tylko DZ i 2 grupek Zgrzytów, a ekipa z moim bratem tylko Dz


3 Cze 2012, o 19:15
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 17:20
Posty: 108
Miejscowość: Dolny Śląsk
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Mam pytanko odnośnie Eq. Jeśli mamy zapełniony plecak na bossie lub na czempie to się nie zmieści rar/set? Czy one są aż tak unikatowe że się zmieszczą ? :) Proszę o odp Dryga
który wie w 99.99% :twisted:

_________________
'Just look at the flowers'


3 Cze 2012, o 19:59
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Po co odpowiedź Dryga? Logiczne, że jeśli masz pełny plecak to nic do niego więcej nie wejdzie, ani rar ani set ani nawet epik.


3 Cze 2012, o 20:30
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
@up

O ile dobrze pamietam Murex (swojego czasu GM na s3 ale to zapewne wiesz) kiedys odpowiedzial na to pytanie ze w takim wypadku rar jednak wskoczy do plecaka mimo wykorzystania 100% udzwigu.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


3 Cze 2012, o 20:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Popieram Shorty, mi to mówiło dwóch innych GM'ów. :)

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


3 Cze 2012, o 20:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Mar 2012, o 17:09
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Witam , mam pytanie: bedzie w przyszlosci depozyt w wiosce druidow?


3 Cze 2012, o 21:23
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: W PLANACH - materiały i komentarze
Nie sądze, iż mając wypchane EQ po brzegi może tam wskoczyć nawet rar, chyba, że wrzucony komendą :D Nie spotkałem się nigdy z sytuacją, że ktoś zlocił rara mając pełne EQ.


4 Cze 2012, o 01:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 83  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron